Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 14:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 czat, czat, czat... 
Autor Wiadomość
Post chce czy nie chce
rozalka napisał(a):
Old !!! Wylatujesz z tego czata ciągle.[...]Ja na Twoim miejscu nie miałabym tyle cierpliwości, by ciągle wracać, tam gdzie mnie najzwyczajniej nie chcą :biggrin:


Rozalko. Nie będę dyskutował nad Twoimi insynuacjami. Powiem tylko, że nie wszyscy mnie tam nie chcą.

Rozalko, no powiedz, nie chcesz mnie? :lol:

Pozdrawiam


N maja 02, 2004 21:25
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Old, a jednak dyskutujesz... :biggrin:
A co do tych insynuacji, to zawsze trzeba starać się interpretować czyjeś zachowanie. A Ty tego nie robisz, bo gdybyś robił, to byś nie wracał. Interpretacja faktu wywalania Ciebie przez opików jest chyba jasna, zarówno dla mnie jak i dla Ciebie. A moje sympatie zostawmy :biggrin: Sam przeciez wiesz jak jest :biggrin:

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


N maja 02, 2004 22:08
Zobacz profil
Post jasno ciemne wywałki ;)
rozalka napisał(a):
Old, a jednak dyskutujesz... :biggrin:


Rozalko, podejrzewam, że rozumiesz pojęcie: dyskusja? :lol:

Cytuj:
A co do tych insynuacji, to zawsze trzeba starać się interpretować czyjeś zachowanie. A Ty tego nie robisz, bo gdybyś robił, to byś nie wracał.


Skąd wniosek, że nie staram się interpretować zachowania innych? Otóż robię to! I dlatego właśnie wracam :lol:

Każda wywałka utwierdza mie w przekonaniu, że jestem tam niezbędny :D

Cytuj:
Interpretacja faktu wywalania Ciebie przez opików jest chyba jasna, zarówno dla mnie jak i dla Ciebie.


Jasna dla Ciebie, jasna dla mnie. Rozalko! Toż to dopiero paradoks!
Na jasno widzimy coś, co jest ciemne :x 8) :D

Cytuj:
A moje sympatie zostawmy :biggrin: Sam przeciez wiesz jak jest :biggrin:


Wiem :lol: Dlatego nie omieszkam zaglądać tam częściej :-D


Śr maja 05, 2004 14:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Masz bardzo analityczny umysł old :biggrin: :biggrin: :biggrin: Nie zostawiłeś ani jednego mojego zdania bez komentarza. Wymiękam... :D

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Śr maja 05, 2004 15:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post 
Old, z tą niezbędnością na czacie nie przesadziłeś?

Logując się, na pasku można przeczytać: Wiara.pl (codziennie czat z księdzem). Sama nazwa pokoju wskazuje, że tylko jedna osoba jest w nim niezbędna.

Może tu właśnie jest problem?

_________________
"Spójrzcie na Pana, a rozpromienicie się radością. Oblicza wasze nie zapłoną wstydem.
Oto biedak zawołał i Pan go usłyszał. I uwolnił od wszelkiego ucisku." /Ps 34/


Śr maja 05, 2004 16:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
"Logując się, na pasku można przeczytać: Wiara.pl (codziennie czat z księdzem). Sama nazwa pokoju wskazuje, że tylko jedna osoba jest w nim niezbędna. "

celnik, opadaja mi rece...

wypada powiedziec "a udlaw sie tym czatem" i isc sobie

byle by byl ksiadz, a reszta jak nie chce, to niech sp... idzie sobie ?

nie mowie, ze dziwi mnie to podejscie

spotykalem sie z nim przez cala moja katolicka czesc zycia

nie dziwie sie, ze znajduje je takze na tym czacie, bo juz przywyklem

ale nie sadzilem, ze uslysze to od ...

w co wy sie bawicie tak wogole ? :/
kim jestescie? dokad zmierzacie ? :/

wiecie ?

_________________
no to pa


Pt maja 07, 2004 17:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Wiesz Pol, tak sobie rozmyślam nad tym co napisałeś.


Cytuj:
w co wy sie bawicie tak wogole ? :/
kim jestescie? dokad zmierzacie ? :/

wiecie ?


Przykro mi się zrobiło.

Nikogo nie da się nawrócić na siłe! Nikogo na siłę nie zmienisz. Ten czat jest miejscem gdzie spotykasz różnych ludzi. Tych którzy o Chrystusie swiadczą<nawet jeśli deklarują sie jako ateisci> i tych którzy z premedytacją te spójność i jedność niszczą. Wiesz przecież doskonale jak to wyglada?

Czat który ma być miejscem szczególnym, właśnie za sprawa tych niewierzących intelektualistów czasem zamienia się w miejsce kłotni, przepychanek słownych a czasem wręcz niecenzuralnych tekstów.!
A dlaczego? otóż dlatego, ze nie potrafimy rozmawiać i szanowac siebie wzajemnie. Z jednej strony delkarujemy gotowość dialogu, z drugiej po prostu obrażamy!!!

Pytasz w co sie bawimy... To miejsce juz dawno przestało być zabawą dla nas wszystkich. Gdyby tak nie było, nie wracalibyśmy tutaj kiedy spotka nas jakieś nieprzyjemne zajście, kiedy ktos na nas nawrzeszczy, gdy zostanie zbanowani.

Kim jesteście i dokąd zmierzacie? Jesteśmy ludźmi. Wszyscy! A co za tym idzie pewnie mamy podobne potrzeby i oczekiwania...


Pol i zapomniałes o jednym- Ci księza są tutaj dla nas. I czasem tez mają dosyć obelg i oszczerstw w ich kierunku.
Odchodzą? Narzekaja? Nie, są tutaj nadal, aby w razie potrzeby móc nam jej udzielić.

Problem w tym, że to my chcemy tutaj grać pierwsze skrzypce! To my chcemy zaistnieć, i pokazać ze nasze na wierzchu. Postawić kropke nad i, bo to będzie wyrazem naszej inteligencji! ?Brakuje nam pokory, nam wszystkim. To przykre, ale prawdziwe :(


Pozdrawiam serdecznie Pol!


Pt maja 07, 2004 18:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Wiecie co ja sobie myślę...
Jestem na czacie bardziej intensywnie niedługo, bo drugi miesiąc. Przez ten czas miałam wiele ciekawych sytuacji, rozmów z ludźmi, które niejednokrotnie wywoływały uśmiech na mej twarzy :biggrin: Było też kilka nieprzyjemnych, w wyniku których powstawał we mnie bunt na dziejącą się niesprawiedliwość, a nierzadko też smutek.
Jedna ważna sprawa, która bardzo rzuca mi się w oczy to brak tolerancji do siebie, który wyraża się w braku szacunku, atakowaniu się...
Spotyka się tu wiele osob, a wiadomo, że ile ludzi, tyle poglądów. Często mamy różne opinie na różne tematy, nie zgadzamy się ze sobą. I dobrze! Gdyby każdy zgadzał się ze sobą, byłoby nudno :biggrin: Jednak odmienność pogladów nie może być powodem do tego, by nawzajem siebie obrażać!! Istnieje jeszcze coś takiego jak asertywność czyli, najkrócej, umiejętność wyrażania swoich poglądów, myśli i uczuć otwarcie i szczerze, ale bez ranienia przy tym drugiej osoby.

A co do postu celnika i odpowiedzi polkownika, to ja bym powiedziała tak : ważny jest każdy człowiek!!

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pt maja 07, 2004 19:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
"Nikogo nie da się nawrócić na siłe! "

hmmm... a to w zwiazku z czym? bo nie rozumiem?

"i tych którzy z premedytacją te spójność i jedność niszczą."

ja tych nigdy jakos nie spotkalem, raczej jakies glupawe zaczepki - dziecinada, ale zadnego dzialania z premedytacja, nie dramatyzuj prosze

"Czat który ma być miejscem szczególnym, właśnie za sprawa tych niewierzących intelektualistów czasem zamienia się w miejsce kłotni, przepychanek słownych a czasem wręcz niecenzuralnych tekstów.! "

niewierzacych intelektualistow? a nie chrzescijanskich "moge tutaj wszystko, bo jestem operatorem" burakow ?

"Pol i zapomniałes o jednym- Ci księza są tutaj dla nas. I czasem tez mają dosyć obelg i oszczerstw w ich kierunku. "

ja tez mam czasami dosyc, ksieza to nie sa swiete krowy

to jest ich psi obowiazek ewangelizowac

twoj zreszta tez

bo chyba jestes chrzescijanka ? (jesli nie, to przepraszam)

albo sie godza na cos, albo wycofuja na poczatku

a zreszta, zrobicie jak zechcecie i tak

_________________
no to pa


Pt maja 07, 2004 20:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Cytuj:
"i tych którzy z premedytacją te spójność i jedność niszczą."

ja tych nigdy jakos nie spotkalem, raczej jakies glupawe zaczepki - dziecinada, ale zadnego dzialania z premedytacja, nie dramatyzuj prosze



Nie dramatyzuj? A może po prostu mam oczy szeroko otwarte Pol? Albo ty o wszystkim nie wiesz? hmm?

Cytuj:
niewierzacych intelektualistow? a nie chrzescijanskich "moge tutaj wszystko, bo jestem operatorem" burakow ?


Buraków? oho, Pol gratuluje wyczucia i kultury! Zadzwiłeś mnie :(



Cytuj:
ja tez mam czasami dosyc, ksieza to nie sa swiete krowy


Więc skoro masz dosyć, doskonale rozumiesz każdego innego człowieka. A przynajmniej powinno tak być, skoro jesteś świadomy własnych emocji związanych z pewnymi sytuacjami.



Cytuj:
to jest ich psi obowiazek ewangelizowac

twoj zreszta tez


Swoje obowiązki znam Pol_kowniku. Natomiast obowiązkiem wszystkich ludzi( chociażby ze wzgledu na życie w społeczeństwie) jest szacunek do innych osób.

Cytuj:
a zreszta, zrobicie jak zechcecie i tak


w końcu jesteśmy tylko "burakami"... :( :( :(


Pt maja 07, 2004 20:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
" w końcu jesteśmy tylko 'burakami'... "

jesli kazde zdanie wypowiedziane przez kazdego czlowieka odnosisz do siebie bezposrednio, to predzej czy pozniej (raczej predzej) zwariujesz

o ile nie jestes typem czatownika "moge wszystko bo jestem tu opem", to okreslenie "burak" nijak sie do ciebie nie odnosi



"Nie dramatyzuj? A może po prostu mam oczy szeroko otwarte Pol? Albo ty o wszystkim nie wiesz? hmm?"

a moze jednak nie? (patrz wyzej)



"
Cytat:
ja tez mam czasami dosyc, ksieza to nie sa swiete krowy

_dzika_:
Więc skoro masz dosyć, doskonale rozumiesz każdego innego człowieka.
"
wlasnie rzecz w tym, ze tak, rozumiem i wlasnie dla tego smiem twierdzic, ze ksieza to nie swiete krowy, bo "cierpia" te same emocje, co ja, a wiec skoro ja potrafie sie opanowac (z regoly) to oni tym bardziej (jako nasladowcy boga) powinni



"Natomiast obowiązkiem wszystkich ludzi( chociażby ze wzgledu na życie w społeczeństwie) jest szacunek do innych osób"

jest, ale to obowiazuje w obie strony, oczym niektorzy zdaje sie nie chca pamietac

_________________
no to pa


So maja 08, 2004 3:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Pol - szacunek obowiązuje w obie strony - masz rację. Tak więc, zamiast wypominać brak szacunku innym, sam w taki sposób postępuj. A wówczas będzie mnie tych nieszanujących się. Bo gdy zmienia się chociaż jeden człowiek, to wraz z nim zmienia się cały świat i ludzie. Patrzmy najpierw na siebie, a potem wypominajmy wady innym. Zmieniajmy najpierw siebie, a potem starajmy się zmieniać innych :biggrin:

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So maja 08, 2004 8:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
droga rozalko

jesli faktycznie jestes tu tak dlugo jak mowisz, ze jestes

to obawiam sie, ze jestes tu za krotko, zeby bronic ktorejs ze stron

_________________
no to pa


So maja 08, 2004 9:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Drogi polkowniku

Jeśli uważasz, że bronię którejkolwiek ze stron, to się mylisz. Nie staję po żadnej stronie, a moja wypowiedź o szanowaniu się nawzajem dotyczy wszystkich, zarówno Ciebie, jak i mnie :biggrin:

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So maja 08, 2004 10:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
pol_kownik napisał(a):

to obawiam sie, ze jestes tu za krotko, zeby bronic ktorejs ze stron


Swoją drogą tak się zastanawiam czy Ty widzisz tu jakieś strony? Najwidoczniej tak :( Jak je nazwiesz?? Może faktycznie jestem tu za krótko, bo ja żadnych stron nie widzę...

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So maja 08, 2004 14:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL