Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 19:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
 Liczba 666 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 15:31
Posty: 111
Post 
Tess,
Od samego początku wygenerowaleś jakąs brednię dotyczącą znaczenia 666 (pieniądze, kobiety, władza nad innymi) podpierając się w dodatku rzekomymi objawieniami „świętych kościoła” na temat tego trójpodziału i uparcie w nią brniesz. Zaczynam brać pod uwagę opcję, że Ty sobie po prostu żartujesz. Jeśli tak jest – to polecam Ci dział Hyde Park. Ja udaję się tam zawsze, gdy mam ochotę pisać głupoty

Mimo próśb, nie otrzymałam od Ciebie żadnych konkretnych tytułów dzieł, na których się oparłeś. A dlaczego? Bo ich nie ma po prostu, a Twoja deszyfracja to nic innego jak kolejna wizja pseudoteologiczna.

Żadni święci kościoła nie dokonali takiego trójpodziału.
Syrach (choćby z racji odległości w czasie) nijak się ma do symboli apokaliptycznych.
A NT wcale nie porusza kwestii 666 „dość mocno”.

Nie pisz kłamstw.
Może lepiej - kończ Waść...


Wt mar 01, 2005 20:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post 
Salcie napisał(a):
Tess,
Od samego początku wygenerowaleś jakąs brednię dotyczącą znaczenia 666 (pieniądze, kobiety, władza nad innymi) podpierając się w dodatku rzekomymi objawieniami „świętych kościoła” na temat tego trójpodziału i uparcie w nią brniesz. Zaczynam brać pod uwagę opcję, że Ty sobie po prostu żartujesz. Jeśli tak jest – to polecam Ci dział Hyde Park. Ja udaję się tam zawsze, gdy mam ochotę pisać głupoty


Salcie uwaza za brednie co pisze na temat 666 i powiem, ze jest mi obojetne twoje zdanie na temat mojego zdania.To jest forum i trzeba liczyc sie z roznica zdan.Pozwole sobie tez zauwazyc, ze nie zartuje tutaj lecz jestem calkiem powazny i to tym bardzije gdy chodzi o tak powazny temat.
Salcie napisał(a):
Mimo próśb, nie otrzymałam od Ciebie żadnych konkretnych tytułów dzieł, na których się oparłeś. A dlaczego? Bo ich nie ma po prostu, a Twoja deszyfracja to nic innego jak kolejna wizja pseudoteologiczna rodem z ciemnogrodu.


Zachecam cie do czytania pism Marii Valtorty i Poematu Boga-Czlowieka.Wiele sie mozna dowiedziec.
Salcie napisał(a):
Żadni święci kościoła nie dokonali takiego trójpodziału.
Syrach (choćby z racji odległości w czasie) nijak się ma do symboli apokaliptycznych.

A moze jakies dowodziki na poparcie.Gotowy jestem sie posmiac z Salcie :D
Salcie napisał(a):
A NT wcale nie porusza kwestii 666 „dość mocno”.


Moze scislej sie wyraze.Objawienie mocno podkresla 666 jako znak besti, ktory noszony jest na czole (tj. siedlisko mysli, uczuc, emocji) i rece (tj. dzialanie na podstawie mysli, uczuc, emocji).Mozesz nie wierzyc w moja interpretacje.Nikomu jej nie narzucam.To jest forum wiec wyrazilem swoj sposob rozumienia 666.
Salcie napisał(a):
Nie pisz kłamstw.
Może lepiej - kończ Waść...


O jestem daleki od tego.Prosilbym jednak nie sugerowac, ze to co pisze to klamstwa.

Pozdrawiam w Panu Waszmosc pania :D

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Wt mar 01, 2005 21:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 15:31
Posty: 111
Post 
o braku związku Syracha z liczbą 666 to niech Cię już przekonuje ktoś inny.
mi brakło:
cierpliwości
tolerancji
i poczucia humoru


Pamelo - żegnaj
(jeszcze kilka takich pseudodowodów i nadinterpretacji Tess, a reszta chłopców odejdzie z naszego puebla.... :P )


Śr mar 02, 2005 0:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post 
Salcie napisał(a):
o braku związku Syracha z liczbą 666 to niech Cię już przekonuje ktoś inny.
mi brakło:
cierpliwości
tolerancji
i poczucia humoru


To twoj problem Salcie.Posiadasz swoja interpretacje i jest mi obojetne jaka ona jest.Nie zgadzam sie z nia gdyz tchnie zwykla spekulacja.Nie narzucam tez mojej.Nie musisz wierzyc mojej interpretacji.Mowiac o Syrachu chcialem wskazac na slabosc mezczyzn wobec kobiet, ktorych porzadaja mezczyzni nie sluzacy Bogu.Nawet ci, ktorzy Panu sluza musza sie miec na bacznosci a niejednokrotnie walczyc z upadlym cialem aby nie pasc ofiara wlasnych namietnosci i w ten sposob przyjac jedna z szostek na czolo i reke.

Salcie napisał(a):
Pamelo - żegnaj
(jeszcze kilka takich pseudodowodów i nadinterpretacji Tess, a reszta chłopców odejdzie z naszego puebla.... :P )


A niech czynia co im sie podoba.Nie dbam o to.Ciebie goraco pragne zachecic abys ostudzila sie troche i pomodliwszy sie do Pana prosila Go o wyjasnienie znaczenia 666.On proszacym nie odmawia pod warunkiem, ze sa pokorni, wierza w Niego i w kazdym dniu swojego zycia maja Go za Przyjaciela.Pamietaj; "kto prosi ten otrzymuja, kto szuka ten znajduje a pukajacemu zawsze otworza".

Pozdrawiam :-D

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Śr mar 02, 2005 3:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 11:49
Posty: 674
Post 
Tess napisał(a):
Madrze jest korzystac z madrosci Medrcow Syjonu.


Tak dla twej informacji -- Protokoły Mędrców Syjonu to fałszywka wyprodukowana przez carską Ochranę.
No to korzystaj sobie z mądrze z fałszywek - na zdrowie.
EOT.


Oozie [powalony naiwnością niektórych]


Śr mar 02, 2005 11:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 06, 2004 18:41
Posty: 90
Post 
Liczba 666?
To temat ciekawy a jego zrozumienie istotne dla poznania prawdy.


Śr mar 02, 2005 12:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post 
Oozie napisał(a):
Tess napisał(a):
Madrze jest korzystac z madrosci Medrcow Syjonu.


Tak dla twej informacji -- Protokoły Mędrców Syjonu to fałszywka wyprodukowana przez carską Ochranę.
No to korzystaj sobie z mądrze z fałszywek - na zdrowie.
EOT.


Oozie [powalony naiwnością niektórych]


Medrcy Syjonu ?Kogo masz na mysli ?

Z pewnoscia [isarzy biblijnych ?

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Cz mar 03, 2005 0:06
Zobacz profil
Post 
Witam

kiedyś przeczytałem, iż w alfabecie hebrajskim litera W ma wartość 6
jesli tak to:
www = 666

ale to tylko dygresja na temat owej liczby

pozdrawiam
Scriptor


Cz mar 03, 2005 9:26
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 23, 2005 9:38
Posty: 287
Post 
Stanger No gratulacje. Zareklamowałeś stronę, która nie wiem czemu i komu ma służyć.... Jak dla mnie jest "reklamą" satanistów. Tak tylko się zastanawiam dlaczego saxon nie reaguje... A później robi się HALO podobnie jak w historii z legadą GRATULACJE, ale czego się spodziewać po forum gdzie głoszony jest relatywizm.
Co do liczby 666 jest ona liczbą szatana tak jak to jest podane w Apokalipsie św Jana a ja z Pismem świetym nie dyskutuje. W związku z tym nie bardzo kumam po co ta dyskusja.

_________________
Obrazek
"Nie możemy stać z założonym rękami, gdy tysiące ludzi umiera z głodu.
Nie możemy próżnować, ciesząc się naszym bogactwem i wolnością, gdy gdzieś pod naszymi drzwiami leży Łazarz XX wieku!" JPII


Cz mar 03, 2005 12:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 15:31
Posty: 111
Post 
W trosce o własną higienę psychiczną miałam już nie pisać o 666, ale odkrywszy rzecz straszliwą postanowiłam się swoją rewelacją podzielić.
Otóż mam:
6 Chagallowych obrazków (z rogatym indywiduum w tle lub wręcz na planie głównym!!!)
6 haftek przy gorsecie! ( tfu! Szatańskie wynalazki! (gorset + haftki, ofkors))
I uwaga proszę państwa - najgorsze: na mojej prawej ręce pobrzękuje szatańsko 6 bransoletek!!!!!!

Tak, tak... Demon nie śpi.
Tzn spał.
Ale się obudził.
TAK TO JUŻ JEST Z DEMONAMI, ŻE SIĘ BUDZĄ KIEDY ROZUM ŚPI.


szpetna Bestyja (pozdrawia)
chichot szatański (dźwięczy w tle)


Cz mar 03, 2005 13:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post 
Salcie

Twoj post tchnie jawna spekulacja.Tak go odbieram, a juz www=666 :D :D :D jest dobrym kawalem :D :D :D

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Cz mar 03, 2005 23:42
Zobacz profil
Post 
Tess napisał(a):
Salcie

Twoj post tchnie jawna spekulacja.Tak go odbieram, a juz www=666 :D :D :D jest dobrym kawalem :D :D :D


droga tess..........

świadectwa niedouczenia w jakimś temacie mnie nie smieszą
świadectwa ignorancji także mnie nie smieszą
a świadectwa głupoty tylko mnie smucą

dlatego proszę zanim napiszesz nastepnym razem tu czy gdziekolwiek, iż cos jest kawałem sprawdź proszę czy przypadkiem nie jest prawdą...
dlatego te roześmiane buźki, które wstawiłaś są dla mnie tylko świadectwem ...... które mnie smuci

dlatego droga tess przyjmij do wiadomości, iż w alfabecie hebrajskim litera W (waw) ma swój odpowiednik w cyferce 6 - kiedy więc dodamy do siebie trzy literki "w" np. www - to cyferkami zapiszemy to w sposób następujący - 666

mimo to pozdrawiam serdecznie
Scriptor (uszczypliwy dziś - a dlaczego nie?)

ps.
to czy ktos do tej informacji dopisze jakieś tezy, lub zacznie to interpretować w taki czy inny sposób.... pozostaje już poza
funkcją informacyjną tego co napisałem


Pt mar 04, 2005 0:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post 
Scriptor napisał(a):
Tess napisał(a):
Salcie

Twoj post tchnie jawna spekulacja.Tak go odbieram, a juz www=666 :D :D :D jest dobrym kawalem :D :D :D


droga tess..........

świadectwa niedouczenia w jakimś temacie mnie nie smieszą
świadectwa ignorancji także mnie nie smieszą
a świadectwa głupoty tylko mnie smucą

dlatego proszę zanim napiszesz nastepnym razem tu czy gdziekolwiek, iż cos jest kawałem sprawdź proszę czy przypadkiem nie jest prawdą...
dlatego te roześmiane buźki, które wstawiłaś są dla mnie tylko świadectwem ...... które mnie smuci


Swoj poglad nt. 666 mam i nie narzucam go nikomu.Mam tez prawo do wyrazenia swojego zdania na temat twojej interptretacji, ktora nie podoba mi sie :D

Scriptor napisał(a):

dlatego droga tess przyjmij do wiadomości, iż w alfabecie hebrajskim litera W (waw) ma swój odpowiednik w cyferce 6 - kiedy więc dodamy do siebie trzy literki "w" np. www - to cyferkami zapiszemy to w sposób następujący - 666


Przyjacielu nie oddawaj sie spekulacji bo cie wysmieje :D :D :D Co jeszcze wymyslisz odnosnie potrojnej 6-ki ????
Scriptor napisał(a):
mimo to pozdrawiam serdecznie


Z wzajemnoscia :D
Scriptor (uszczypliwy dziś - a dlaczego nie?)

ps.
to czy ktos do tej informacji dopisze jakieś tezy, lub zacznie to interpretować w taki czy inny sposób.... pozostaje już poza
funkcją informacyjną tego co napisałem[/quote]

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Pt mar 04, 2005 3:54
Zobacz profil
Post 
Droga tess - ja naprawdę nie ponosze odpowiedzialności za to, czy ktoś rozumie czytany tekst czy nie,

nie ponosze także odpowiedzlaności za to, że cyfrowym odpowiednikiem litery „W" w alfabecie hebrajskim jest cyfra 6

ani nie spekuluję ani spekulacjom na temat liczby 666 się nie oddaję to tylko ciekawostka ani tym bardziej nie szukam w niej żadnych znaczeń (co jak mi się zaczyna wydawać starasz sie mi imputować)
a tak na marginesie mam do ciebie pytanie
jesli jakaś litera ma swój odpowiednik cyfrowy....
dajmy na to, że litera "a" ma odpowiednik w jedynce, to kiedy
napiszemy obok siebie 3 x "a" otrzymamy taki zapis cyfrowy 111
prawda?
to proste? czy nadal nie rozumiesz?
konludując jesli w alfabecie hebrajskim litera "w" (waw) ma swój odpowiednik liczbowy w szóstce - to trzy literki "w" obok siebie dadzą nam liczbę 666 - no prościej już nie potrafię - naprawdę...

A skoro już wiem, że nie rozumiesz czytanego tekstu, to powtórzę, że to tylko mały drobniutki fakt (z którym, żeby sparafrazować mojego ulubionego filozofa - nie dyskutuje się)
I gdybyś była uprzejma zauważyć.... na końcu mego ostatniego postu napisałem, iż to czy ktoś dopisze do owego faktu jakieś tezy, lub dokona nadinterpretacji faktu (fakt o którym mówimy droga tess to fakt, iż trzy postawione obok siebie literki "w" np.... www - dają nam po wpisaniu w miejsce liter ich liczbowych odpowiedników hebrajskich - liczbe 666)
nie dotyczy tego co napisałem - bo to co napisałem jest ot zwykłą informacją....., ale cóż.... nie ponosze odpowiedzialności za to, że ktos nie rozumie tego co czyta....

napisałaś, że masz swoje zdanie na temat mojej interpretacji - droga tess - ja niczego nie interpretuję - ja informuje cie o fakcie (o jakim fakcie - ? patrz wyżej)
napisałaś.... - twoja interpretacja mi sie nie podoba - droga tess - interpretacja czego ci się nie podoba? - bo ja niczego nie interpretuję stwierdzam tylko fakt (jaki fakt? - patrz wyże droga tess)

i piszesz także - przyjacielu nie oddawaj się spekulacji bo cię wysmieje.... co jeszcze wymyslisz odnośnie potrójnej 6-ki

droga tess - co wymyslę? i jakim oddam sie spekulacjom? - żadnym sie nie oddam bo niczego nie interpretuję i niczego nie wymyslam - podaję fakt (jaki fakt droga tess? - iż zapis trzech literek "w" obok siebie w cyfrowym odpowiedniku tych liter w języku hebrajskim bedzie wyglądał tak 666)
to nie spekulacja ani droga tes interpretacja.... to fakt
jesli teraz zaczniesz mi imputować cokolwiek, lub twierdzić, że to co podaję za fakt nim nie jest.... oznaczać będzie, znów to za co ja nie ponoszę odpowiedzialności

prościej się nie dało zapisać - mam nadzieję, że teraz zrozumiałaś

Scriptor


Pt mar 04, 2005 9:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 23, 2005 9:38
Posty: 287
Post 
Tess pomijam przejawy ignorancji, ale uczepie sie w Twojej interpretacji innego "wątka" (może później starczy mi sił na inne) W pierwszym Twoim poscie pojawiła się taka spekulacja:

"Widze tu wiele spekulacji odnosnie potrojnej szostki.Nalezy rozumiej ja nie inaczej jak potrojna milosc do;

1.Pieniadzy
2.Kobiet
3.Wladzy nad innymi

Zauwazmy, ze liczbe 666 nosi sie na rece i czole.Otoz czolo jest symbolem mysli i uczuc a reka jest symbolem doprowadzenia mysli i uczuc do skutku.

Spojrzmy na dzisiejszy swiat.Czy nie dzieje sie to wszystko Pytajnik?

Czy ludzie nie porzadaja pieniedzy, kobiet i wladzy nad innymi Pytajnik? "

Fajnie. Z tego wynika, że kobiety nie maja dostępu do owej liczby 666 i nie są zagrożone (chyba, że są lesbijkami :P) Ciekawa nadinterpretacja :P
A tak na marginesie idąc tropem tego co napisał Scriptor istotnie litera "w" w alfabecie hebrajskim ma wartosc 6 dlatego www=666 Podobnie jak słowo "wap" w jezyku hebrajskim oznacza gwóźdź a skrót netowy "www" to nic innego jak WapWapWap Ale to jako ciekawostka
Pozdrawiam

_________________
Obrazek
"Nie możemy stać z założonym rękami, gdy tysiące ludzi umiera z głodu.
Nie możemy próżnować, ciesząc się naszym bogactwem i wolnością, gdy gdzieś pod naszymi drzwiami leży Łazarz XX wieku!" JPII


Pt mar 04, 2005 10:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL