Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Za co zostało zrównane z ziemią Haiti? 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
To niby Ty skąd pochodzisz, nie z osiedlowych niszowych nożowników z kolczykowaniem w np. nosie utorzsamiających się do bydła na wzór mieszkańców afryki?


Wt gru 04, 2012 17:41
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
fuller napisał(a):
-Sataniści z kolei, róznej masci, będacy członkami różnych organizacji od C.O.S, przez T.O.S az do O.N.A maja swoje filozofie, z chrzescijanstwem nie majace nic wspólnego.

Poprostu Jezusem nie zaprzataja sobie głowy, podobnie jak postaciami z innych mitologii, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty.


Tak wiem. kaniobalizm to główna atrakcja wieczoru. Wiesz, że niektórzy w to nie chcą wierzyć. Także u Moderatorów tutejszych chyba brak tej wiary. Mają was raczej chyba za jakąś utolijną niszową bojówkę, Nawet co poniektórzy się chyba Was nie boją i nie boją wylądować w tym kotle.


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 17:55 przez frater, łącznie edytowano 2 razy



Wt gru 04, 2012 17:42
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Żeby człowieka z kolczykiem porównac do bydła to trzeba być chrześcijaninem.
Co ten Jezus z wami wyrabia, to juz wszelkie pojęcie przechodzi.

Koniec rozmowy.


Wt gru 04, 2012 17:43
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Gdyż kolczykowanie to okultyzm i staram się to wyplemić. Oni nie wiedza na ogół czym są podporządkowane poszczególne kolczyki. To jak można to wytłumaczyć osobom zachowującym się jak dzieci. Więc dopowiem, że potem upodabnia się taka osoba do bydlęcia. Tylko zahaczyć za nos łańcuch i ciągnąć. I demon często to robi. Ciągnie za ten łańcuch tą Duszę i często doprowadza do samobójstwa.

np.
przebicie pępka to oddanie się duchowi aborcji. A wśród młodzieży to jest taka pustynia niewiedzy, że aż ręce opadają.


mógłbyś pomóc i pokazać tu listę za co odpowiadają poszczególne przebicia, chyba jesteś tu expertem, czy raczej w niszowej warstwie posługujesz demonowi fullerku ;) ?


Wt gru 04, 2012 17:50
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Fratku ja mam kolczyki, więc powiadasz, że źle ze mną? :shock:
A z tym pępkiem to skąd masz pewność?

Ja się tam nie znam, ale nie czasem jest tak, ze ten kto ma tak szczegółową wiedzę nt. upodobań Szatana to czasem sam nie jest opętany? Brakuje tylko, aby podać jaką zupę Szatan preferuje i czy woli kolor czerwony czy bladoróżowy :roll:

I nie uważasz, że ten Szatan jest niemal celebrytą? Znasz tak intymne szczegóły z jego egzystencji , że w zasadzie On powinien się Ciebie bać, bo go obgadujesz za jego plecami :twisted:
Robisz z forum magiel towarzyszki i wałkujesz tu nam o życiu osobistym Szatana. Jakby jaką gwiazdą pokroju Dody był. :roll:


Wt gru 04, 2012 18:20
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Mam dużą wiedzę Posługując w Uwolnieniach. Same kolczyki w uszach po jednym z każdej strony nie sa okultyzmem. Można je nosić.

Lepiej o te tematy pytać w konkretnych tematach to `sypnę` większą wiedzą. Ja żadko używam imienia demona więc go nie przywołuję.

A celebrytą to on nie jest tylko upadłym aniołem kuszącym Dusze. Gwiazdą robią go Ci co piszą jego imię z dużej litery i czesto je wymawiają. Dla mnie demon jest kłamcą i tchórzem, który wypowiedział Posłuszeństwo BOGU OJCU.




@fuller
fullerku wybacz za ten kolczyk w nosie. Nie chciałem Ci publicznie dokuczyć. Przepraszam.
Aczkolwiek kolczykowanie jest złe, musisz to zrozumieć.
No nie obrażaj się, proszę. :)
jesteś mi potrzebny byś wytłumaczył tutejszym Moderatorom , że kanibalizm to wasza atrakcja wieczoru i czy ma jakiś poddekst

no wykaż się wiedzą proszę, także wytłumacz dlaczego kocioł a nie garnek, chyba że posługujesz tylko w sz.. to zrozumiem, że brak Ci tej wiedzy


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 19:05 przez frater, łącznie edytowano 9 razy



Wt gru 04, 2012 18:37
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Tak przyszło mi na myśl, że frater jednak jest autentyczny. Podał nam wskazówke swej autentyczności, ale ja przegapiliśmy. Przez przypadek teraz mi wpadła na myśl.

Frater pisał kiedys, że widuje demony i ze te demony (jak to demony niekulturne) sa zazwyczaj obsrane i przesiakniete ohydnym smrodem obornika.
Ja mu wierzę!
Gdyż napisał także, ze gdy siada w kościele to wszyscy sie odsuwaja lub siadaja z dala. No ja sie wcale nie dziwię, nie wiadomo co taki demon żre, to i nie wiadomo co wydala....a że demon jest istotą z zaświatów to i smród nieziemski byc musi.
Z widzeń cos sie zawsze wynosi....a co frater wyniósł, o tym zachowanie ludzi swiadczyc może.

Jest wiec frater autentykiem!


Wt gru 04, 2012 18:38
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
także wytłumacz dlaczego mimo zbanowanego nicku postujesz, bo wielu się może to wydaje normalne - ale masz i swoje ograniczenia, ale nie podzielę się tą wiedzą publicznie


Wt gru 04, 2012 19:14
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Frater moze zajmiesz sie swoim statusem na forum?
fullerowi prawdopodobnie czasowy ban sie skonczyl, a moderacja zapomniala komentarz wymazac. Tak juz tu bywalo.
Jezeli uwazasz, ze fuller moze cos sam manipulowac, to sprobuj wymazac komentarz przy swoim nicku.



Mozliwe, ze Pan Bog dopuszcza kataklizmy ze sobie tylko znanych powodow, ale robienie z tego sensacji i pokazywanie palcem, na (podobno) bardziej grzesznych Haitanczykow jest przynajmniej niesmaczne, zeby nie napisac niechrzescijanskie. O tym wlasnie mowil fragment z Ewangelii wg Lukasza.

Moze masz jakies wskazowki "z gory", czym zgrzeszyly dzieci Hioba, badz sam Hiob, ze musialy zginac w katastrofie? Bo Pismo sw mowi wprost, ze ... byl to wynik zakladu Pana Boga z diablem!


Frater: upomnienie braterskie (kolejne): zajmij sie dazeniem do swojej swietosci i mniej pouczaniem reszty swiata.
Sw Teresa z Lisieux pisala, ze najgorsze bylo dla niej pouczanie siostr w nowicjacie, za ktore byla odpowiedzialna. Dlatego byla szczesliwa, kiedy widziala, ze siostra, ktora zasluzyla na upomnienie nie byla nowicjuszka, wiec nie ona musiala ja upominac. A ty wyraznie sie lubujesz wytykaniem INNYM najbardziej przedziwnych spraw, ktore TOBIE sie nie podobaja.
Wiesz, ze jezeli pokazujesz na kogos palcem, to trzema pokazujesz na siebie samego?

Pokora, której św. Benedykt poświęcił cały rozdział 7 Reguły sprowadza się do zdolności stanięcia w prawdzie wobec Boga, ludzi i samego siebie. Polega na znajomości swej wartości, co konkretnie oznacza świadomość tego, że daleko nam do doskonałości. Pokora pomaga przeorać kamienistą glebę naszych serc, aby stała się urodzajna i mogły na niej wyrosnąć posłuszeństwo i milczenie, a przede wszystkim miłość. Przez to stajemy się na wzór Chrystusa skłonni do służenia bliźnim, do serdecznego ofiarowania im swego czasu, uwagi, sił.
http://www.tyniec.benedyktyni.pl/pl/obl ... -swieckim/

Polecam tobie do twojego zbioru tekstow o pokorze slowa Patrona Europy i nauczyciela wielu pokolen mnichow i mniszek od 1500 lat.
http://www.tyniec.benedyktyni.pl/pliki/.../Pokora.pdf

Dziewiąty stopień pokory: jeżeli mnich powstrzymuje język od mówienia, a zachowując milczenie, nie odzywa się niepytany, gdyż Pismo poucza, że nie uniknie się grzechu w gadulstwie (Prz 10,19) i że mąż gadatliwy nie znajdzie kierunku na ziemi (Ps 139,12 Wlg – RegBen 7,56–58).


Wt gru 04, 2012 20:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2011 13:48
Posty: 13
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Ej, Ludzie, jak już żeście się naobrażali, to może czas powrócić do tematu? Na razie nie będę banować, cenzurować itp., bo się muszę wprawić, ale podpisuje się rękami i nogami pod postem Kaela.

Frater, jeśli chcesz podyskutować o diabelskiej mocy kolczyków, to nie w wątku o Haiti. Prosiłabym też, żeby nie przesadzać z szaloną czcionką.

Wracając do tematu wątku, czy nam rozsądzać o Bożych decyzjach? Chyba nie. Dlaczego akurat Haitańczyków spotkała tak wielka tragedia (albo Lizbonę, Japonię, Phuket, Iran itp.)? Bóg to wie i potrafi z tego wyprowadzić dobro - choćby to, że ogrom ludzi na świecie ocknął się i pomógł.


Wt gru 04, 2012 21:45
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Cytuj:
Na razie nie będę banować, cenzurować itp., bo się muszę wprawić


Niom...musisz :D
Przy dorobku czterech postów to trza sie wprawiać :D

Wracając do watku

Haiti zostało zrównane z ziemia z prostego powodu......tak sie składa, ze lezy w czynnej strefie sejsmicznej, gdzie trzęsienia ziemi sa bardzo częste i bardzo silne.
Jak ludzie mieszkali w szałasach i było ich mniej to i skutki były mniejsze....wraz z rozbudowa miast w takich strefach, skutki wzrosły.

Ot cała filozofia i nie wiem po co w to Boga mieszać?


Wt gru 04, 2012 22:10
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
humalog napisał(a):

Haiti zostało zrównane z ziemia z prostego powodu......tak sie składa, ze lezy w czynnej strefie sejsmicznej, gdzie trzęsienia ziemi sa bardzo częste i bardzo silne.
(...)

Ot cała filozofia i nie wiem po co w to Boga mieszać?


A może wszechwiedzący Bóg przewidział jakim to okropnościom beda oddawac się haitańczycy i specjalnie umieścił Haiti w czynnej strefie sejsmicznej, by w przyszłości łatwiej mu było ich pokarać? :hmmm:


Wt gru 04, 2012 22:18
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Nie mieszaj w to Boga.
Jeżeli juz ktos to tylko demon i na dodatek koniecznie oblepiony ekskrementami.


Wt gru 04, 2012 22:23
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
@humalog
Tobie proponuję skończenie z szyderczym tonem, jeżeli chcesz ze mną rozmawiać.

@fuller @Val
Zapraszam do wątku poniższego byśmy pogadali m .in. o okultyzmie

viewtopic.php?f=27&t=22196&hilit=+okultyzm

@Kael

Zapraszam do wątku o Pokorze, możesz się już zastanawiać nad Łk 14,1

viewtopic.php?f=50&t=24245&start=0&hilit=pokora


Jak chcecie temat o `grzechu pierworodnym` to załóżcie go w temacie `Żyć wiarą`. Dobrze by założył go jumik, poproście go o to.

viewforum.php?f=50

margarethe napisał(a):
Wracając do tematu wątku, czy nam rozsądzać o Bożych decyzjach? Chyba nie. Dlaczego akurat Haitańczyków spotkała tak wielka tragedia (albo Lizbonę, Japonię, Phuket, Iran itp.)? Bóg to wie i potrafi z tego wyprowadzić dobro - choćby to, że ogrom ludzi na świecie ocknął się i pomógł.



Temat został założony na bazie nieWiarsta, że BÓG Ingeruje w nasze życie.
Główną przyczyną dlaczego go założyłem było szydzenie z Kapłana Katolickiego, który także tak twierdził.
Jest takich Kapłanów przytłaczająca większość. Wskazuję, że za grzech powszechny dla danej społeczności nie rokującej nadziei na poprawę jest Kara BOŻA, wynikająca z Miłości i ku przestrodze. Wskazuję też uzasadnienie tego faktu w Mistyce zatwierdzonej przez KK jak i wypowiedzi Egzorcysty na ten temat. Mam nadzieję, ze już przy Waszej pomocy dojdziemy do uzasadnienia tego w PŚ i Magisterium KK ;)

Tak, kara spotyka także inne miasta. Także poszczególne osoby. Jak osoba trwa w stałym grzechu to następstwem tego są choroby. Część chorób ma tylko i wyłącznie podłoże w grzechach ludzkich. I tj ten lokalny kataklizm.

Wiadomo, że są też i kataklizmy inne np. pozostałość po grzechu pierworodnym. W Ogrodzie Eden nie było ani kataklizmów, ani chorób.


Ostatnio edytowano Śr gru 05, 2012 12:12 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Śr gru 05, 2012 11:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
A ja tak sobie myślę, że to co piszesz i to co opowiada ten człowiek to jedna z najprymitywniejszych, znanych od wieków kapłańskich sztuczek - straszenie: Oto co się stanie, jeśli nie będziecie posłuszni. Nasz Bóg jest najpotężniejszy/najsurowszy/jedyny prawdziwy i da wam popalić.

Obrzydliwe żerowanie na ludzkiej tragedii, w tym wypadku Haitańczyków, dla podbudowania kapitału politycznego swojej organizacji.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr gru 05, 2012 12:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL