Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 3:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Problemy techniczne związane z nowym czatem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 6:32
Posty: 72
Post 
PTRqwerty napisał(a):
Czy Ty jesteś teraz w pracy? :P


tak

_________________
„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”


Cz lip 07, 2005 11:05
Zobacz profil
Post 
:D :D :D


Cz lip 07, 2005 11:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 6:32
Posty: 72
Post 
PTRqwerty napisał(a):
:D :D :D


nie :D :D :D tylko zrob cos z tym 8)

_________________
„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”


Cz lip 07, 2005 11:15
Zobacz profil
Post 
Ja do chata nic nie mam :P Nie czatuję, irytuje mnie chat, dyskusje nie są konstruktywne na chat'cie :P
Więc ja z tym nic nie zrobię ;-)


Cz lip 07, 2005 11:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post 
PTRqwerty napisał(a):
i pomyśleć co by się stało jakby jeszcze forum zakmknęli :P


Ty lepiej wypluj te słowa!!!!!!!!!!! :D

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Cz lip 07, 2005 11:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 16, 2005 21:02
Posty: 220
Post 
No a teraz ja mam problem z czatem. Wczoraj i przedwczoraj bez problemu wchodziłam na czata, a dzisiaj nie mogę. Loguję się bez problemu, słoneczko mi się pojawia :) , znowu się loguję, pojawia mi się zielona ramka z napisem "Łączenie" i... tyle. Nie mogę się połączyć z czatem:((( :( :( :( :( :( . Ktoś może wie, dlaczego może się tak dziać?? :?


Cz lip 07, 2005 12:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Karrika napisał(a):
Loguję się bez problemu, słoneczko mi się pojawia :) , znowu się loguję, pojawia mi się zielona ramka z napisem "Łączenie" i... tyle. Nie mogę się połączyć z czatem:((( :( :( :( :( :( . Ktoś może wie, dlaczego może się tak dziać?? :?


Pewnie też jesteś w pracy? Twój opis wskazuje dokładnie na moment połączenia z serwerem przez port 1111. W prawie każdej sieci firmowej ten port jest zablokowany, tak jak i inne niestandardowe porty. Jak możesz, to poszukaj konsoli javy, powinien być komunikat o błędzie (stawiam na "connection refused" albo coś podobnego).


Cz lip 07, 2005 13:00
Zobacz profil
Post 
Tak w ogóle to się powinno Was wszystkich zwolnić :PPP


Cz lip 07, 2005 13:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 16, 2005 21:02
Posty: 220
Post 
SweetChild napisał(a):
Pewnie też jesteś w pracy? Twój opis wskazuje dokładnie na moment połączenia z serwerem przez port 1111. W prawie każdej sieci firmowej ten port jest zablokowany, tak jak i inne niestandardowe porty. Jak możesz, to poszukaj konsoli javy, powinien być komunikat o błędzie (stawiam na "connection refused" albo coś podobnego).



Nie, nie jestem w pracy, jestem studentką i mam wakacje. Z internetu korzystam w domu.


Cz lip 07, 2005 15:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Karrika napisał(a):
Nie, nie jestem w pracy, jestem studentką i mam wakacje. Z internetu korzystam w domu.


Masz w domu internet od TPSA czy od innego dostawcy? Czasem dostawcy internetu sami instalują firewalla, aby chronić swoich użytkowników przed atakami z zewnątrz. Chociaż do rzadkie wypadki.
A może masz całkiem inny problem. Polecam włączenie konsoli javy (wcześniej pisałem jak), komunikat o błędzie zazwyczaj sporo wyjaśnia.


Cz lip 07, 2005 15:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 16, 2005 21:02
Posty: 220
Post 
Hej


Już 3 razy próbowałam wkleić swój komentarz( pod sondą) dotyczący czata, ponieważ jednak on się nie pojawił( nie wiem czemu), wklejam go tutaj:



Uważam, że czat ten jest bardzo, bardzo dobry( o czym już wielokrotnie mówiłam/ pisałam na czacie). Oczywiście ma kilka wad, ale ma ZDECYDOWANIE więcej zalet od poprzedniego( a ci, co twierdzą inaczej po prostu nie znają się na rzeczy:)))) Przede wszystkim bardzo podoba mi się to, że uwagi zwykłych userów są brane pod uwagę!!!, a „niebiescy szeryfowie” robią wszystko by wszelkie nasze zachcianki spełnić (w tym miejscu chciałabym ich bardzo serdecznie pozdrowić).Poza tym kolorki są ekstra- najpiękniejszy odcień zieleni, emotki też są super( no może poza jedną minką- tą z wielkimi ustami), nie ma Botopa, a to już ogromny plus no i w ogóle jest tu bardzo sympatycznie. Jak już wspomniałam czat ten ma również kilka wad, ponieważ jednak ciągle trwają prace nad jego udoskonaleniem, uważam, że byłoby niewskazane tak wczesne krytykowanie pewnych rzeczy.


Pozdrawiam


Wt lip 12, 2005 11:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 6:32
Posty: 72
Post 
Według mnie podstawowym błędem jest port łączenia się z czatem.
proponuje zmienic na standartowy port by można sie łączyc bez problemów.

_________________
„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”


Wt lip 12, 2005 11:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Jogger - przekażę - ale na stronie głównej czatu jest sonda i możliwość dodawania komentarzy/ uwag. czat jest w fazie testów ciągle - więc chyba najlepiej tam pisać.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt lip 12, 2005 12:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 6:32
Posty: 72
Post 
jo_tka napisał(a):
Jogger - przekażę - ale na stronie głównej czatu jest sonda i możliwość dodawania komentarzy/ uwag. czat jest w fazie testów ciągle - więc chyba najlepiej tam pisać.


Napisalem lecz nie ukazala sie moja wypowiedz. Mysle ze cenzura zablokowala. Nawet nie moglem wyslac im listu zostal zablokowany.
Zaczyna mnie irytowac zachowanie administratorow wiara.pl

_________________
„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”


Wt lip 12, 2005 13:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Jogger
Komentarze w serwisie są przesyłane do moderatora i dopiero się ukazują, nie automatycznie, jak tutaj. Nie zawsze pojawiają się szybko...
Powinieneś po wysłaniu zobaczyć komunikat "wiadomość została przesłana".

Ostatnie komentarze z dzisiaj wiszą z 11:57 bodaj - jeśli miałeś informację o przesłaniu, może po prostu poczekaj?

A swoją drogą uwagę przekazałam.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt lip 12, 2005 15:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL