Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
 Za co zostało zrównane z ziemią Haiti? 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?


W jednym z wątków niejedna osoba z Was nie Wierzyła w Ingerencję BOGA w sprawy ziemskie.

Poniżej wypowiedź Egzorcysty ks. Piotra Glasa m. in. o trzęsieniu ziemi na Haiti za przejście z Religii oficjalnej z Katolicyzmu na okultystyczne voo-doo


http://www.youtube.com/watch?v=X8mU36Mc ... r_embedded

17 minuta 5 sekund - od tego punktu posłuchajcie za co zostało zrównane z ziemią Haiti. Naturalnie mogą o tym Wam powiedzieć także niektórzy Wasi Proboszczowie, czy Biskupi.

frater napisał(a):
Kochani statystyka jest nauką więc jaki problem zapytać się wszystkich Proboszczów Waszych Dekanatów takim pytaniem;

Czy była Ingerencja BOŻA w trzęsienie ziemi na Haiti w 2010 roku n. e., a jeżeli była to z jakiego powodu?

Wielu nawet nie musi być o tym powiadamianych przez Przełożonych. Bierze się to z tego samego ŹRÓDŁA, które w Konfesjonale Podpowiada Kapłanowi Katolickiemu i czujecie jak Kapłan ma wiedzę jakby Was wiele lat znał i wie także to co jest w Waszym wnętrzu.


BÓG JEST BOGIEM Miłości i Miłosierdzia względem tych;


Wj 20,5
„Pan, Bóg twój, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia […], okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia względem tych, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań
.


Należy dokładnie czytać Biblię, a nie wybiórczo.

Wiem, że w wielu wypadkach podejście liberalne do życia ma przełożenie także na Wiarę i czas zobaczyć czym jest liberalizm i nurty lewicowe, zainteresować się tym, by nie wykoślawiał nam on naszego postępowania.


Podstawą Kochani jest Miłość i rozwój w niej, wtedy możecie liczyć na wielkie Łaski BOŻE. Z Miłości wychodzi przestrzeganie wszystkich BOŻYCH przykazań.


So gru 01, 2012 10:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Ks. Glas o Voodoo: "to działa". No cóż... pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Takie samo, jak w kwestii bioenergoterapii, wróżek, magii i zabaw andrzejkowych.

frater napisał(a):
okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia względem tych, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań” .

Czyli na Haiti nie przestrzegano przykazań od tysiąca pokoleń?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So gru 01, 2012 13:16
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Cytuj:
Ks. Glas o Voodoo: "to działa". No cóż... pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Takie samo, jak w kwestii bioenergoterapii, wróżek, magii i zabaw andrzejkowych.



Niewykluczone, że właśnie dlatego masz problem z Nawróceniem. Są sposoby, by to sprawdzić. Zgłoś się do Egzorcysty Diecezjalnego.


So gru 01, 2012 13:46
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
A za co kara spotkała Asyż?


So gru 01, 2012 14:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Alus napisał(a):
A za co kara spotkała Asyż?

Czy to nie OT?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So gru 01, 2012 14:17
Zobacz profil WWW
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
@Alus

Spytaj się franciszkanów, z którymi także jestem związany :) Nie jest to temat na publiczne omawianie. Więcej przyniósłby złego niż dobrego.

powiem tylko tyle
Wiele Prowincji powinno brać wzór z kapucynów i albertynów. Ale niektóre się pogubiły...


Ostatnio edytowano So gru 01, 2012 14:41 przez frater, łącznie edytowano 2 razy



So gru 01, 2012 14:19
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
medieval_man napisał(a):
Alus napisał(a):
A za co kara spotkała Asyż?

Czy to nie OT?

Ciekawość :)

frater napisał(a):
@Alus

Spytaj się franciszkanów, z którymi także jestem związany :)

Znasz przyczynę w przypadku Haiti, a w przypadku Asyżu już nie?


So gru 01, 2012 14:21
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Napisałem wyżej . Edytuje w trakcie. Ale więcej nie będę pisał, bo Zakony żyją innym rytmem. I nie musi być to wiedza publiczna. Jestem związany Posługą z wieloma Zakonami.


W każdym razie One wiedzą ...

Możesz się dowiedzieć u źródła.

A przypadek Haiti zna także choćby wskazany przeze mnie ks. Egzorcysta Diecezjalny o czym mogłaś się naocznie i fonicznie przekonać.

ps
kapucyni i albertyni to też franciszkanie, a jest też wiele innych gałęzi tej Rodziny franciszkańskiej


So gru 01, 2012 14:24
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Nie chciałabym nigdy mieć jakikolwiek kontakt z tak myślącym księdzem egzorcystą.


So gru 01, 2012 15:14
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
Niewykluczone, że właśnie dlatego masz problem z Nawróceniem.
Szczególnie Ty potrzebujesz nawrócenia, ponieważ jesteś fałszywym katolikiem i prawdopodobnie zwodzisz wielu ludzi swoimi wymyślonymi naukami, które nie są zgodne z głosem Kościoła.


So gru 01, 2012 15:55
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Możesz te pomówienia udowodnić?
(Oczywiście w innym wątku)

@Alus
Liberałem to ten Egzorcysta nie jest i nie sądzę, by po ziemi chodził choćby jeden Egzorcysta o liberalnym podejściu do życia. Niewykluczone, że gdyby się taki znalazł to podzieliłby los tych zamordowanych przez demona Egzorcystów.

ps
i Wolałbym Alus byś nigdy nie potrzebowała Posługi Egzorcysty - nie tylko tego - ale żadnego :)


So gru 01, 2012 16:23
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
Możesz te pomówienia udowodnić?
(Oczywiście w innym wątku)

@Alus
Liberałem to ten Egzorcysta nie jest i nie sądzę, by po ziemi chodził choćby jeden Egzorcysta o liberalnym podejściu do życia. Niewykluczone, że gdyby się taki znalazł to podzieliłby los tych zamordowanych przez demona Egzorcystów.

ps
i Wolałbym Alus byś nigdy nie potrzebowała Posługi Egzorcysty - nie tylko tego - ale żadnego :)

Liberałem też nie jest dr teologii - a zdecydowanie przyjmuję jego wykładnię
http://adonai.pl/rozwazania/?id=189


So gru 01, 2012 17:49
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Cytuj:
Poniżej wypowiedź Egzorcysty ks. Piotra Glasa m. in. o trzęsieniu ziemi na Haiti za przejście z Religii oficjalnej z Katolicyzmu na okultystyczne voo-doo


Ja juz wszystko wiem.
Ks Glas z Anglii...to egzorcysta który twierdzi, że jak wyjeżdża z Medjugorje to płacze, a Duch Świety nakazał mu egzorcyzmowac za pomoca obrazka Gospy.....koniec tematu. Kolejny delikwent i potencjalny pacjent psychuszki.

Tak frater, widac to Twój kolega po "fachu", ta sama jednostka chorobowa. O posranych demonach to pewnie też od niego słyszałeś....no chyba, ze zaszedłes juz tak daleko, że sam je widujesz i.....czujesz.


So gru 01, 2012 18:15
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
@Alus

Ja też w dużej mierze zgadzam się z wypowiedzią ks. Prałata, która miejscami jest łagodząca - ale niedopowiedziana, a miejscami bardzo konserwatywna i tak niech pozostanie. :)

Cytuj:
Dlatego patrząc na doświadczenie, jakim jest trzęsienie ziemi na Haiti, nie próbujmy od razu widzieć tego w ten sposób, że ci ludzie będą potępieni czy nie dostąpią zbawienia.


Ostatnio edytowano So gru 01, 2012 20:14 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



So gru 01, 2012 20:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
Poniżej wypowiedź Egzorcysty ks. Piotra Glasa m. in. o trzęsieniu ziemi na Haiti za przejście z Religii oficjalnej z Katolicyzmu na okultystyczne voo-doo


http://www.youtube.com/watch?v=X8mU36Mc ... r_embedded


Dzięki. Ostrzeżeń przed podobnie prymitywnie/magicznie myślącymi ludźmi jak ten kapłan, a przede wszystkim przed tym, że są wśród nas najwyraźniej ludzie, którzy z własnej woli gromadzą się, by kogoś takiego słuchać - nigdy za wiele.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So gru 01, 2012 20:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL