Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 6:26



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Kolejny problem 
Autor Wiadomość
Post 
ddv nie ma szansy na piwo a to z tego powodu że ja piwo piję tylko z przyjaciółmi i z takimi dla których mam szacunek
omijanie się owszem
patrząc na to jak wyglądaja uklady na waszym 4um widzę że nie am na nim dla mnie miejsca
i raczej znikne z tego miejsca niż będę pisał dalej
cóż wolę katolika i nawet ciągłe spory z sekciarami i satanistami niż własnie takie taktowanie mnie przez podobno katolików


Pn sty 26, 2004 8:34

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
no cóż - zatem z Panem Bogiem Jockey - powodzenia życzę i umiejętności czytania ze zrozumieniem tego co się do Ciebie pisze


Pn sty 26, 2004 8:42
Zobacz profil
Post 
jak widać powyżej dla moderacji jestem persona....
a ty ddv przekonywałes mnie że jest inaczej


Pn sty 26, 2004 8:50
Post 
Jockey ! :)

Czy Ty nie rozumiesz tego, iż praca Moderatorów na tym Forum idzie w kierunku tego, by wyciszać zbędne nieporozumienia ?
Cóż - po prostu - każdy wie, iż jesteś Moderatorem i sądzę, że liczono że z racji powyższego zrozumiesz w czym kłopot...

Nie jestem Moderatorem, a też upomniałem dziewczynę, w temacie "Rodzina Chrześcijańska"... W podobny sposób, jak tu upomniano Ciebie.
Bo lepiej się chyba skupić na temacie niż wchodzić w przepychanki...

Pozdrawiam :)

ddv


Pn sty 26, 2004 9:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Jockey napisał(a):
ddv nie ma szansy na piwo a to z tego powodu że ja piwo piję tylko z przyjaciółmi i z takimi dla których mam szacunek
omijanie się owszem
patrząc na to jak wyglądaja uklady na waszym ............


Chrystus Powiedział : Miłujcie nieprzyjaciół swoich

Panie Jockey
Czytając Twoje wypowiedzi na wszystkich forach dziękuję Bogu że już nie jestem katolikiem..!!

Z Bogiem Jockye


Pn sty 26, 2004 10:10
Zobacz profil
Post 
Daleko szukać. W półgodziny Cię Godunow podsumował...
A chyba nie o to chodzi, by siać niepokój tylko wychowywać...
A skutek niewłaściwej postawy może być taki, że "sekciarze" będą chcieć "rozwalić "Twoje" Forum, a ty im nie zaradzisz.
I na dodatek swoją agresywną wobec innych postawą zrażasz nie tylko piszących tu ale i "służbowych"
Jak myślisz- czy po tym, co pokazałeś po sobie -szcególnie ostatnim postem tutaj - będzie Ci chciał ktoś ze "służbowych"już kiedyś pomóc na Twoim Forum ?

Powiem Ci szczerze, iż przeliczyłem się w ocenie Twojej osoby...
Kiedy odpowiadałem Ci w "PW" na "Katoliku" na pytanie "Skąd jesteś" to liczyłem na to, że wymienicie się Państwo Moderztorzy z Katolika z doświadczeniami z "Wiary" i wyjdzie to wszystkim na dobre...
Ty zaś swoją własną postawą psujesz to, co mogło być naprawdę dobre...

A po co nam wszystkim wzajemne "przepychanki" w rozmowach pomiędzy katolickimi "Forami"... Jesteś tu pod służbowym nickiem, a to do czegoś zobowiązuje...

A naprawdę nikogo tu nie bawi "handryczenie się" - tylko praca nad wychowywaniem młodzieży...
A kto Ci pozostanie jak nie będziesz potrafił uszanować wartościowych ludzi, choć o odmiennych poglądach niż Twoje... I odejdą na inne "fora"..
Takich jak np. Godunow :), Wojtek37 :), czy paru innych...
"Shingamixów" i tym podobnych nałapiesz ile tylko zechcesz...
Tylko problem w tym, czy przy takich piszących zachowasz wysoki poziom na swoim forum...
A na dodatek zrażasz ludzi, którzy mogliby Ci pomóc w Twojej ciężkiej pracy...
A pozostawianie nie wyciętych postów takich jak ten w którym dzieciaki radzą, by "wsadzić kosz na głowę pingwina" bardzo źle świdczy o tym, co dzieje się na "Katoliku"... Nie wycinane w porę linki z"Katolika" do stron o narkotykach również...

Napisz tu jeszcze jeden taki post jak ten Wysłany: Pon Sty 26, 2004 8:50 a masz pewne jak w banku, że publicznie przeproszę wszystkich...
Za to, że poinformowałem Cię o tym, na jakie forum piszę...

Zatem - ostatni raz zwracam się do Twojego zdrowego rozsądku:

Zastanów się na tym, co tak naprawdę robisz, człowieku...!!!

ddv


Pn sty 26, 2004 10:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Wybaczcie, ale to już naprawdę nie ma sensu, a jedyne co powoduje to dalsze nakręcanie konfliktu...

Zamykam ten temat i bardzo proszę ewentualne dalsze dyskusje prowadzić droga prywatną...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn sty 26, 2004 15:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL