Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So mar 08, 2014 17:58
Posty: 3
Post Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Witajcie,

Chciałabym ostrzec przed grupą modlitewną prowadzoną przez Irenę z Bydgoszczy. Uwolniłam się z tej grupy, wraz ze mną kilka innych osób. Księża nam powiedzieli, iż to jest sekta.
pod tym linkiem znajdziecie świadectwa osób, którym udało się uwolnić.
http://www.effathaorg.fora.pl/sygnaly-o ... 4.html#126


So mar 08, 2014 18:06
Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 08, 2014 21:40
Posty: 1
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Niestety, Irena z Bydgoszcz skrzywdziła wielu ludzi, dobrze, że Pan Bóg nad nami czuwał i udało się nam w końcu przejrzeć na oczy. Strasząc szatanem i Bogiem można naprawdę wiele osiągnąć, zwłaszcza kiedy się jest w potrzebie, człowiek jest wtedy taki bezbronny, podatny na manipulacje... zapomina, że pomoc i Boga może znaleźć tylko w Kościele a nie grupach parareligijnych będących całkowicie poza nadzorem Kościoła. Dzięki Bogu znaleźli się księża, którzy podali nam pomocną dłoń, uświadomili jak bardzo zbłądziliśmy, jak mocno daliśmy się omamić. Jak pomyślę o tych egzorcyzmach (odprawianych przez świecką osobę!!!), wypędzaniu demona i innych przerażających praktykach..., dzięki Bogu mamy to już za sobą, teraz będzie lepiej, musimy jeszcze pomóc wyjść z tego tym co tam zostali i ostrzec ewentualnych nowych naiwnych. Cicha nie zawsze znaczy dobra...


So mar 08, 2014 22:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Odprawia egzorcyzmy i błogosławi ludzi i twierdzi że na wszystko ma pozwolenie z Nieba.

tu juz powinna zapalic sie lapka ostrzegawcza


N mar 09, 2014 8:40
Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 08, 2014 17:58
Posty: 3
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Masz rację merkaba!,

I u niektórych się zapalały, ale tam panowała taka atmosfera, że każdy bał się o tym mówić, bał się utraty kontaktu z rodziną. Wiem brzmi to jak jakiś film science fiction i nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego mnie spotka, a jednak :(
Ale mam to za sobą i chcę ostrzec innych.


N mar 09, 2014 12:12
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 09, 2014 18:08
Posty: 3
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Irena S. z Bydgoszczy - wizjonerka - fałszywa osoba strzeżcie się!!! ul Cicha Bydgoszcz. Byłem tam 6 lat Uwaga ludzie!!! strzeżcie się, osoba bardzo silna z pozoru, nie ufajcie jej, z początku wszystko się pięknie odbywa (POSŁUGUJE SIĘ AUTORYTETEM KOŚCIOŁA, naciąga naiwnych z problemami ludzi - a w rezultacie krzywdzi katolików i krzywdzi Kościół, a przede wszystkim krzywdzi dzieci!!!). Dzieci małe, które matki zawożą na niby błogosławieństwo ze strachu SIKAJĄ PO SIEBIE, Irena z Bydgoszczy straszy je że zamknie w piwnicy w beczce po ogórkach jak się nie nawrócą!!!! Straszy Szatanem!
Odprawia egzorcyzmy, chodzi z krzyżami. dużo mówi o szatanie, opętaniu! Mówi że ma pozwolenie z NIEBA!!! POSŁUGUJE SIĘ WŁASNYMI PRZEZ SIEBIE STWORZONYMI PRZEKAZAMI które brzmią bardzo realnie jakby naprawdę pisał je Pan Jezus... Brzmi to mniej więcej tak ... Ja Jezus Chrystus Mówię do Ciebie Kochano Irenko... itp. Brzmi to wiarygodnie. Zanim się do niej pojedzie trzeba się niemało natrudzić żeby zechciała przyjąć u siebie w siedzibie na ul., Cichej w Bydgoszczy. Posługuje się też różańcem, modlitwami z Kościoła, ma w domu ołtarzyk, "grupę modlitewną" oddaną jej bez końca - a są to osoby przeważnie starsze, które odciągnięte od rodziny wierzą jej bez końca! Ludzie ostrzegam jeśli ktoś z waszych bliskich tam trafił lub cokolwiek o niej będzie mówił, lub będzie chciał tam pojechać niech się ZASTANOWI!!!!! Sprawa i tak została oddana pod osąd Kościoła, bez wątpienia jest to oszustka. Szkoda mi tych lat, ale bardziej szkoda mi ludzi, którzy mogą jeszcze do niej trafić. Działa z Ireną S. jej siostrzenica Marlena N. z Bydgoszczy

Nazwiska usunięte na prośbę autorki. - WIST


N mar 09, 2014 18:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Rozumiem że wy - osoby pokrzywdzone tutaj piszące - znacie się i postanowiłyście wejść na to forum jako grupa i ostrzegać innych?

_________________
Pozdrawiam
WIST


N mar 09, 2014 23:24
Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 08, 2014 17:58
Posty: 3
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Witam,
Tak należeliśmy do tej grupy, jesteśmy z różnych zakątków kraju, a nawet spoza granic Polski.
Irena zwiodła wielu, chcemy ostrzec nowe osoby i osoby które jeszcze tam są.
Zniszczyła psychikę wielu rodzinom, zabraniała kontaktu.
Mam nadzieję, iż nie naruszyliśmy regulaminu forum?
Pozdrawiam serdecznie


Pn mar 10, 2014 7:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
te kture maja przekaz z nieba sa pokorne np faustyna ,zofia nosko anna argasinska boniszewska wanda malczewska .Rozalia Celakówna albo anna niekture z tych osób moze słyszało albo po raz pierwszy raz o nich słuszy


Pn mar 10, 2014 20:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Pokrzywdzona
Nie widzę naruszenia, byłem po prostu ciekaw bo na to wygląda że było to dla was zamierzone aby wlasnie teraz o tym napisać. Czy złożyliście może jakies zgłoszenie na policję w tej sprawie, czy taka opcja w ogóle istnieje, w końcu to c opisujecie wygląda jak typowa sekta, o charakterze destrukcyjnym, zamknięta, wręcz odseparowana.

Tak jak Merkaba pisze - tutaj trzeba uważać i znać kryteria rozeznania. Ale w tym własnie problem że ludzie lgną i potem się boją. Każdy z nas może wpaśc w pułapkę. Swoją drogą proponuje Ci pisanie wiadomości w wordzie gdzie program wyłapie błędy. Nie czepiam się, sam nie jestem mistrzem ortografii, ale to zawsze estetyczniej wygląda, a pomija pośpiech czy też jakieś problemy z pisaniem.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn mar 10, 2014 22:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 09, 2014 18:08
Posty: 3
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
załączam link gdzie to zostało opisane no może w 1/3 to co się tam działo, czytajcie i uważajcie, informujcie innych aby nigdy tam nie pojechali do Ireny z Bydgoszczy

http://tygodnik.onet.pl/wiara/dom-duszny/9s78f


Pt lip 18, 2014 15:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 23, 2014 13:24
Posty: 7
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
Mieszkam na Śląsku i nawet tutaj dotarły do mnie informacje (od znajomych) o Irenie z Bydgoszczy... tragedia. Strzeżmy się!

_________________
Miłujmy się!


Cz wrz 25, 2014 10:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 16:27
Posty: 331
Post Re: Ostrzeżenie przed niby grupą modlitewną z Bydgoszczy
WIST napisał(a):
Pokrzywdzona
Nie widzę naruszenia, byłem po prostu ciekaw bo na to wygląda że było to dla was zamierzone aby wlasnie teraz o tym napisać. Czy złożyliście może jakies zgłoszenie na policję w tej sprawie, czy taka opcja w ogóle istnieje, w końcu to c opisujecie wygląda jak typowa sekta, o charakterze destrukcyjnym, zamknięta, wręcz odseparowana.


Tworzenie zamkniętych i odseparowanych związków religijnych nie nosi znamion przestępstwa, więc z czym do policji? Straszenie ludzi Bogiem i Szatanem jest najzupełniej legalne, a zarejestrowane związki wyznaniowe robią to dość często i całkiem jawnie. Nawet to straszenie dzieci wsadzeniem do beczki by przeszło, w końcu to znacząco mniej okrutne niż wsadzenie do piekła. Ale nawet jak nie, trudno byłoby ten fakt udowodnić.


Wt wrz 30, 2014 6:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL