Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 14:17



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1029 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Następna strona
 kilka pytań do Świadków J. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 14:00
Posty: 1909
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Zaślepionych nienawiścią i wypisujących kłamstwa i oszczerstwa rodem ze spiskowych teori anty-żydowsko-masońskich radzę ignorować.
Podejmowanie rozmowy z fanatykami jest bezcelowe.

_________________
[b]Galatów 3:20 " Pośrednika jednak nie potrzeba, gdy chodzi o jedną osobę, a Bóg właśnie jest sam jeden"[/b]
"Gdy mądry spiera się z głupim, ten krzyczy i śmieje się; nie ma pojednania"


Pn kwi 12, 2010 17:41
Zobacz profil
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Można się z Tess zgadzać lub nie - ale taka bezmyślna, stadna negacja Jego w miejsce Jego poglądów to rzecz kompromitująca dla tego chóru szyderców.


Pn kwi 12, 2010 18:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 06, 2009 13:50
Posty: 217
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Czytam ostatnie wpisy i zastanawiam się o co chodzi? Wydaje się że rozmowa jest ciężka przynajmniej z wielu powodów...zostawiam to jednak teraz na boku....
... wiara jest spotkaniem ze Zmartwychwstałym, ten kto spotkał Chrystusa ten potrafi kochać i wierzy Jego słowu! Kiedy Pan przybędzie zobaczymy wszystko takim jakim jest.

A teraz, co pozostaje??? Ja w tygodniu żałoby wole milczeć i myśleć o pojednaniu...

_________________
Warto zajrzeć:
http://www.drogamisekt.pl


Pn kwi 12, 2010 23:26
Zobacz profil WWW
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 5:48
Posty: 279
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Marek MRB napisał(a):
Można się z Tess zgadzać lub nie - ale taka bezmyślna, stadna negacja Jego w miejsce Jego poglądów to rzecz kompromitująca dla tego chóru szyderców.


On nie ma poglądów.
To typowy fanatyzm.
A jak mówi Kaznodzieja :
jest czas mówienia i czas milczenia.
Przy Tess pozostaje to drugie. Milczenie w tym wypadku jest złotem

_________________
tylko krowa nie zmienia poglądów.


Wt kwi 13, 2010 11:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 14:00
Posty: 1909
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Marek MRB napisał(a):
Można się z Tess zgadzać lub nie - ale taka bezmyślna, stadna negacja Jego w miejsce Jego poglądów to rzecz kompromitująca dla tego chóru szyderców.

Z pewnym poziomem bezmyślnego absurdu już się nie dyskutuje.
A kompromituje on jedynie propagatorów i obrońców tegoż absurdu.

_________________
[b]Galatów 3:20 " Pośrednika jednak nie potrzeba, gdy chodzi o jedną osobę, a Bóg właśnie jest sam jeden"[/b]
"Gdy mądry spiera się z głupim, ten krzyczy i śmieje się; nie ma pojednania"


Wt kwi 13, 2010 17:07
Zobacz profil
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
No coż, trudno o lepsze potwierdzenie mojej obserwacji, niż te Wasze dwa wpisy...


Wt kwi 13, 2010 17:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 06, 2009 13:50
Posty: 217
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
A ja mam pytanie do Świadków Jehowy. Jak Strażnica interpretuje następujący fragment Biblijny:

Cytuj:
23 Do czasu przyjścia wiary byliśmy poddani pod straż Prawa i trzymani w zamknięciu aż do objawienia się wiary. 24 Tym sposobem Prawo stało się dla nas wychowawcą, [który miał prowadzić] ku Chrystusowi, abyśmy z wiary uzyskali usprawiedliwienie. 25 Gdy jednak wiara nadeszła, już nie jesteśmy poddani wychowawcy 26 Wszyscy bowiem dzięki tej wierze jesteście synami Bożymi - w Chrystusie Jezusie. 27 Bo wy wszyscy, którzy zostaliście ochrzczeni w Chrystusie, przyoblekliście się w Chrystusa. 28 Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. 29 Jeżeli zaś należycie do Chrystusa, to jesteście też potomstwem Abrahama i zgodnie z obietnicą - dziedzicami.
- 2 rozdział listu do Galatów

_________________
Warto zajrzeć:
http://www.drogamisekt.pl


Wt kwi 13, 2010 18:49
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
white napisał(a):
Tess
Koleś,a ty w Boga się bawisz?



Co za bzdurne pytanie. :D

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Śr kwi 14, 2010 1:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Tutte napisał(a):
Tess,a to zdjęcie grobu Russela,to w dowód czego?Sugerujesz,że to ta piramida?Każdy uważny obserwator zauważy,że grób Russela znajduje się z tyłu po prawej stronie i wygląda całkiem skromnie.



Niech sobie wyglada jak chce.Russell moze nie byl masonem.Tego nie wiem, ale dobra robote robil bo masoni go pochwalali.Zwalczal krzyz zastepujac go palem.Wogole zwalczal Swiety Kosciol Katolicki jak zwalczja go masoni, bo to przeciez kosciol szatana co masoni.

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Śr kwi 14, 2010 1:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Prawdopodobnie po wydaniu wyroku ws. krzyży masoni pochwalili również Europejski Trybunał Praw Czlowieka w Strasburgu.
Nic dziwnego, bo przecież szatańska Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela jest pokłosiem Rewolucji Francuskiej wywołanej przez oświeconych libertynów (fr. illuminati libertins).

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Śr kwi 14, 2010 1:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 12, 2009 14:44
Posty: 218
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Tess napisał(a):
Tutte napisał(a):
Tess,a to zdjęcie grobu Russela,to w dowód czego?Sugerujesz,że to ta piramida?Każdy uważny obserwator zauważy,że grób Russela znajduje się z tyłu po prawej stronie i wygląda całkiem skromnie.



Niech sobie wyglada jak chce.Russell moze nie byl masonem.Tego nie wiem, ale dobra robote robil bo masoni go pochwalali.Zwalczal krzyz zastepujac go palem.Wogole zwalczal Swiety Kosciol Katolicki jak zwalczja go masoni, bo to przeciez kosciol szatana co masoni.


To może,w takim razie,odrzucimy również PismoŚwięte,bo cytował je Szatan?
Myślę,że powinieneś być ostrożniejszy w doborze argumentów(które akurat w tym przypadku nie dowodzą niczego,z wyjątkiem tego,że nie lubisz ŚJ)


Śr kwi 14, 2010 11:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
jakoś napisał(a):
Przy Tess pozostaje to drugie. Milczenie w tym wypadku jest złotem


Milczenie jest zlotem ?? Fajny wybieg jesli sie nie wie jak na pytanie odpowiedziec. :D

Mam jeszcze pytanie do ciebie jakoś.Powiedz mi d;aczego w waszej tzw. biblii piszecie Duch Swiety mala litera podczas gdy szatan piszecie duza litera ?? Czy to nie dziwna postawa ??

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Śr kwi 21, 2010 1:44
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 5:48
Posty: 279
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Tess napisał(a):
Przy Tess pozostaje to drugie. Milczenie w tym wypadku jest złotem

Milczenie jest zlotem ?? Fajny wybieg jesli sie nie wie jak na pytanie odpowiedziec. :D

Niestety twoje pytania są nie nadające się do odpowiedzi?

oto dwa przykaldy.
Cytuj:
Mam jeszcze pytanie do ciebie jakoś.Powiedz mi d;aczego w waszej tzw. biblii piszecie Duch Swiety mala litera podczas gdy szatan piszecie duza litera ??

jak mam odpowiedzieć na tak głupio sformułowane pytania?
1 jestem sam więc nie wiem do kogo piszesz "dlaczego piszecie". za kogo mam odpowiadac za siebie czy za innych?

2 ja nic "nie piszemy" (ja nic nie pisałem w żadnej Biblii) więc pytanie nie do mnie i nie mam jak odpowiedzieć.

Cytuj:
Czy to nie dziwna postawa?

1 w języku greckim i hebrajskim nie ma dużych i małych liter więc skad wiesz jak pisać?
to w czym tu dziwna postawa?

οταν δε αγαγωσιν υμας παραδιδοντες μη προμεριμνατε τι λαλησητε μηδε μελετατε αλλ ο εαν δοθη υμιν εν εκεινη τη ωρα τουτο λαλειτε ου γαρ εστε υμεις οι λαλουντες αλλα το πνευμα το αγιον

_________________
tylko krowa nie zmienia poglądów.


Cz kwi 22, 2010 19:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 2:06
Posty: 899
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
jakoś napisał(a):
1 w języku greckim i hebrajskim nie ma dużych i małych liter więc skad wiesz jak pisać?
to w czym tu dziwna postawa?



Jestes swiadkiem Jehowym i nawet nie wiesz, ze wasza godna pozalowania biblia nie jest tlumaczona z jezykow oryginalnych, ale z jezyka angielskiego.Tlumaczyli ja swiadkowie Jehowi i gorliwie zapisali twoi bracia szatana z duzej litery a Duch Swiety, ktory jest Bogiem prawdziwym z malej litery.Wychodzi na to, ze pierwszenstwo dajecie zlemu duchowi a Boga macie z nosie.

_________________
Duchu Swiety daj zasluge mestwa, daj wieniec zwyciestwa, daj szczescie bez miary.

Pozdrawiam :)


Pt kwi 23, 2010 1:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 14:00
Posty: 1909
Post Re: kilka pytań do Świadków J.
Nie karmcie trolla.

_________________
[b]Galatów 3:20 " Pośrednika jednak nie potrzeba, gdy chodzi o jedną osobę, a Bóg właśnie jest sam jeden"[/b]
"Gdy mądry spiera się z głupim, ten krzyczy i śmieje się; nie ma pojednania"


Pt kwi 23, 2010 9:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1029 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL