Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:23



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
Quinque napisał(a):
"Apeluję o ujawnienie się Pani Poseł, która - na moje słowa o zamordowaniu księdza - krzyknęła z ław sejmowych 'dobrze mu tak'. Wniosek do prokuratury jest już w przygotowaniu. Brakuje tylko Pani nazwiska" – napisała na Twitterze polityk.
Aha. Czyli pani posłanka coś tam usłyszała, nie wiadomo, co i nie wiadomo od kogo. I bardzo by chciała złożyć zawiadomienie, ale za bardzo nie ma na kogo. No tak — to jest dopiero skandal.
Cytuj:
Aha, czyli 4 litery nic nie głoszą.
Cztery litery niczego nie głoszą, tylko są skrótem określającym pewne mniejszości seksualne.
Cytuj:
Pajacują dla zgrywy, ok
Litery pajacują?
Cytuj:
proszę wykazać
- że rzekomy wzrost akceptacji wynika z działań ideologii LGBT
To Ty twierdzisz, że istnieje jakaś ideologia LGBT, więc nie rozumiem, czemu takie pytanie kierowane jest do mnie.
Cytuj:
- że rzekomy wzrost akceptacji występuje

Pierwsze lepsze dane z USA:
https://news.gallup.com/poll/350486/rec ... riage.aspx
Na wykresie można zobaczyć, że poparcie dla równości małżeńskiej rośnie w USA nawet wśród wyborców republikańskich.
Cytuj:
proszę wykazać eksperymentalnie powyższy proces
Proszę pisać w wątkach o ewolucji.


Cz sty 20, 2022 13:12
Zobacz profil
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
taryjel napisał(a):
Aha. Czyli pani posłanka coś tam usłyszała, nie wiadomo, co i nie wiadomo od kogo. I bardzo by chciała złożyć zawiadomienie, ale za bardzo nie ma na kogo. No tak — to jest dopiero skandal.


Aha, czyli tak, jedna z posłanek popiera mordowanie księży a Taryjel usprawiedliwa takie działania. Obrzydliwe

Cytuj:
To Ty twierdzisz, że istnieje jakaś ideologia LGBT, więc nie rozumiem, czemu takie pytanie kierowane jest do mnie.


Żałosne,
https://www.paradarownosci.eu/pl/postul ... -rownosci/

Postulaty 4 liter. Jak widać 4 litery spełniają definicję ideologii

Cytuj:
Pierwsze lepsze dane z USA:


Jesteśmy w Polsce więc pisz po Polsku
Cytuj:
Proszę pisać w wątkach o ewolucji.


Po co skoro i tak nie udowodnisz?


Cz sty 20, 2022 14:03

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
Quinque napisał(a):
Aha, czyli tak, jedna z posłanek popiera mordowanie księży
Która z posłanek popiera mordowanie księży?
Cytuj:
a Taryjel usprawiedliwa takie działania
Jakie działania? Co Ty bredzisz? Działań polegających na tym, że coś chyba się słyszało i się zgłasza to do prokuratury nie popieram.
Czyli postulaty parady równości, a nie postulaty „ideologii LGBT”.
Cytuj:
Jesteśmy w Polsce więc pisz po Polsku
Wykres jest zrozumiały po moim wyjaśnieniu. Nie ma obowiązku tłumaczenia całych artykułów.
Cytuj:
Po co
Po to, żeby nie robić offtopu.


Cz sty 20, 2022 14:37
Zobacz profil
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
Cytuj:
Jakie działania? Co Ty bredzisz? Działań polegających na tym, że coś chyba się słyszało i się zgłasza to do prokuratury nie popieram


Zgrywanie pajaca ciąg dalszy

Jest tam napisane o jakimś "chyba" nie? Więc skoncz łaskawie manipulować E.T i wracaj na ateistę.pl tam przynajmniej jesteś śmieszny

Cytuj:
Czyli postulaty parady równości, a nie postulaty „ideologii LGBT


Zgrywanie pajaca ciąg dalszy x2

Parada równości reprezentuje postulaty 4 liter

Cytuj:
Wykres jest zrozumiały po moim wyjaśnieniu


W regulaminie jest jasno napisane że jak wklejasz coś po angielsku to masz to przetłumaczyć

Cytuj:
Po to, żeby nie robić offtopu


Więc przedstaw eksperyment potwierdzający obrazek w tamtym wątku. A nie zasłaniasz się offtopem


Cz sty 20, 2022 14:45

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
Quinque napisał(a):
Jest tam napisane o jakimś "chyba" nie?
A to samo po polsku?

Kobieta coś tam słyszała. Podobno było to „dobrze mu tak”. Ale nawet nie wie, od kogo to słyszała. To jest naprawdę niepoważne.

Cytuj:
Parada równości reprezentuje postulaty 4 liter
Tak — parada równości zajmuje się przede wszystkim prawami LGBT. Ale, jak widzimy na linkowanej przez Ciebie stronce — nie tylko. No to teraz pytanie — który z tych postulatów można uznać za „postulat ideologii LGBT”?
Cytuj:
W regulaminie jest jasno napisane że jak wklejasz coś po angielsku to masz to przetłumaczyć
Nie ma obowiązku tłumaczenia całych artykułów. W artykule masz wykres przedstawiający poparcie dla równości małżeńskiej wśród elektoratów obu głównych partii USA. Cyferki są arabskie. Słowo „Republicans” oznacza (pewnie się zdziwisz) „Republikanie”, a słowo „Democrats” (co dziwne) „Demokraci”. Czego jeszcze w tym wykresie nie rozumiesz?
Cytuj:
Więc przedstaw eksperyment potwierdzający obrazek
Zadaj mi konkretne pytanie w tamtym wątku. „Eksperyment potwierdzający obrazek” to bełkot. Jeśli będziesz kontynuował offtop w tym wątku, muszę to zgłosić do moderacji.


Cz sty 20, 2022 14:51
Zobacz profil
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
Podsumowując. Taryjel usprawiedliwa nienawistne komentarze, zostały Trayjelowi przedstawione postulaty LGBT i dalej zgrywa głupa. Taryjel nie ma zamiaru udowodnić teori ewolucjonistow jakoby ryba stała się ssakiem

Z moje strony to wszystko jest ten temat. A jak chcesz to sobie zgłaszaj. Wisi mi to


Cz sty 20, 2022 15:25

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
O czym wy piszecie?
Jaki to ma zwiazek z tematem watku?
Czy zalozyciel watku odezwal sie chociaz drugi raz w swoim wlasnym temacie?


Cz sty 20, 2022 17:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
Quinque napisał(a):
Trayjelowi przedstawione postulaty LGBT i dalej zgrywa głupa.
Zdaniem Quinque poniższy postulat jest postulatem „ideologii LGBT”:
Cytuj:
Przestrzeń miejska ma być obszarem integracji lokalnych społeczności. Powinna być inkluzywna i otwarta. Apelujemy o tańszy dostęp do kultury, miastotwórcze działania w przestrzeni miejskiej, zapobieganie wykluczeniu komunikacyjnemu i likwidację barier architektonicznych dla zmarginalizowanych grup: rodziców i opiekunów z wózkami dziecięcymi, osób z niepełnosprawnościami i starszych.


To nawet fajna ta „ideologia LGBT”. Stara się o likwidację barier architektonicznych dla niepełnosprawnych. Tylko, kurcze ta nazwa „ideologia LGBT” jest trochę myląca, bo nie rozumiem, co likwidacja barier architektonicznych ma wspólnego z LGBT.

Resztą postu (oszczerstwem, jakobym usprawiedliwiał nienawistne komentarze, oraz próbą wmówienia mi łysenkizmu poza wątkiem) musi niestety zająć się moderacja, bo ja już swoje powiedziałem.

subadam napisał(a):
O czym wy piszecie?
Jaki to ma zwiazek z tematem watku?
Oryginalny post dotyczył antyklerykalizmu. Dyskusja toczy się wokół tego, do jakiego stopnia w Polsce jest problem z agresywnym antyklerykalizmem i chrystofobią. Wydaje mi się, że mieścimy się w wątku, choć Quinque próbuje uciec we wmawianie ludziom łysenkizmu.


Pt sty 21, 2022 8:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Czy złożenie zawiadomienia do organów ścigania to grzech
Zamykam wątek. Autor wątku dostał odpowiedz na swoje pytanie.
Inne poboczne wątki można kontynuować w innych działach.

Quinque, z mojej strony nie będzie już więcej upomnień tylko ostrzeżenia jeśli będziesz posługiwał się wulgaryzmami i nie będziesz szanował swoich rozmówców.
Twoje zwroty: "wisi mi to", "konkretnie srakie" itp. nie będą tolerowane!

_________________
ksiądz


Pt sty 21, 2022 11:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL