Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:48



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
 Czy w niebie bedzie seks??? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Alus napisał(a):
Tylko wedle optyki tych, którzy termin mistyka pojmują jako cielesne rozkosze.


Mistyka? gdzie ja użyłem takiego słowa? a nawet jakby to tak liczyć, to co to za Niebo w którym są dostępne wszelkiego rodzaju szczęścia, a i tak nie da rady nic zjeść, bo jest sie przezroczystym duchem, unoszącym sie w powietrzu.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn maja 03, 2021 10:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 29, 2021 17:13
Posty: 11
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
W niebie nie będzie małżeństw.
Tylko nieśmiertelna dusza jest w stanie zamordować nieśmiertelną duszę.
Nieśmiertelna dusza to bóg.
Seks to tylko konstrukt biologiczny. Małżeństwo to tylko konstrukt socjologiczny.
Tylko bogowie mogą uczynić rusztowanie budynkiem.


Pn maja 10, 2021 17:47
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
To po co Bóg wspiera małżeństwa i daje im szansę na wieczny związek?

Seks to konstrukt umowny, biologiczny to kopulacja, czyli realny, ale tylko z poziomu materii!

Małżeństwo ateistów to konstrukt społeczny, małżeństwo ludzi wierzących w zależności od ich woli może stać się wieczne. jest to odpowiedź na to, czy w niebie będzie seks i małżeństwa, poprawna nazwa to nie seks w niebie tylko zjednoczenie. A to zjednoczenie odbywa się pomiędzy czynnikiem męskim i żeńskim na bazie duchowych organów płciowych, które istnieją w innym wymiarze.

Tylko geje będą poszkodowani bo po śmierci nie ma się ciała fizycznego, brak otworu gębowego i odbytu. Współczuje im z tego powodu oraz współczuje tym, którzy uzależnili się od seksu oralnego!

To tak jak grzesznicy nadużywający seksu w życiu ziemskim, po śmierci dostają piękne hurysy, którym brak jest tego najważniejszego, one takie uległe a tu nic z tego.


Pn maja 10, 2021 18:14
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1425
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Seksu prawdopodobnie nie będzie z następującego powodu: w Niebie naturalnie, na co dzień będzie tak przyjemnie, że seks przy tym byłby marnym dodatkiem. W Niebie będzie całkowite szczęście i całkowity spokój. Będzie przyjemniej niż przyjemny jest seks.


Pn maja 10, 2021 18:39
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Seks to wymysł ziemski, w Niebie będzie zjednoczenie czynnika męskiego i żeńskiego, co jest najwyższym prawem boskim!


Pn maja 10, 2021 19:18
Zobacz profil
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Seks to wymysł ziemski, w Niebie będzie zjednoczenie czynnika męskiego i żeńskiego, co jest najwyższym prawem boskim!

Bóg stworzył człowieka bezpłciowego nakazując mu sie rozmnażać i z tej racji ludzie wymyślili seks :D...może jeszcze genitalia ludzie wymyślili...


Wt maja 11, 2021 6:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Tylko geje będą poszkodowani bo po śmierci nie ma się ciała fizycznego, brak otworu gębowego i odbytu. Współczuje im z tego powodu oraz współczuje tym, którzy uzależnili się od seksu oralnego!


Co to za brednie? nie wiem jak to skomentować :mrgreen: A to małżeństwa nie będą poszkodowane? będą mieli odbyt i otwór gębowy? będą narządy rozrodcze przeznaczone do kopulacji?

Dowiar napisał(a):
To tak jak grzesznicy nadużywający seksu w życiu ziemskim, po śmierci dostają piękne hurysy, którym brak jest tego najważniejszego, one takie uległe a tu nic z tego.


Hurysy piękne oraz chętne, to jest zabawa, nie wiem w czym problem?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt maja 11, 2021 8:28
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Alus napisał(a):
Dowiar napisał(a):
Seks to wymysł ziemski, w Niebie będzie zjednoczenie czynnika męskiego i żeńskiego, co jest najwyższym prawem boskim!

Bóg stworzył człowieka bezpłciowego nakazując mu sie rozmnażać i z tej racji ludzie wymyślili seks :D...może jeszcze genitalia ludzie wymyślili...


To Twoja projekcja na moją wypowiedź, trzeba dokładnie czytać, a nie udawać, że się czyta czyjeś wypowiedzi!

Seks jako pojęcie jest wymysłem ludzkim i to jest hasło, które każdy może sobie interpretować jak chce. Zostało tak to pojęcie sponiewierane i sprofanowane, sprowadzone do rynsztoka, dlatego trzeba się najpierw zastrzec co ma się na myśli mówiąc seks.

Istotą związku kobiety z mężczyzna jest zespolenie ciał i dusz. Po zejściu z tego padołu, nie mamy ciała fizycznego, ale mamy ciało duchowe, które posiada narządy duchowe do jednoczenia się czynnika męskiego i żeńskiego, szczegółów nie znam, bo tam nie byłem, ale te organy duchowe do zespalania, pracują tez i na ziemi i szczęśliwi ci, którzy się łączą w prawdziwej miłości, Bóg byłby nie w porządku, gdyby zamykał małżonkom drogę do tego szczęścia!

Jeżeli już ktoś się upiera przy nazwie "Seks", to tak on będzie w niebie, dla tych, którzy widzą w nim szczęście, czerpią z niego radość i spokój.

Seks przecież na poziomie fizjologicznym, to realizacja potrzeby wymiany płynów fizjologicznych, na poziomie psychicznym takich wartości, jak wzajemne uczestnictwo, rozwój i akceptacja tylko w zespoleniu miłosnym doznaje się najwyższych poziomów akceptacji przez ukochaną osobę. Na poziomie duchowym to, doznawanie rozkoszy, która jest na ziemi zapowiedzią rozkoszy niebiańskiej z tego tytułu, tak należy patrzeć na rozkosz seksu. Kto idzie do prostytutki ten bezcześci i zohydza tą uświęconą czynność, która daje nowe życie, co jest cudem boskim! Prostytutka udaje miłość i za to jej się płaci! To jest profanacja zamysłu Boga! Widzę różnicę seksu między prostytutka i klientem, a kochającym mężczyzna i kobietą!

W niebie nie będzie prostytutek - chyba, że się zmienią radykalnie i ostatecznie na lepsze. Jak nie to maja zapewnione miejsce w piekle. :D


Wt maja 11, 2021 13:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
@Dowiar
Zdaje się, że pomyliłeś fora. Nie będę tolerować postów o obleśnej treści. Na razie lądują w koszu, a kolejne spowodują ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 11, 2021 14:29
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
[ciach... uwagi do moderacji są w innym miejscu. M.]


Wt maja 11, 2021 14:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Jeżeli już ktoś się upiera przy nazwie "Seks", to tak on będzie w niebie, dla tych, którzy widzą w nim szczęście, czerpią z niego radość i spokój.

Seks przecież na poziomie fizjologicznym, psychicznym takich wartości,


A po co w niebie seks? Czy jest on niezbędny do czegoś? Czy osoby doświadczające pełni szczęścia i miłości mogą potrzebować seksu?
Sądzę jednak, że seks będzie możliwy. Tak jak jedzenie. Ale nie będzie konieczny. Ani na poziomie fizjologicznym, ani psychicznym. Bo gdy ma się już wszystko, to jaki sens ma więcej?


Wt maja 11, 2021 17:01
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
andej napisał(a):
A po co w niebie seks? Czy jest on niezbędny do czegoś? Czy osoby doświadczające pełni szczęścia i miłości mogą potrzebować seksu?
Sądzę jednak, że seks będzie możliwy. Tak jak jedzenie. Ale nie będzie konieczny. Ani na poziomie fizjologicznym, ani psychicznym. Bo gdy ma się już wszystko, to jaki sens ma więcej?


Tą wypowiedzią robisz z ludzi i Boga "matoła", który wsadza ich w sytuację, w której skończył się ich rozwój, to oznacza wegetację i śmierć! Istnieje wieczność i wieczny rozwój oraz wieczne doskonalenie się, to jest dynamika zmian, na gorzej lub lepiej.

Z Twoich słów wynika, że Bóg chce ludzi biernych, leniwych i ospałych, a tak nie jest Bóg chce ludzi aktywnych, dlatego nic z góry nie jest przesądzone.

Może to jest Twoje leniwe wyobrażenie o niebie i seksie. Autentyczny seks to ukoronowanie wielu wysiłków pracy nad sobą, związku miłości kobiety i mężczyzny. I to tworzenie nigdy się nie kończy!

Nie ma nic gorszego od mitu o Niebie, w którym wszyscy jak śnięte ryby snuja się bez żadnego sensu i powtarzają bezmyślnie w kółko mantry o uwielbieniu Boga! Bóg potrzebuje ludzi rzutkich, radosnych i twórczych w seksie też, ale zgodnych z zasadami, bez wynaturzeń. Za czasów komuny nakręcono kilka filmów anty KK, gdzie przedstawiano właśnie takie wyobrażenie Nieba, wszyscy łażą jak głupki i nic nie robią.

Czyżbyś był ofiarą tego komunistycznego mitu o Niebie? Komuniści chcieliby swojego komunistycznego Nieba, właśnie takiego, wszyscy leżą i roboty tylko im wstawiają do gęby jedzenie, a potem ich podcierają!


Wt maja 11, 2021 19:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
Tylko geje będą poszkodowani bo po śmierci nie ma się ciała fizycznego


Nie chcę cie martwić, ale bycie gejem to jest choroba, to tak jakbyś mówił że ludzie bez nóg będą w Niebie poszkodowani, bo nie będą mogli na własnych nogach w tym Niebie chodzić, więc niestety ale kolejny raz gadasz jakieś głupoty, skąd w ogóle pomysł że w Niebie będą schorowani ludzie?

Dowiar napisał(a):
Seks jako pojęcie jest wymysłem ludzkim i to jest hasło, które każdy może sobie interpretować jak chce.


Nie chcę cie martwić, ale zwierzęta również uprawiają seks :mrgreen: i tego seksu nikt nie wymyślił, istnieje sobie tak jak głóg czy pragnienie.

Dowiar napisał(a):
Istotą związku kobiety z mężczyzna jest zespolenie ciał i dusz. Po zejściu z tego padołu, nie mamy ciała fizycznego, ale mamy ciało duchowe, które posiada narządy duchowe do jednoczenia się czynnika męskiego i żeńskiego, szczegółów nie znam, bo tam nie byłem, ale te organy duchowe do zespalania, pracują tez i na ziemi i szczęśliwi ci, którzy się łączą w prawdziwej miłości, Bóg byłby nie w porządku, gdyby zamykał małżonkom drogę do tego szczęścia!


Tutaj mamy kolejną porcje, niesamowitych głupot jakie teraz opowiadasz!!! czyli będzie seks duchowy? a jak kobieta była kilkukrotnie wdową, i miała 3 mężów, to w Niebie będzie z nimi na raz ten duchowy seks uprawiać? będzie miała odpowiednią liczbę duchowych narządów?

Dowiar napisał(a):
Seks przecież na poziomie fizjologicznym, to realizacja potrzeby wymiany płynów fizjologicznych, na poziomie psychicznym takich wartości, jak wzajemne uczestnictwo, rozwój i akceptacja tylko w zespoleniu miłosnym doznaje się najwyższych poziomów akceptacji przez ukochaną osobę. Na poziomie duchowym to, doznawanie rozkoszy, która jest na ziemi zapowiedzią rozkoszy niebiańskiej z tego tytułu, tak należy patrzeć na rozkosz seksu.


Jaka wymiana płynów? jakie wzajemne uczestnictwo? o czy ty tutaj mówisz? przecież chęć prokreacji wymusza istnienie seksu, 80 letnia kobieta raczej tego seksu nie będzie chciała, bo już nie ma możliwości zajścia w ciąże, a jakoś nie widzę tego żeby kobieta w tym wieku chciała uprawiać seks z potrzeby wymiany płynów.

Dowiar napisał(a):
Prostytutka udaje miłość i za to jej się płaci!


Prostytutka udająca miłość? pierwsze słyszę o czymś takim, ty w ogóle zdajesz sobie sprawę że seks to coś innego niż miłość?

andej napisał(a):
A po co w niebie seks? Czy jest on niezbędny do czegoś? Czy osoby doświadczające pełni szczęścia i miłości mogą potrzebować seksu?
Sądzę jednak, że seks będzie możliwy. Tak jak jedzenie. Ale nie będzie konieczny. Ani na poziomie fizjologicznym, ani psychicznym. Bo gdy ma się już wszystko, to jaki sens ma więcej?


W jaki sposób chcesz mieć wszystko? to w Niebie będą mężczyźni którzy mają dziecko z każdą kobietą która żyła na Ziemi, więc prokreacja nie jest im już potrzebna, więc i z seksu mogą zrezygnować?
I powiedz mi co to znaczy "mieć wszystko" bo bardzo mnie to ciekawi, co to takiego jest?

Dowiar napisał(a):
Za czasów komuny nakręcono kilka filmów anty KK, gdzie przedstawiano właśnie takie wyobrażenie Nieba, wszyscy łażą jak głupki i nic nie robią.


W tych filmach za czasów komuny, to obraz Nieba powinien przedstawiać ludzi uprawiających seks? tak to ma wyglądać? przecież te filmy przedstawiały to co ogół społeczny myślał na temat Nieba i piekła, gdzie piekło to ból i cierpienie, a Niebo jest miejscem śpiewania pieśni, kultu i uwielbienia Boga.
I jakie anty KK? przecież te filmy wyglądały praktycznie tak samo, no chyba że znasz jakiś film promujący KK, gdzie w Niebie ludzie uprawiają seks, no ale to powiem że nie słyszałem o takim filmie :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr maja 12, 2021 0:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
Dowiar napisał(a):
wsadza ich w sytuację, w której skończył się ich rozwój, to oznacza wegetację i śmierć! Istnieje wieczność i wieczny rozwój oraz wieczne doskonalenie się, to jest dynamika zmian, na gorzej lub lepiej.

I seks jest tym środkiem doskonalenia się? Oryginalne podejście do seksu.
Uprawianie seksu ma się nijak do rozwoju. Nawet dla erotomanów.
Przyznam, że jeszcze w niebie nie byłem. Ale wiem, że tym co człowiek wnosi jest rozwój tu, na ziemi. Tam jest miłość. Być może, też doskonalona w bliskości Boga.
Ale obraz snujących się i wyśpiewujących mantry to bezsensowna karykatura. To wizja nieba tworzona na podstawie własnych doświadczeń życiowych. A niebo wykracza poza ludzka wyobraźnię. To stan miłości. A miłość nie wyklucza rozwoju, aktywności, działań. Ani nie wymusza.


Śr maja 12, 2021 8:13
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy w niebie bedzie seks???
[ciach... tu nie jest miejsce na wzajemne uwagi. To już kolejny raz, gdzie nie zważasz na regulamin. Kolejny offtop spowoduje ostrzeżenie. M]


Śr maja 12, 2021 11:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL