Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 14:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Czy opiki nie nadużywają swoich ''uprawnień''??? 
Autor Wiadomość
Post 
rozalka napisał(a):
Zastanawiałeś się Larsie w jakim celu jest to ukrywanie swojej tożsamości? Ja opikiem nie jestem, ale gdy postawię się w w sytuacji takiego opika, to zaczynam to rozumieć i jestem jak najbaradziej za taką postawą.
Opiki niejednokrotnie są zmuszeni wywalać ludzi, uspokajać, upominać... Oczywiście zawsze wywołuje to niezadowolenie, bo taka osoba czuje się skrzywdzona, wywołuje sie w nim agresja, złość... Załóżmy, że zna tożsamośc opika, który go wywalił i następnym razem widzi go na normalnym nicku. Zaczynają się kłótnie, zażalenia itp. itd. I teraz postawmy się w sytuacji opika, który przecież ma prawo spędzać normalnie czas na czacie, brać udział w rozmowach jako zwykły user, a nie jako ten, który wywala... Uważasz, że nie ma do tego prawa. Wystarczy mi popatrzeć na userów, o których większość wie, że są opikami... Czasem im po prostu współczuję :(


rozalko nier masz do konca racji...
op wystapujacy pod koknretnym nickiem rowniez ma prawo spokojnych rozmow... wystarczy jejsc na innym niucku, nie tym czerwonym, a jego tozsamosc wcale nie jest znana... czy po nicku jestes w stanie poznac kim jest dana osoba, nie ! nick to tylko nic i nic nam nie mowi i nie zdradza zadnej tozsamosci...


N gru 26, 2004 20:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 18:45
Posty: 156
Post 
qka, jak wejdzie nie na swoim zwyklym nicku pod,ktorym jest znany, to potem jest oskarzany, ze sie ukrywa, ze szpieguje lub cos w tym stylu, wiele razy slyszalam i ja sie w tym momencie zgodze z rozalką.

_________________
Zycie to wielkie i wspaniale plotno, nanies na nie wszelka i mozliwa farbe jaka zdolasz.
(mi autor nieznany)


N gru 26, 2004 21:35
Zobacz profil WWW
Post 
ElaP napisał(a):
qka, jak wejdzie nie na swoim zwyklym nicku pod,ktorym jest znany, to potem jest oskarzany, ze sie ukrywa, ze szpieguje lub cos w tym stylu, wiele razy slyszalam i ja sie w tym momencie zgodze z rozalką.


jasne, bo wszyscy od razu wiedza ze to jest wlasnie ta osoba, nie przesadzajcie...


N gru 26, 2004 22:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:14
Posty: 487
Post 
Na katoliku nie ma opikow a dyżurują ludzie mający swoje nicki i jakoś nie ma tam takich problemów jak tu podajecie
pozdrawiam

_________________
Bóg zna Twoją przeszłość, ofiaruj mu teraźniejszość a On zatroszczy się o twoją przyszłość.


Pn gru 27, 2004 0:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 18:45
Posty: 156
Post 
Moze nie wszysy, ale znam przypadki kiedy tak bylo...
A Lars ogrodnikiem nie jestem i nie przesadzam :D a jakbym swiadkiem takiego czegos nie byla to bym nie pisala.A ta dodam,ze katolik ma jednak troche inny charakter wiec, nie idzie tez tak porownywac...

_________________
Zycie to wielkie i wspaniale plotno, nanies na nie wszelka i mozliwa farbe jaka zdolasz.
(mi autor nieznany)


Pn gru 27, 2004 1:41
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 03, 2004 8:17
Posty: 407
Post 
Wiecie, fajnie, że istnieje takie forum. :)

_________________
Choć tak wiele nas różni jesteśmy do siebie bardzo podobni. Odpowiedzialni i samotni.


Pn gru 27, 2004 10:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 03, 2004 8:17
Posty: 407
Post 
ElaP to nie Lars napisał, że przesadzasz tylko qka. A z drugiej strony ja też nie lubie się ''bawić'' w ogrodzie, a już w ogóle przesadzać... :D

_________________
Choć tak wiele nas różni jesteśmy do siebie bardzo podobni. Odpowiedzialni i samotni.


Pn gru 27, 2004 10:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 26, 2004 17:20
Posty: 7
Post 
Katolik... a cóż to za czat?? przekrzykiwanie się, przeklinanie, obrażanie i wywalanie za wszystko. Problemy są sygnalisowane i dobrze, bo po to jest forum by o nich pisać, ale nie robić z tego żałosnej tragi - farsy. Przypomina to targ i stado przekupek które debatują o złym Prezydencie Miasta bo zamienił im stanowicka handlu na inne, tylko żadna z nich nie chciałaby być na Jego miejscu. Podobnie tutaj narzekania pisanie epistoł, a jak operatorów nie ma to krzyk gdzie oni są, uważam że to sól w oku coponiektórych miałam nadzieję(płonną) że raz wypowiem się i na tyle, ale niestety tutaj trzeba kilkanaście razy pisać o tym samym żeby to odniosło skutek - zazwyczaj mierny, to przykre gdy sami o sobie mamy tak żałosne zdania, a feeeee


Pn gru 27, 2004 11:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:14
Posty: 487
Post 
Chciałem sobie już dać spokój z pisaniem o czacie <<<<a między innymi i o opikach>>> [opiki stanowiły nikły % mojej wypowiedzi] jednak widzę, że niektóre panie a konkretnie Ty Manzano – zrobiłaś z tego dramat i wcieliłaś się w rolę wojowniczki o <słuszną sprawę>.

Ja zdecydowanie wole farsę od dramatu operującą środkami komizmu i występujących mimów zwanych na czacie nickami. :D

Odniosę się do cytatów z Twoich postów i będę parafrazował podobnie jak Ty – zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Manzano napisał:
Cytuj:
***Od pewnego czasu bywam na czacie , lubię te tematyczne i wiem że mogę się czegoś jeszcze nauczyć, na forum zarejestrowałam się dopiero dzisiaj, chociaż już wcześniej czytałam to co piszecie...

***ciekawe czy piszący tutaj daliby sobie tak pogrywać w swoim domu w którym są gospodarzami, czy dali by się obrażać u siebie w domu.

***Jeden z piszących pisze że potem żałuje że czasem za mocno reaguje, mam radę to nie reaguj bo od tego są inni.

***jestem zaskoczona treścią i złośliwością jaka przewija się w tych wypowiedziach, jejku to okropne

***ale niestety tutaj trzeba kilkanaście razy pisać o tym samym żeby to odniosło skutek - zazwyczaj mierny,


Manzano gdybyś zechciała przeczytać cały mój post [ze zrozumieniem], a nie ostatnie zdanie, które było najmniej istotne to może rozmowa dot. sytuacji na czacie byłaby konstruktywna i może twórcza.

Twoje uwagi, które jak sama piszesz nie mogą wnosić wiele gdyż jesteś od niedawna na czacie i jeszcze krócej na forum – są nieadekwatne - wynika z nich, że piszesz o rzeczach, których nie znasz. Stąd rozumiem, że pływasz oceniając wypowiedzi <kogoś> tam a nie konkretne sytuacje, jakie miały miejsce na czacie.

Proszę wykaż konkretnie, w którym miejscu wystąpiło <obrażanie>, bo ja nie miałem takiego zamiaru i nie obrażałem nikogo a podane przykłady, na których się oparłem były konkretami – zresztą pozostawiłem je bez komentarza, – więc skąd się wzięły złośliwości, które zarzucasz, zresztą nie wiadomo, komu.

Pomimo, że krytykujesz <złośliwości> sama nie jesteś od nich wolna, – czy wobec tego oceniasz siebie?

Na czacie wymienia się poglądy i każdy z nas może dowolnie interpretować cudze wypowiedzi łapiąc dowolna wypowiedź [jakiś jej fragment], co nie znaczy, że jest to atak, obrażanie kogoś czy złośliwość. Pisałem w swoim poście głównie o postawach ludzkich i metodach, jakimi ludzie się posługują – i o tym chciałem podyskutować dając pewien materiał do przemyślenia – nam wszystkim.

Ty wg swoich kryteriów oceny doszukałaś się wieloznaczności w moich wypowiedziach i zwróciłaś szczególna uwagę na <złośliwości>, które przypisałaś <komuś> i na tym się skupiłaś choć w dość obszernej wypowiedzi wielokrotnie zaznaczyłem sens tego, co chciałem przekazać skupiając się zupełnie na czymś innym.

Mało z tym swobodnie operujesz <nie faktami> a domniemanymi argumentami, jakie założyłaś nie biorąc pod uwagę faktu, że możesz się mylić bo jak napisałaś jesteś od niedawna na czacie.

Piszesz, że przyszłaś na czat by się uczyć – jednak sama udzielasz rad i w dodatku zauważasz, że musisz powtarzać <<<kilkanaście>>> razy, bo nikt Ciebie nie rozumie.

Przyznaję, że ja Ciebie nie rozumiem. Wprawdzie odniosłaś się do mnie i pouczyłaś mnie, co mam robić jednak nie wiem, czy to była złośliwość z Twojej strony czy życzliwa dla mnie rada.

Na wszelki wypadek nie będę Cię podejrzewał o złośliwość, bo Cię nie znam i nie pamiętam z czata a nawet gdybym z Tobą wymieniał jakieś poglądy to i tak po tym trudno jest poznać kogoś zakrytego pod nickiem. Pamiętaj to jest czat a nie dom gdzie wszyscy jednak się jakoś tam znają – mniej lub więcej ale znają.

Mam nadzieję, że tym razem odczytasz to właściwie, co napisałem i nie odbierzesz tego jako złośliwość, lecz moją odpowiedź na Twój post.

Pozdrawiam :)

_________________
Bóg zna Twoją przeszłość, ofiaruj mu teraźniejszość a On zatroszczy się o twoją przyszłość.


Pn gru 27, 2004 14:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 18:45
Posty: 156
Post 
To prosze sobie zamiast Lars wstawic Qka,a Larsa przepraszam. Monisia dzieki za uwage :))

_________________
Zycie to wielkie i wspaniale plotno, nanies na nie wszelka i mozliwa farbe jaka zdolasz.
(mi autor nieznany)


Pn gru 27, 2004 15:03
Zobacz profil WWW
Post 
Lars_P napisał(a):
Na katoliku nie ma opikow a dyżurują ludzie mający swoje nicki i jakoś nie ma tam takich problemów jak tu podajecie
pozdrawiam


no wlasnie :-D


Pn gru 27, 2004 15:16
Post 
ElaP napisał(a):
.A ta dodam,ze katolik ma jednak troche inny charakter wiec, nie idzie tez tak porownywac...


mozesz wyjasnic ?? co to znaczy inny charakter...?


Pn gru 27, 2004 15:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 26, 2004 17:20
Posty: 7
Post 
"Chciałem sobie już dać spokój z pisaniem o czacie <<<<a między innymi i o opikach>>> [opiki stanowiły nikły % mojej wypowiedzi] jednak widzę, że niektóre panie a konkretnie Ty Manzano – zrobiłaś z tego dramat i wcieliłaś się w rolę wojowniczki o <słuszną sprawę>. "
"Pomimo, że krytykujesz <złośliwości> sama nie jesteś od nich wolna, – czy wobec tego oceniasz siebie?"

Wiesz jestem Ci Lars Bardzo Wdzięczna ponieważ zrozumiałam jedno:
to nie moje miejsce na Forum wśród Twoich impertynencji jestem Bezsilna.
Dzięki tobie Zrozumiałam jaki błąd popełniłam : Wejście na Forum i Czat.

Dziękuję Ci i Żegnam, oto tak zniechęca się do pozostawania w waszym otoczeniu


Pn gru 27, 2004 15:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
manzano - nie osądza się nigdy całości po zachowaniu jednej osoby...

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pn gru 27, 2004 15:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 18:45
Posty: 156
Post 
Inny charakter, to znaczy,ze nie ma np rozmow tematycznych, a takze ze wchodza jdnak tez inne osoby,ktore tak a nie inaczej ksztaltuja dany czat, jak na kazdym innym czacie.

_________________
Zycie to wielkie i wspaniale plotno, nanies na nie wszelka i mozliwa farbe jaka zdolasz.
(mi autor nieznany)


Pn gru 27, 2004 17:09
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL