Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 6:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Kontynnuacja wątku Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 01, 2021 23:36
Posty: 4
Post Kontynnuacja wątku Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu
Odpowiadam w tym temacie ,który jest zamknięty,proszę o dalsze rady
viewtopic.php?f=47&t=42680

To co piszecie już robiłam bezpośrednio zaczęłam się odchudzać najpierw jedząc 2000 kalorii nie ćwiczyłam bo nie miałam siły śpiąc 2h dziennie,po kilku tygodniach bez zmiany wagi,piłam dodatkowo kawę i nic nie odczuwałam,żadne leki na mnie nie działały.Przez brak efektów zeszłam do 1000 kalorii ,kolejno do 500 kalorii i aż do 0 robiąc tak przez 2 tygodnie i nic nie schudłam,a jestem otyła bo warze 87 kg przy wzroście 169cm , w szpitalu przytyłam 22kg w 7 tygodni ,po wyjściu ze szpitala i po zmianie leków (podczas pobytu w okresie ciężkiej depresji dużo jadłam przez tą depresje ) nic nie schudłam przez prawe rok! próbując wszystkiego nawet nie jedzenia całkowicie i nie picia przez 14 dni. Chodziłam po różnych lekarzach,nie mam już pomysłu gdzie mogę się jeszcze udać,każdy rozkłada ręce,albo nie chce mi uwierzyć że mogę żyć i nie chudnąć nic nie jedząc i nie pijąc. Mam wrażenie że to jakaś siła wyższa to sprawiła,albo Bóg,albo tę satanista z psychiatryka coś na mnie zesłał,choć miałem z nim dość dobre relacje,albo coś we mnie weszło ,bo przecież duchy i różne byty nie potrzebują jedzenia ani picia..Obawiam się też że w tym szpitalu czymś mnie otruli,jakimś dziwny lekiem,bo dostawałam zastrzyki i garści tabletek,będąc być może królikiem doświadczalnym.Proszę o pomoc co robić ,do jakiego lekarza się udać , czy próbować iść do księdza.Boje się że jest to jakaś choroba nie uleczalna ,bądź jakaś nadprzyrodzona siła.Jak mi się nie uda uleczyć bądź uzdrowić będę musiała popełnić samobójstwo.Proszę o porady.


So lip 03, 2021 20:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Kontynnuacja wątku Dziwne zachowanie orgranizmu po szpit
Aniu1994, w poprzednim poście wyraziłem się dość jasno i uzasadniłem dlaczego zamykam temat.

Jeszcze raz "ku przestrodze a pouczeniu".

Forum nie zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychiatrycznym czy dietetycznym.
Masz poważne problemy i szukasz pomocy ale forum to zły adres.

Poznałem ludzi, także wśród duchownych, którzy mieli różne problemy zdrowotne (nowotwór, problemy psychiczne), oni są już na cmentarzu ponieważ nie szukali pomocy u lekarzy ale w internecie i u różnych uzdrowicieli (duchownych i świeckich).

Jeszcze raz proszę, idź do psychiatry, potrzebna Ci jest terapia, jak będzie lepiej idź wtedy do dietetyczki ale nie próbuj jakiejś "cudownej" diety na własną rękę!
I kolejny krok, umów się z jakimś rozsądnym księdzem, z którym mogłabyś porozmawiać na tematy duchowe.
Temat zamykam.

Po wizycie u księdza, psychiatry lub dietetyczki napisz jak było. Podziel się tym, możesz w ten sposób pomóc innym, którzy mają podobne problemy i boją się iść do lekarza.

Powodzenia!

_________________
ksiądz


N lip 04, 2021 12:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL