Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:08



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 FAŁSZ I OBŁUDA CENZORÓW TEGO FORUM! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Pielgrzymie tej odpowiedzi pewnie sie niedoczekasz, wiele jest tu osób co chcą poznać te zasady które jak widzisz są tylko narzucane wolą moderatorów, choć i administrator w tej dziedinie też nic niepowie

:hmmm: wiara powstała by rozmawiać i dowiadywać sie o wierze, ale widać ze wielu jej niechce


Wt lut 17, 2004 14:30
Zobacz profil
Post 
Pielgrzymie !

Jestem tylko zwykłym, przeciętnym użytkownikiem tego Forum.
Pisałem, bądź piszę na różne "fora".
Jednak tu właśnie na tym forum czuję się najlepiej.
Dlaczego ?
Ano dlatego, że na tym forum istnieje naprawdę duża kultura wypowiedzi.
Nie widać tu równiez ludzi wciągających do sekt, co ma miejsce na niektórych innych "forach".
To jest właśnie owocem tej - czasami dość ostrej - pracy Admina i moderatorów.
Po prostu - mocno dba się o to, by pisać o bolączkach, a nie wdawać się w kłótnie i nic dobrego nie przynoszące awantury i wzajemne obrażanie.
Najlepzym przykładem jest właśnie sam Pug, o którym to Saxon w korymś miejscu napisał, że ceni go właśnie za to, że pomimo dużej różnicy poglądów potrafi odpowiednio się zachowywać.
A proszę mi powiedzieć, Pielgrzymie, czym skończyłaby się ta poprzednia awantura pomiędzy Jockeyem i Tobą, gdyby nie interwencja Moderatorów ?
Miałbyś Ty uzasadnione pretensje o to, że Cię obrażano, a nikt nie zareagował...
Albo doszłoby do wyzwisk...
Mnie zdaje się też chciałe sprowokować do nierozważnych wypowiedzi w temacie "Alkoholizm i inne nałogi".
Tyle tylko, że mnie trudno sprowokować.
Ale zdaję sobie sprawę z tego, że inni ludzie mogą zupełnie inaczej zareagować.
Powiem Ci bez ogródek - jak mi jakieś forum nie odpowiada to na niego nie piszę.
Po prostu - albo zasady na danym forum mi odpowiadają i piszę na to forum, albo mi nie odpowiadają i się "wyłączam".
A przy obserwowanym obecnie ogólnym zaniku jakichkolwiek pozytwnych zasad - ja osobiście cieszę się bardzo, że istnieje takie własnie forum, na którym można dość swobodnie podyskutować z różnego rodzaju ludźni - bez zbędnych awantur...

Przemyśl to sobie, Pielgrzymie.


Wt lut 17, 2004 15:49
Post 
I GDZIE MODERATOR SAM MOŻE ZDECYDOWAĆ CO JEST A CO NIE JEST NA TEMAT I KTO POWINIEN BYĆ WYCIĘTY A KTO NIE.
DDV THX ZA OCENĘ ZAPAMIĘTAM TO SOBIE


Śr lut 18, 2004 9:11
Post 
Nie obrażaj się, Jockey.
Wiesz dobrze, jakie "walki" i z kim toczę na "Katoliku" ....
O pewnych rzeczach nie powiem wprost...
Ale, na szczęście tu na tym forum wciaganie do sekt jest niemożliwe...
I za to również cenię forum "Wiara"...
Ale - żeby ktoś mnie nie posądzał, że "kadzę"...
Jeszcze dziś powinienem umieścić tu pewien tekst ...

Bo jak powiedzieć o tym, co dzieje się na "o2", czy "onecie"
Jak to my - ludzie wierzący, a szczególnie Katolcy jesteśmy tam traktowani...
A na "własnych" forach nie potrafimy się nawzajem uszanować...
I dlatego docinam Tobie I Pielgrzymowi.
Bo można, a nawet należy mówić o tym, co boli.
Cała sprawa jedynie w tym, w jakiej formie to robić...


Śr lut 18, 2004 18:06
Post 
ja sie nie obrażam tylko uważam że twoja wypowiedź o kłotni mniedzy mną a pielgrzymem to chwyt poniżej pasa gdyby moderatorka napisała wtedy panowie spokój bo zacznę ciachać wasze posty itp... to nie byłoby jakiejkolwiek afery a ty po jakimś czasie wiedząc jakie jest moje zdanie na ten temat wypisujesz takie zdanie?

dla mnie pewne zasady (zresztą nigdzie nie opublikowane) są chore.
np. ta pełnia władzy w wycinaniu postów tylko dlatego że nie sa na temat według moderatora. tak samo jak to o co toczy się ta dyskusja
ciąć łatwo i mam wrażenie że to jest jedyne co potrafią moderatorzy tego 4um.
jak proponowałem moderatorowi (który mnie zaszczycił rozmową na privie żebym sie nie wypowiadał na temat o którym nie mam pojęcia) aby wprowadzić wpis taki do regulaminu 4um i aby się on wyświetlał zanim sie ktoś zarejestruje
.1. moderator ma zawsze prawo wycięcia postu tylko dlatego że uważa że jest on nie na temat nawet jeśli wszyscy uważali że jest na temat.

już na privie usłyszałem ciekawe texty od jednego moderatora typu po co tutaj przylazłem następnie że tylko mieszam i że jestem czepialski itp.
najciekawsze jest to że moderatorzy są jak beton i nic nie jest w stanie zmusić ich do przemyśleń
pielgrzym cos pisał na ten temat to go zakrzyczeli
ja zwracałem uwagę to samo
czzłowiek wymoderowany też nie ma racji
tylko zapominają o podstawowym celu ich działania że aby 4um istniało to muszą być dyskutanci

co do katolika i tamtych twoich dyskusji to rzeczywiście nie miejsce aby to rozważać jak chcesz to możemy na privie a najklepiej na mailu którego adres znasz. Po co zaśmiecać inne 4um tamtymi sprawami.

wyklęty przez moderatora Jockey


Śr lut 18, 2004 19:25
Post 
Jako przedstawiciel Betonu.....postanowilem zamknac te bezsensowna dyskusje.

Panie Jockey

.............................................



pozdrowka

P.S.
Byc moze jestesmy BETONEM....ale z pewnoscia nie Sciana Placzu


Śr lut 18, 2004 19:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL