Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 22:03



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Nowy Regulamin Czata Wiara.pl ;) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Belizariusz napisał(a):
Nie nie wszyscy.....chociaz zdarzaja sie wsrod nich tacy.
Za to zapewniam cie, wsrod komunistow ich liczba siega 100%.


Z tym to już mało przesada je.


Pn gru 22, 2003 11:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dobrze. Wobec prośby jednej z osób komentujących główny wątek temat został przywrócony.

Jeśli natomiast chodzi o post Agni...
I wobec cytatu który mnie ściga od kilku dni -
"CHOĆ TYLE ŻALU W NAS I GNIEW UŚPIONY TRWA
PRZEKAŻMY SOBIE ZNAK POKOJU, PRZEKAŻMY SOBIE ZNAK"

Agni - przychodzisz na ten czat od co najmniej kilku miesięcy, jeśli nie od pół roku. Głosząc poglądy niezgodne z poglądami właściciela serwisu.
Czat jest dla wszystkich - ale obowiązują na nim pewne zasady.
Zasada nie-obrażania rozmówcy na przykład...
Jesteś osobą inteligentną - zatem trudno mi przyjąć że nie rozumiesz, że żeby obrazić nie potrzeba wulgaryzmu. Że dużo ciężej obrażają czasem normalne słowa czasem. I że najbardziej boli, jeśli ktoś obraża to - co kocham - w tym wypadku moją wiarę.
Nie wiem - czemu nie potrafisz - lub nie chcesz tego zrozumieć.
Każdy pogląd można wyrazić z szacunkiem dla drugiego człowieka - lub pogardą.
Zgadzam się - żaden człowiek aniołem nie jest. Każdy czasem popełnia błędy. Zgadzam się - że zapewne zdarzyły się sytuacje, które zaistnieć nie powinny. Zawsze takie - niestety - być mogą. Zostały omówione - zdaje się - w innych tematach - już jakiś czas temu. I jeśli jeszcze raz trzeba to powtórzyć, mimo iż padło już to stwierdzenie publicznie, to za te sytuacje gdy nas poniosło - przepraszam.

A zatem - dla "zrobienia sobie jaj z czatujących i ich wqrzania" napisałaś "regulamin"...

Obrażając najpierw księży, następnie czatujących.
Następnie skomentowałaś zasady działania czatu na którym jesteś gościem. Jeśli zasadą tego czatu jest prawo do anonimowości, to z tą zasadą - bardzo mi przykro - musisz się pogodzić. Jeśli Ci to nie odpowiada - nie ma obowiązku uczestniczenia w tym akurat czacie. Jeśli w konkretny sposób są określone zadania operatorów - to również nie do Ciebie należy ich zmiana. Jeśli nie odpowiadają Ci zasady określone w regulaminie (tym właściwym - znajdującym się w tym miejscu: http://www.wiara.pl/tematcaly.php?idenart=1047738403 ) - nie musisz się z nimi zgadzać, ale dopóki jesteś na tym czacie powinnaś się do nich stosować. Jeśli chcesz obrażać - idż tam, gdzie to wolno, lub gdzie Twoje słowa nie obrażają nikogo. Jeśli chcesz podawać adresy stron internetowych - podawaj np na onecie gdzie jesteś operatorem, jak sama mówisz, albo zgodnie z zasadami - na privach. Jeśli chcesz cytować - cytuj zdania w kontekście, a nie wyrwane, przez co zmieniają sens.
Bo postępujesz z tekstami trochę jak w tym skeczu (Pietrzaka chyba) sprzed lat... Gdy cenzor usiadł nad Fraszką - Satyra prawdę mówi względów się wyrzeka wielbi urząd czci króla lecz sądzi człowieka...

Cytuj:
Wpierw skreślił słowo "prawdę"...
Niee, to niebezpieczne, tu się mogą aluzje kryć antyradzieckie...
Mówi... To nic nie mówi to także skreślamy...
Względów... względów nie trzeba równość popieramy...
Się wyrzeka... Niedobrze!. Wyrzekać nie wolno! Nam zależy by stworzyć krytykę oddolną...
Czci króla?? Mój biskupie biskup się rozhulał, zamek żeśmy zrobili ale którz czci króla, czy tam w niebie nie widać po oznakach licznych że nasz kraj mimo wszystko jest socjalistyczny?..." itd...
"W ten sposób - z cenzora poprawką niedużą mój wiersz mógł już pójść w formie - Satyra(...) wielbi urząd!"


Nie świadczy dobrze o obiektywiźmie ani uogólnianie poglądów politycznych części osób na cały portal reprezentujący inną linię, ani zainteresowanie finansami portalu i ludzi za niego odpowiedzialnych.
Jaki może być tego inny cel - poza sianiem konfliktów?

A, jeszcze jedno. Wchodzisz na innych IP - nawet na własnym, stałym nicku. Właśnie - jak napisał Beli - z Korei, Seulu itp. Więc po co - kłamiesz?
W oczywisty sposób?

I ostatnia kwestia. Temat w tej chwili zostaje zamknięty. Agni - ewentualne odpowiedzi poproszę na pw. Wszelkie posty stanowiące jego kontynuację w innym temacie będę wycinała. Zarzuty do czatujących/operatorów proszę kierować do administratora serwisu (adres na wiara.pl) ewentualnie w formie nie szkalującej nikogo i nieobraźliwej dołączyć do tematu Nasz czat w Gadaj dalej.

Pozdrawiam.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt gru 23, 2003 0:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL