Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 20:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Art of living moje doświadczenia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 29, 2022 16:03
Posty: 1
Post Art of living moje doświadczenia
Art of living moje doświadczenia. Przez pare lat byłam w art od living z rożna aktywnością i zaangażowaniem . Fakt same oddechy które proponują są b dobre wyciszające relaksujące. Natomiast gdy zaczęłam mieć zdrowotne problemy ze sobą pojawiło się nagle pomoc jednej drugiej nauczycielki. Zostałam namówiona na sesje z jedna nauczycielka która podobno jest jasnowidzem i ma przekazy To co ona zrobiła z moja psychika to masakra. Jako dziecko byłam molestowana i ten temat wypłynął na jednej z sesji jak się okazało biedny dziadziuś musiał się poświecić zeby mi to robić bo taka zła dusza jestem :) hmmm przez chwile się w to wkręciłam oczywiście z polecenia do polecenia nauczyciele art od Living a tysiące moje leciały. Dobrze ze się obudziłam i wyszłam z tego . Pisze dlatego zeby przestrzec ludzi przed ludźmi z tej organizacji. Sam projekt jest ok oddechy tez. Natomiast nauczyciele w Polsce maja b sekciarskie podejście i wykorzystują naciągają ludzi. Oczywiście ręka rękę myje i współpracują ze sobą. Przestrzegam Agusia :)


Śr cze 01, 2022 12:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Art of living moje doświadczenia
Art of Living to sekta neohinduistyczna oparta na kulcie guru.
agusiab1982 napisał(a):
Fakt same oddechy które proponują są b dobre wyciszające relaksujące.

Nie wiem jakie techniki pranayamy tam stosują, źle zastosowane mogą dać więcej szkody niż pożytku.
agusiab1982 napisał(a):
Sam projekt jest ok oddechy tez.

Nie, jest to sekta, która wprawdzie organizuje pewne charytatywne projekty ale robi tez wielkie biznesy dla guru i psychicznie uzależnia swoich wyznawców od niego.
Jest zdumiewające, ze sekta ta ma szczególny status przy ONZ.
agusiab1982 napisał(a):
Natomiast nauczyciele w Polsce maja b sekciarskie podejście i wykorzystują naciągają ludzi.

Wszędzie są takie same mechanizmy wykorzystywania ludzi.

_________________
ksiądz


Cz cze 02, 2022 8:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 11, 2023 10:25
Posty: 4
Post Re: Art of living moje doświadczenia
Dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Art of Living. Przykro mi, że miałaś tak negatywne przeżycia.

Art of Living to organizacja, która oferuje różnego rodzaju programy rozwoju osobistego i duchowego. Jej założycielem jest Ravi Shankar, indyjski guru i nauczyciel medytacji.

Programy Art of Living opierają się na technikach takich jak pranayama, czyli oddychanie kontrolowane, a także joga i medytacja. Techniki te mają na celu poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego, a także rozwój duchowy.

W Polsce Art of Living jest obecny od wielu lat. Organizacja prowadzi szereg programów, w tym kursy pranayamy, jogi i medytacji, a także warsztaty i wykłady.

Twoje doświadczenia pokazują, że programy Art of Living mogą być niebezpieczne, jeśli są prowadzone przez niekompetentnych lub nieuczciwych nauczycieli.

W szczególności należy zachować ostrożność w przypadku ofert sesji z jasnowidzami lub terapeutami, którzy twierdzą, że mają dostęp do informacji o przeszłości lub przyszłości klienta.

Jeśli rozważasz udział w programach Art of Living, zalecamy, abyś najpierw dokładnie się do nich przygotowała. Przeczytaj opinie innych uczestników, a także sprawdź kwalifikacje nauczycieli.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uniknąć negatywnych doświadczeń z Art of Living:

Przed podjęciem decyzji o Pokemon Infinite Fusion udziale w programie, dokładnie zapoznaj się z jego treścią i celami.
Wybierz nauczyciela, który ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.
Uważaj na oferty sesji z jasnowidzami lub terapeutami, którzy twierdzą, że mają dostęp do informacji o przeszłości lub przyszłości klienta.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy, nie wahaj się zwrócić o pomoc do innego nauczyciela lub osoby zaufanej.
Mam nadzieję, że Twoja historia pomoże innym uniknąć podobnych doświadczeń.


Pn gru 11, 2023 10:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL