|
|
|
|
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 2 ] |
|
Rekolekcje - czas wyciszenia i modlitwy
| Autor |
Wiadomość |
|
akacja
Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17 Posty: 1998
|
 Rekolekcje - czas wyciszenia i modlitwy
Rekolekcje są czasem modlitwy, wyciszenia, refleksji, oderwania od codziennych zajęć by przebywać z Bogiem, uzdrowić lub pogłębić swą relację z Bogiem. W zbliżającym się czasie urlopów i wakacji wiele osób wybiera tę formę rekolekcji zamkniętych wyjazdowych by połączyć wypoczynek, odnowienie sił fizycznych i duchowych, przebywanie na łonie przyrody z czasem pogłębienia życia duchowego i modlitwy i przebywania z Bogiem na modlitwie, spojrzenia i uporządkowania swego życia w świetle Słowa Bożego. Szukając w internecie spotykam się z naprawdę dużą możliwością wyboru różnego typu rekolekcji, począwszy od 7-dniowych rekolekcji ignacjańskich z całkowitym milczeniem, po rekolekcje dla różnych grup stanowych, wspólnot religijnych, tematyczne, w domach zakonnych aż po skupienia weekendowe dla tych którzy nie mogą przeznaczyć więcej czasu.
Jeżeli uczestniczyliście lub chcecie uczestniczyć w tego typu rekolekcjach podzielcie się w jakich rekolekcjach żeście uczestniczyli, czym są dla was takie rekolekcje , jak je przeżywacie, co wnoszą do waszego życia, a także do codzienności gdy się z nich wraca. Można też podawać linki do ciekawych stron zapraszających na takie rekolekcje.
|
| So cze 17, 2006 15:21 |
|
|
|
 |
|
Anonim (konto usunięte)
|
Poczytaj ten temat:
viewtopic.php?t=255
|
| So cze 17, 2006 15:37 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 2 ] |
|
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
|
|