Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Nietypowy atak schizofreni walka Boga ze złem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 26, 2021 13:10
Posty: 1
Post Nietypowy atak schizofreni walka Boga ze złem
Witam pomiędzy 25 a 26 stycznia(dziś) prawdopodobnie miałem atak schizofrenii, nigdy czegoś takiego nie miałem, problem w tym że to nie był jakiś zwykły atak, podczas tego ataku zło chciało abym się zabił, ciągle kusił mnie mówiąc do lewego ucha, jednak gdzieś ok 3:32 w prawym uchu usłyszałem drugi głos tak samo brzmiący ale mówił już zupełnie co innego. Wtedy już byłem w domu i siedziałem przed komputerem rozmawiając z tymi złymi bo chciałem się dowiedzieć coś więcej czego chcą i jako dowód że nie są moim złudzeniem wymyśliłem taki sposób że jeżeli chcą mi coś przekazać to ja wpisuję losowe znaki (nie patrząc na klawiaturę) w wyszukiwarce internetowej a pojawiający się wynik jest ich odpowiedzią. Robiłem tak aby wykluczyć moją autosugestię.
Zapytałem o piosenkę którą non stop w kółko słyszałem, więc wpisałem losowe znaki i pierwszy wynik:
Święty Boże nie pomoże
Tadeusz Nalepa
Nie umiesz żyć
Nie umiesz bracie żyć
Na co to
Ponure smutne szare dni
Na co to wszystko
Tak zdolny byłeś i
Teraz nawet święty Boże
Nie pomoże ci
Powiedział idź
Powiedział ojciec idź
Drogą wprost
Zbudujesz dom i będziesz żył
Nie chciałeś pojąć
Wolałeś zabrać, kraść
Teraz nawet święty Boże
Nie pomoże spać
Nie możesz pić
Przecież nie możesz pić
Mówią ci
Lecz nie wiesz jak bez tego żyć
Już widzę konie
W czarnym kolorze wóz
Teraz nawet święty Boże
Nie pomoże tu
Nie było by w tym nic dziwnego ale nie znałem tego a świetnie opisuje moje życie
Zapytałem jeszcze o poprzednią melodię ale wynik zawsze był losowy. Ciągle zło mówiło to nie to to nieto szukaj tu szukaj tam i tak w kółko.
Wtedy ten drugi głos powiedział:
-"nie słuchaj ich".
- pytam dlaczego a oni
-"bo to zło chcą żebyś się zabił"
-pytam ich a wy kim jesteście?
-"Bóg Bóg Bóg".
Więc tą samą metodą mówię do nich:
Jeżeli tak to musisz dać mi znak że to prawda, wpiszę byle co w wyszukiwarkę i zobaczymy.
Pierwszy wynik: forum.wiara.pl wtedy oni:
-Tak tak to.
I tak trafiłem na to forum.
Nie byłem pod wpływem żadnych leków, alkocholu narkotyków, w 100% świadomy co robię, to co opisałem to tylko droga w jaki sposób tu trafiłem. Całe zajście trwało od ok 22 w poniedziałek do ok 6 rano. kilka godzin rozmowy z tymi złymi i Bogiem aż się pokłócili Bóg mówił musisz coś zjeść i położyć się spać i że dziś na pewno nie umrę a zło żebym nie spał mieli taki sam głos więc w końcu pytam to co wreszcie mam robić a oni: kłócimy się. Zjadłem i położyłem się ale we śnie też się sporo działo.
Piszę to bo jest jakiś powód żebym tu był czy po to aby opowiedzieć jak wygląda cały proces kuszenia i walki Boga ze złem, czy może znajdę tu pomoc.Kilka godzin rozmowy pytań i dyskusji
starałem się wszystko zapisywać w tym czasie aby nie zapomnieć. Dla mnie to był szok coś niewobrażalnego, wiele przeżyłem ale nie coś takiego.Zło obiecało że jeszcze dziś wróci choć mówiłem że się nie zgadzam na jego propozycję, przygotowałem się, mam plan, wierzę że przeżyję i zdążę wszystko opisać. Pozdrawiam 14:16 26-01-2021. Pozdrawiam.


Wt sty 26, 2021 14:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Nietypowy atak schizofreni walka Boga ze złem
Fascynująca historia, mrożąca krew w żyłach.
Jak chcesz to załóż własnego bloga i tam opisuj swoje przeżycia. To jest forum dyskusyjne. Zamykam temat.

_________________
ksiądz


Wt sty 26, 2021 15:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL