Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 Czy w niebie bedzie seks??? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
U mnie wszystko jest spójne i ma ciągłość od początku do końca! Ja nie mam żadnych dziur w idei!


To są twoje wymysły, więc i są spójne, bo jakoś nie kojarzę tego, żeby jakaś religia miała taką wizje Nieba, komu by sie chciało chodzić do pracy w nieskończoność? gdzie ty tutaj widzisz Niebo?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So cze 05, 2021 23:56
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Robek napisał(a):
To są twoje wymysły, więc i są spójne, bo jakoś nie kojarzę tego, żeby jakaś religia miała taką wizje Nieba, komu by sie chciało chodzić do pracy w nieskończoność? gdzie ty tutaj widzisz Niebo?


Idealnie potwierdzasz moją tezę, że chcesz komunizmu w Niebie, nie chce Ci się pracować, tylko zbijać "wiecznie bąki"!

Ludzie są śmieszni, od Nieba wymagają harówy w nieskończoność na ich rzecz, ale samym to nie chce im się chodzić do pracy w nieskończoność, ale hipokryzja totalna, wobec Nieba, tylko chcą brać i nic nie dawać z siebie!

Ty w pracy tez tak postępujesz, leżysz, pokrzykujesz na pracodawcę, że ma Ci wszystko dostarczać i jeszcze za to płacić! Normalnie tarzam się ze śmiechu! Dawno nie słyszałem tak infantylnej ideologii!

Chcesz tylko praw, a żadnych obowiązków wobec Nieba, bardzo nieuczciwe podejście!


N cze 06, 2021 0:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Ludzie są śmieszni, od Nieba wymagają harówy w nieskończoność na ich rzecz,


harów? co to jest?

Dowiar napisał(a):
ale samym to nie chce im się chodzić do pracy w nieskończoność,


Chcesz do pracy chodzić w nieskończoność? faktycznie przydałby ci sie jakiś psychiatra bo bez leczenia to raczej sie nie obędzie.
To trzeba było mówić że według ciebie Niebo to zakład pracy, wtedy od razu bez żadnej dyskusji, wysłałbym cie do psychiatry.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 06, 2021 6:53
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Robek napisał(a):
harów? co to jest?


Nie harów tylko harówa, jeżeli tego nie wesz, to tylko z politowaniem należy na Ciebie spojrzeć!

Robek napisał(a):
Chcesz do pracy chodzić w nieskończoność? faktycznie przydałby ci sie jakiś psychiatra bo bez leczenia to raczej sie nie obędzie.
To trzeba było mówić że według ciebie Niebo to zakład pracy, wtedy od razu bez żadnej dyskusji, wysłałbym cie do psychiatry.


Przesadziłeś teraz!


N cze 06, 2021 9:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Nie harów tylko harówa, jeżeli tego nie wesz, to tylko z politowaniem należy na Ciebie spojrzeć!


Więc o to ci chodziło :mrgreen: to według ciebie Niebo ma harować na ludzi, i to ci przeszkadza? aż tak dużo cierpienia u ciebie to wywołuje?

Dowiar napisał(a):
Przesadziłeś teraz!


Gdzie przesadziłem? jak ktoś nie widzi nic poza pracą i by pracował bez końca, to wtedy trzeba iść z tym do psychiatry, bo to choroba, z pracoholizmu trzeba sie leczyć.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 06, 2021 11:55
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Robek napisał(a):
Więc o to ci chodziło :mrgreen: to według ciebie Niebo ma harować na ludzi, i to ci przeszkadza? aż tak dużo cierpienia u ciebie to wywołuje?


Tobie to trzeba naprawdę łopatą wszystko do głowy kłaść. Zupełnie nie zrozumiałeś tego co napisałem, zastanawiam się czy dalej cokolwiek tłumaczyć bo i tak wszystko pokręcisz?

Robek napisał(a):
Gdzie przesadziłem? jak ktoś nie widzi nic poza pracą i by pracował bez końca, to wtedy trzeba iść z tym do psychiatry, bo to choroba, z pracoholizmu trzeba sie leczyć.


Zupełnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że mieszasz merytoryczna dyskusję, że swoimi wyskokami ad personam, co do mojej osoby!

Jak tego nie rozumiesz to ostatni raz tłumaczę, przesadziłeś z tym psychiatrą, co to ma wspólnego z nasza dyskusją na temat Nieba?

Chcesz mnie do siebie konieczne zrazić? Jeszcze raz taki wybryk i przestanę z Tobą wymieniać poglądy i rzeczowe argumenty.

Jeżeli do tego zmierzasz, żebym przestał z Tobą rozmawiać, to jesteś do tego na dobrej drodze, ja nie muszę tego robić, masz innych do dyskusji, może im to nie będzie przeszkadzało?

Ja sobie nie pozwalam na takie uwag i nie złorzeczę, albo się skorygujesz, albo zamknę raz na zawsze dyskusję z Tobą! Ja takich rzeczy nie robię i też sobie nie życzę od innych, bo tego wymaga kultura dialogu!

Przymusu nie ma wybieraj, albo ze mną rozmawiasz w ramach uznanej przyzwoitości, albo zakończę tę dyskusję, raz i na zawsze! Ten wybór jest teraz wyborem między rozmową ze mną na warunkach jakie stawiam (to nie jest moje widzimisię, dbam o Twoją przyzwoitość w Twoim interesie, a również o moje prawo do przynajmniej minimalnego komfortu w rozmowie), albo dajesz pierwszeństwo swoim niedojrzałym i nieopanowanym emocjom.

Czy to jest jasne dla Ciebie, życzę obyś znów czegoś nie naplątał!


N cze 06, 2021 13:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Tobie to trzeba naprawdę łopatą wszystko do głowy kłaść. Zupełnie nie zrozumiałeś tego co napisałem, zastanawiam się czy dalej cokolwiek tłumaczyć bo i tak wszystko pokręcisz?


To jak pisałeś o tym, że trzeba pracować przez nieskończoność w Niebie, to o co ci chodziło? :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 06, 2021 15:35
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 415
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
To wy jesteście komunistami. Marks i Engels byli by z was dumni. Kto wie, może spotkacie się z tymi Żydami w Niebie.


N cze 06, 2021 16:14
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
ga1robe napisał(a):
To wy jesteście komunistami. Marks i Engels byli by z was dumni. Kto wie, może spotkacie się z tymi Żydami w Niebie.


Jeżeli to uwaga do mnie, to niespójna, bo ja święcie wierzę w Niebo, komunizm wyklucza istnienie Nieba, więc siłą rzeczy nie mogę być komunistą!!

A co Ty masz do Żydów?

Trzeba uważnie czytać to co kto pisze, wtedy nie będzie się pisać bzdur.

Robek napisał(a):

To jak pisałeś o tym, że trzeba pracować przez nieskończoność w Niebie, to o co ci chodziło?


Jeżeli Niebo jest wieczne i proponuje wieczne istnienie, to jeżeli tam się też pracuje to chyba logiczne, że praca tam będzie wieczna. Co nie znaczy, że nie będą potrzebne sabaty, czyli odpoczynki od pracy. Jeżeli Ty jesteś nastawiony na ciągłe LB, Leżenie Bykiem, to Twój wybór.

Nie wyobrażam sobie, że w Niebie będzie tolerowane nieróbstwo typu ciąglego LB. Niebo tworzone jest z pracy dusz na jego rezultaty. Uważasz, że to sprawiedliwe, że jedne dusze pracują na efekt Nieba, wypracowują jego Dobrostan, a inne dusze obijają się, jak darmozjady i jak pasożyty chcą tylko z tego korzystać? Ja bym nie chciał.

I w Niebie istnieją prawa i obowiązku dla dusz, same prawa, lub same obowiązki, to podejście fałszywe do rzeczywistości, a Niebo ma swoją rzeczywistość, w której istnieją takie same prawa jak na Ziemi, istnieją tez takie, które przerastają myślenie Ziemskie.

Nie pasuje mi również koncepcja Nieba, w której Bóg zajmuje się tylko rozdawnictwem, każdemu wszystko wg jego potrzeb, co właśnie jest koncepcją komunizmu. Psuje ludzi.

No już nie wyobrażam sobie jak prościej mógłbym to wyjaśnić! Masz jasność, czy jeszcze coś mam tłumaczyć?


N cze 06, 2021 16:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Nie wyobrażam sobie, że w Niebie będzie tolerowane nieróbstwo typu ciąglego LB. Niebo tworzone jest z pracy dusz na jego rezultaty. Uważasz, że to sprawiedliwe, że jedne dusze pracują na efekt Nieba, wypracowują jego Dobrostan, a inne dusze obijają się, jak darmozjady i jak pasożyty chcą tylko z tego korzystać? Ja bym nie chciał.


Tutaj by była normalna sytuacja w której ty Dowiar chory na pracoholizm, byś w Niebie pracował i narzekał na to że ja w tym Niebie nic nie robię, no ale niestety jak ktoś nie ma w głowie, to ma w nogach.

Dowiar napisał(a):
I w Niebie istnieją prawa i obowiązku dla dusz, same prawa, lub same obowiązki, to podejście fałszywe do rzeczywistości,


To są twoje fantazje odnośnie Nieba, i te fantazję mają podstawę w twoim nieleczonym pracoholiźmie.

Dowiar napisał(a):
Nie pasuje mi również koncepcja Nieba, w której Bóg zajmuje się tylko rozdawnictwem, każdemu wszystko wg jego potrzeb, co właśnie jest koncepcją komunizmu. Psuje ludzi.


Pierwsze słyszę o takiej koncepcji, skąd ją wziąłeś?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 06, 2021 17:51
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Robek!
Porąbanie masz w tej główce nieźle. Z tym już nic się nie da zrobić! To przecież TY sam głosisz koncepcję komunizmu w Niebie, żal mi Ciebie, że Ty już nie pamiętasz o czym mówiłeś. Masz zaniki pamięci, amnezja ciężka, i kto ma się leczyć?


N cze 06, 2021 18:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Robek!
Porąbanie masz w tej główce nieźle. Z tym już nic się nie da zrobić! To przecież TY sam głosisz koncepcję komunizmu w Niebie, żal mi Ciebie, że Ty już nie pamiętasz o czym mówiłeś. Masz zaniki pamięci, amnezja ciężka, i kto ma się leczyć?


Co za różnica co ja głoszę, to ty masz problem z nieleczonym pracoholizmem, więc czego sie wszystkich tak czepiasz? jesteś jak pies ogrodnika, będąc w Niebie samemu byś nie odpoczywał, i innym byś zabraniał, nie lepiej iść do lekarza, i rozwiązać ten problem? przecież wszyscy forumowicze mówią wyraźnie że u ciebie jest coś nie tak, każdy to widzi, choćby nawet na to moje pytanie, odnośnie tego z kim będę ten seks, w tym Niebie uprawiał, to nie mogłeś sie zachować w cywilizowany sposób, i jeśli to pytanie ci nie odpowiada, zwyczajnie pominąć to pytanie, i nie udzielać sie w tym temacie, no ale nie!!
Ty najpierw zacząłeś gadać coś nie na temat, później że ja i tak do tego Nieba nie tarfię, więc nie odpowiesz na to pytanie, później nie wiadomo z jakiej przyczyny, w zupełnie innym temacie ponownie zacząłeś opowiadać, że coś ci nie pasuje!! :mrgreen: no i co następne? będziesz miał pretensje że cie o cokolwiek pytałem? :D
Jak chcesz być dłużej na tym forum, to zwyczajnie powiedz że na te czy tamte pytania nie będziesz odpowiadał, nie musisz wypisywać pretensji w zupełnie innych działach tego forum, i oczekiwać że będę tam podążał, i czytał to co tam wypisywałeś :mrgreen:

No ale wróćmy do głównego wątku, bo skoro w Biblii nie ma nic o tym, że w Niebie seks będzie zabroniony,(a przynajmniej nic takiego nie znalazłem) to znaczy że będzie czymś dozwolonym, w końcu jeśli czegoś prawo nie zabrania, to znaczy że jest całkowicie legalne, a więc bede spokojnie mógł kontynuować moje rozrywkowe życie 8)

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 06, 2021 19:14
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Masz coś jeszcze do powiedzenia?


N cze 06, 2021 22:28
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Temat został wyczerpany. Zamykam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn cze 07, 2021 11:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL