Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 8:36



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
 Nie na temat 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post Nie na temat
Temat został wydzielony z
viewtopic.php?p=10242#10242
ze względu na brak powiązania z tematem głównym
saxon




Współczujący

Jak zwykle w Twoich postach, żadnych konkretów, żadnych argumentów - jedynie uwagi, przestrogi, górnolotne hasła - i ten ton wyższości, zadufania w sobie.
No ale cóż - wygodne to jest, stworzyć sobie ideologię nie opartą praktycznie na niczym - wówczas można spokojnie sobie "pływać" - bez potrzeby uzasadniania czegokolwiek i mogąc jednocześnie krytykować wszystko.

Jeżeli więc chodzi o mnie - to rzeczywiście nic nie da Twoje rozpisywanie się :D

Pozdrawiam :)


Ostatnio edytowano Pt lut 13, 2004 15:25 przez saxon, łącznie edytowano 1 raz



Pt lut 13, 2004 13:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 08, 2004 14:13
Posty: 77
Post 
W moich postach jest wiele argumentów, ale nie wszyscy ludzie je zauważają, zresztą nie winię Cię za to, że winisz mnie - w końcu tak trudno jest się przyznac do błędów;) Wszak wolno Tobie myśleć jak chcesz, spoko;)
Zresztą za co miałbym Cię winić, skoro w tym co mówisz nie ma ani jednej prawdy o mnie, sam sobie stworzyłeś obraz o mnie - bo sam taki jesteś.....

Pycha ;))) Czytaj wyżej, zresztą pychą jest mówienie nieprawdy i wierzenie w to, że nikt nie zauważy, pycha jest również to, że nie powiem prawdy, bo kogoś urazi, pycha jest własny osąd innej osoby, że wie lepiej niz ona sama.
Więc kto tu jest pyszny???

Ja mówię tylko o sobie, swoimi słowami, tak jak potrafię, jesli Tobie się nie podoba moje podejście do sprawy - zawsze możesz nie czytać moich postów;)

Zresztą zrozumiałe jest że na takich jak ja - dowartościujesz się, o.... co za gość, ale mu powiedział!

I co - coś zyskałeś na tym? Tylko przyznałeś się do tego, że nie rozumiesz prostych słów, przyznałeś się do tego, że wolisz swoją iluzje od prawdy!

Mnie uczono tego, że jeśli się czegoś nie wie - to się pyta, a nie od razu osadza niewłaściwie;) Ale czy w ten sposób uważasz, że mi dowaliłeś - w żadnym wypadku, bo mi nie zalezy na uświadamianiu kogokolwiek, nie przyszedłem tu nikogo zmieniać, raczej dzielę się przemyśleniami i łapię innych za słowa, powiedzmy, że to taki mój kaprys;)

W końcu co mógłbys mi powiedzieć czego nie znam? Ja znam się lepiej niż Ty - wiem jakie mam zalezt i jakie mam wady, jeśli powiesz mi o moich zaletach, czy wadach - przytakne Tobie - bo powiesz prawdę, ale jesli piszesz bzdury i choć sam w nie wierzysz - to co one mi mopga dać - NIC - tak więc - straciłeś spoo cennego czasu po to aby sobie udowodnić że wiesz więcej i lepiej , a nic z tego nie wynikło, a mogłeś ten czas wykorzystać w lepszy szposób, ale wolno Ci;))))

Człowieku - ogólnie coraz bardziej mi się podobasz, dzięki Twoim słowom moge się uśmiechnąć do Ciebie, pośmiać się, w dzisiejszych czasach sporo jest smutku woĸół, a Ty dajesz ludziom radość - chwała Tobie za to ;))))

_________________
Kto zobaczy we mnie coś dobrego, zobaczy siebie. Niech nie łudzi się ten, który na głupotę skazany, bo nic więcej nie zobaczy, tylko ból i winę swoją. Ten zrozumie, kto rozumem i sercem włada. Kto ma oczy zamknięte niechaj się martwi.


Pt lut 13, 2004 14:02
Zobacz profil ICQ

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
No i dokładnie o tym mówiłem :)

A Ty jak widzę - dalej się jednak rozpisujesz, mimo że to nic nie da...
Hmmmm.... ciekawe kto się tu tłumaczy.....

Pozdrawiam :)


Pt lut 13, 2004 14:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 08, 2004 14:13
Posty: 77
Post 
Wspomniałes o tłumaczeniu bo inaczej nie potrafisz jak tylko tłumaczyć, twoja pasją jest tłumaczenie innym ludziom, że Ty wiesz;) Spoko, kazdy wie, ja dzielę się wnioskami, piszę co widzę, wiem, że istnieje taka choroba jak głupota;) Mówią, że Pan Bóg gdy juz nic nie skutkuje zsyła na człowieka te chorobe;)

Dzielenie się wnioskami ma te zaletę, że niczego się w ten sposób nie osadza dając innym pełne pole manewru;) Więc każdy może to wziąć za to co chce, zregóły weźmie to tylko za to co sam zna najlepiej, większość uważa, że wszyscy są jak on sam - więc ciekawie się czyta teksty takich osób, które myślą, że powojują za pomoca pióra;) Gdy druga strona ma po prostu co niemiara smiechu;))))

Spoko, wg mnie masz jedna piękna fantastyczną cechę - lubisz rozśmieszać ludzi, wiesz, może przyjmij ode mnie dobra radę i zamiast pouczać - wykorzystaj swój talent do tego aby nieść swoja wiedze w świat - to też dobry sposób na uzdrawianie świata, tylko że tu nie przeoczysz juz siebie i w końcu zrobisz równiez cos dla siebie, cos naprawde fajnego, bo może coś zrozumiesz;)

_________________
Kto zobaczy we mnie coś dobrego, zobaczy siebie. Niech nie łudzi się ten, który na głupotę skazany, bo nic więcej nie zobaczy, tylko ból i winę swoją. Ten zrozumie, kto rozumem i sercem włada. Kto ma oczy zamknięte niechaj się martwi.


Pt lut 13, 2004 14:38
Zobacz profil ICQ

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
:hahaha:

i tyle komentarza...

Poza tym zwracam uwagę że temat jest inny. Dlatego też jeśli dalej masz zamiar "dzielić się swoimi wnioskami" odnośnie mojej osoby - rób to na PW lub załóż osobny temat.
W przeciwnym razie Twoje posty będą wycinane.

Pozdrawiam :)


Pt lut 13, 2004 14:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 08, 2004 14:13
Posty: 77
Post 
I vice versa - Twoje rowniez ;)

_________________
Kto zobaczy we mnie coś dobrego, zobaczy siebie. Niech nie łudzi się ten, który na głupotę skazany, bo nic więcej nie zobaczy, tylko ból i winę swoją. Ten zrozumie, kto rozumem i sercem włada. Kto ma oczy zamknięte niechaj się martwi.


Pt lut 13, 2004 15:08
Zobacz profil ICQ

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
No to zrobione :)

Tutaj możesz dalej "dzielić się wnioskami" do woli :D

Pozdrawiam :)


Pt lut 13, 2004 15:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL