Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 3:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Protest ! 

Czy chcesz by osobnik botop został usunięty z czatu?
Oczywisciem 44%  44%  [ 4 ]
Tak 33%  33%  [ 3 ]
Pewnie 0%  0%  [ 0 ]
Jak najbardziej 0%  0%  [ 0 ]
Jestem za , a nawet przeciw 0%  0%  [ 0 ]
Tak bo czarne jest białe ,a białe jest czarne 11%  11%  [ 1 ]
Emotek <zdenerwowany> mówi tak 11%  11%  [ 1 ]
Liczba głosów : 9

 Protest ! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post Protest !
Miarka się przebrała :twisted: :twisted: :zly: Składam protest !!!!!!!
Domagam się zablokowania IP a co za tym idzie dostępu do czata osobnikowi o nicku BOTOP !!! Za każdym razem mnie wywala. Jak mnie nie znał to zawsze dawał mi jedną szansę, a teraz wywala mnie za pierwszym razem. Botop to faszystowska świnia i powinno się go jak najszybciej usunąc z tego czata. Jeśli moje żądanie nie zostanie spełnione wyślę na botopa dresów oni się wtedy z nim policzam i pokażą mu <terefere> bez zbędnego wysluchiwania co ma do powiedzenia !

Ps. Czemu emotka <zdenerwowany> nie ma w standardzie czyli po lewej. Straciłem mnóstwo mojego cennego czasu na szukanie tego emotka w stercie innych emotków. Żądam dodania emotka zdenerwowany do standardu ! Jeśli moje żadanie nie zostanie .... Pozdrawiam :bije:

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Śr sie 04, 2004 0:38
Zobacz profil
Post 
heeeeeeeeeeee

Botop to twardy gosciu......zaden drechol mu nie fiknie:P:P:P:P:P:P

Wizard.....botop to "maszyna" z nim nie pogadasz....i jak to maszyna lubi sie psuc wtedy gdy nie musi:D:D:D

Zreszta...szkoda czasu, on i tak nie "w y s l u c h u j e"........zadnych protestow:P:P:P:P:P

Z tego co mi wiadomo, to Twoj ban zostal zdjety.....nie smutaskuj sie i nie trac czasu na "maszyne" :P:P:P


Śr sie 04, 2004 0:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Wizard - botop jest pamiętliwy, niestety. Jeśli nie wyleci z czata, to i kilka dni może pamiętać, że ktoś mu już raz podpadł, wszystko jedno za co - i wtedy nie ostrzega. Widać ostatnio polchat się nie psuje i go nie wywala...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr sie 04, 2004 6:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
regulamn czata napisał(a):
6. Operatorzy serwisu (a także automatyczny strażnik "botop") mogą wypraszać z pokoju w następujących przypadkach:

- użycia obrazka "terefere" (ulubiony obrazek wszystkich przeszkadzaczy);


Nie rozumeim Wizard Twojego problemu, znajac regulamin postanawiasz go lamac, za co zostajasz zbanowany, jak sam mowisz. I jeszcze jak rozkapryszone dziecko domagasz sie usuniecia skutku a nie przyczyny.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Śr sie 04, 2004 10:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:14
Posty: 487
Post 
Wizard – popatrz Belizariusz mówi, że botop to maszyna ale zastanów się, czy maszyna ma swoich rzeczników?? //czytaj dokładnie wypowiedź mrówki// - to jest jakieś podejrzane , prawda? :clever: :o :clever:

Ja myślę, że Botop to całe przedsiębiorstwo a nie jakaś bezduszna maszyna, no i siłę czerpie z <wiary> to już sam Wiesz. Piszesz sobie na czacie i piszesz a tu, myk i Cię nie ma :chat: :ups: :chat: - nawet nie wiadomo kiedy i jak to się stało. :palacz: :help: :palacz:

Dobrze Ci radzę Wizard nie walcz z kimś kogo nie znasz - :sciana: :bije: :sciana: - tym bardziej, że on ma wszędzie swoich <ludzi> nawet na forum. :dostal: :hmmm: :dostal:

Mrówka została wydelegowana jako <szpica> :cfaniak: :cojest: :cfaniak: -by rozeznać sytuacje i zakwalifikować Cię do zapisu kartotekowego. Teraz będziesz poddany testom i badany kwestionariuszem, którego pytania będą umiejętnie wprowadzone w posty przez podstawionych na forum i czacie ludzi. ;) :clever: ;)

„Botop” zatrudnia firmę ochroniarską, której pracownikiem jest „zielona mrówka” :) ;) :) ;) :) ;) :czarodziej: :) ;) :) ;) :) ;)

Wizard w imię braterskiego upomnienia ostrzegam Cię – UWAŻAJ – i pilnuj regulaminu czata. ;] :nauka: ;] Najlepiej naucz się wszystkich wulgaryzmów na pamięć byś ich broń Panie Boże nie używał na czacie. //najlepiej w ogóle na wszelki wypadek – nawet takie jak słowo <wysłuchuje>// [[ :rotfl2: ]] - zapomnij o jego istnieniu :kreci: :spoko: :kreci:

Po co Ci ban i spotkanie z zielonymi mrówkami Wizard.? :cmok1: :placze: :cmok1:

A mrówcze <ukąszenie> na miarę motta, „„Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje" będzie precyzyjne i bolesne. Jak to mówią starzy murzyni „ich [mrówek] serce mieści się w systematycznej pracy i dążeniu do wyznaczonego im celu. Niekoniecznie jest to zielone mrowisko. [ten cel] - :boje: ;/ :boje:

Wizard pamiętaj jednak o tym, że pewnych słów //podał je Belizariusz// - botop ich nie toleruje //taki ma kaprys// i bierze je za poważne wykroczenie – najlepiej przed wejściem na czat przygotuj ściągę i z niej korzystaj.

I pamiętaj nie bądź jak „rozkapryszone dziecko” – sam się ubierz w dres i walcz. Domagaj się sprawiedliwości i „prawdy”. Rób to jednak w taki sposób jak proponuje mrówka byś nie był zbanowany – tzn. rób to omijając <terefere> gdyż używając tego znaczka zostajesz rozpoznany jako „przeszkadzacz” Szczerze mówiąc nie wiem jakie są tego konsekwencje i prawdę mówiąc nawet nie chcę wiedzieć. :evil: :diabel: :evil:

Wizard znasz bajkę o żydzie, który nie mógł wytrzymać we własnym domu. ??

Tak w skrócie powiem tylko, że Rabin, do którego zwrócił się zatroskany żyd zaproponował mu doświadczenie. Po nim żyd odzyskał utraconą radość – a w jego domu sytuacja wróciła do normy, – czyli do stanu z przed doświadczenia jakiego był częścią.

Jednym słowem żyd dokonał przewartościowania swoich poglądów. :co: :glupek2: :co:

No to by było na tyle – jeśli masz Wizard jakieś pytania, to chętnie odpowiem…. :idea: :gra: :idea:

Pozdrawiam z przymrużeniem oka…. ;) :mruga: ;) :mruga: ;)

_________________
Bóg zna Twoją przeszłość, ofiaruj mu teraźniejszość a On zatroszczy się o twoją przyszłość.


Śr sie 04, 2004 16:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Lars_P napisał(a):
Mrówka została wydelegowana jako <szpica> :cfaniak: :cojest: :cfaniak: -by rozeznać sytuacje i zakwalifikować Cię do zapisu kartotekowego. Teraz będziesz poddany testom i badany kwestionariuszem, którego pytania będą umiejętnie wprowadzone w posty przez podstawionych na forum i czacie ludzi. ;) :clever: ;)


No tak na koncu tych testow (o ile je przejdziesz pomyslnie) staniesz przed wyborem - czy to bedzie niebieska czy czerwona tabletka? zastanow sie dobrze...




Tak w ogole Larsie dobrze wiedziec ze jeszcze ktos wierzy w Matrixa :)

Poza powyzszym Twa zlosliwosc w stosunku do mnie pozostawiam bez komentarza moze z lekkim usmiechem :)

Pozdrawam

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Śr sie 04, 2004 17:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post 
Spoko, spoko. Botop to bardzo dobry pracownik portalu. Z dwóch względów, a może nawet z trzech.
1. Nigdy nie kłóci się z adminem /w przeciwieństwie do opików :P /;
2. Nie żąda zapłaty;
3. Nigdy nie jest zmęczony. Czasem najwyżej chory, ale wtedy też pracuje.

Jako dobry pracownik raz na tydzień dostaje urlop. Wiadomo. Poniedziałek od 21 do 23.

_________________
"Spójrzcie na Pana, a rozpromienicie się radością. Oblicza wasze nie zapłoną wstydem.
Oto biedak zawołał i Pan go usłyszał. I uwolnił od wszelkiego ucisku." /Ps 34/


Wt sie 17, 2004 20:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL