Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Poznajmy się 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post Poznajmy się
Mam taki pomysł, żebyśmy się troszkę poznali. Czatujemy razem, forumujemy. Grupkami coś o sobie wiemy... a może fajnie by było jakby było takie miejsce gdzie każdy mógłby o tym innym coś przeczytać, dowiedzieć się, żeby to nie była wspominana gdzie indziej wspólnota wspólnot a jedna całość. Namówię kogoś?

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


Wt cze 10, 2003 21:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Bejot kilka osób juz poznałaś, z pewnością jeszcze innych poznasz bo okazje są. Najbliższa okazja to 2 urodzinki Wiara.pl, okazja poznania osób prowadzacych serwis, czat, forum.


Wt cze 10, 2003 21:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Hmm... co nie przeszakadza, ze moznaby to zaczac wczesniej, latwiej sie gada wiedzac - z kim... A poza tym, w tym tlumie w Katowicach zapamietasz cos poza imionami? Dobrze jak je dopasuje do twarzy i nicku... A na same rozmowy z tymi, z ktorymi chcialabym w koncu pogadac na zywo nie wiem, czy starczy czasu... A redakcja mi mowi, ze moge wyjechac wczesniej :( Akurat :)))
Bejocik, jakie informacje? Jakiekolwiek? ;)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr cze 11, 2003 7:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post 
Tak to jest, jak się pisze na forum i równocześnie gada na czacie. Czas odpowiedzi 2h ;) ...i mnie wykopsało z forum kasując posta. To spróbujmy jeszcze raz... :)
bejot chodzi po tym świecie od 21 wiosen (no dobra chodzi może od 20), jest najmłodsza z 4 rodzeństwa (czytaj: rozpieszczona jak diabli). Ma dwoje rodziców płci różnej, dwóch braci płci tej samej i siostrę, jedną więc nie ma o czym mówić... ;) Generalnie jest nas do pary, bo brunetów i blondynów (w płciach wymieszane) tyle samo. Jako jedyny nie mgr w domku staram sie to nadrobic (dzięki życzliwości wykładowców juz na drugim roku ;) ) studiując pedagogikę. Co dalej? Specjalizacja-resocjalizacja a potem chce pracować z uzależnionymi (od netu pewnie też, ale to będę musiała zacząć od siebie... :roll: ;) ).
Jeśli chodzi o jakieś zainteresowania, uzdolnienia, to mam głównie muzyczne: śpiewam (co milsi mówią, że nieźle mi idzie) gram na gitarce, na pianinku, na nerwach... pełna gama ;)
Szczerze mówiąc sama nie wiem co by tu jeszcze można... jak macie sugestie to proponujcie, a jak macie odwagę, to też piszcie o sobie. Fajnie by było... :)

narazka :)

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


Śr cze 11, 2003 12:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Oki, niech bedzie :)
Lat 31... (no naprawde, bejot, co za pomysl, zeby sie przyznawac do takich rzeczy :) ) Rodzicow komplet, brat jeden... Siostra tylko "przyszywana" :) Wlasnej rodziny niet... Studia minely dawno... juz nawet zawod zdazylam zmienic :) Zainteresowania - obecnie niemal wszystko, nadrabiam wieloletnie zaleglosci :) Uzaleznienia - net oczywiscie... i starczy!
Wiem, wiem, Bejocik, dla Ciebie nic nowego i tak znasz mnie lepiej... Ale pomysl mi sie podoba, wiec... :)
Pozdrowienia

PS. Przepraszam za drobne zmiany i cięcia, ale chyba tak wolę :) Pozdrawiam :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Ostatnio edytowano Cz lip 10, 2003 14:02 przez jo_tka, łącznie edytowano 1 raz



Śr cze 11, 2003 13:28
Zobacz profil
Post 
Hmm niezłego pomysła miał Bejot aby siem lepiej poznać Ja tam dużo o sobie mówić nie lubiem (wrodzona skromność ;) ) No ale coż jak jush jestem to tzr cuś napisać. Więc ( moja plonistka zawsze mówiła, że nie zaczyna sie zdania od więc), więc mam 21 wiosenek i siobie studiuję pedagogikę na II roku (wszelkie zdażenia z osobami prawdziwymi są przypadkowe ;) ) Jestem pci żeńskiej i mam kochanego braciszka starszego aa no i rodziców. Uzależnienia..... na jak zwylke necik. Coż jeszczem to chiba tyle. Serdeczne pozdroofka :)


Cz cze 12, 2003 23:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
No widzisz BJ, a jak ja chciałam zrobic str o ludziach z czatu do wysłałaś mnie na drzewo... znaczy się średnio poparłas pomysł... :cry: lipa... A co inni o tym myslą :?: :!:
I co, ja też mam tutaj napisac co lubie i od czego jestem uzależniona :?:
No to wypisujemy:
:arrow: oczywiście internet (czatowanie, forumowanie, tworzenie stronek) - chociaz ostatnio mam jakies mniej lub bardziej przymusowe odwyki ;) ,
:arrow: sok pomarańcowy, jabłkowo-brzoskwiniowy Tymbark, Kubuś brzoskwiniowy,
:arrow: Zimą z uporem maniaka snowboard - do bólu (bo często się przewracam) i wyłaczenia wyciągu ;)
Cos jeszcze :?: :!:
No i nałogowo - 5 razy w tygodniu - chodze do szkoły :( -brzydki nawyk, ale cóż zrobić...
O mnie samej i o rodzince troszku jest na http://www.skaja.prv.pl -jest tam tez moje neifortunne zdjęcie... z moderatorów mrówka i jo_tka moga potwierdzić, że istnieję i czy tak aby na pewno wyglądam ;)

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Pt cze 13, 2003 10:29
Zobacz profil WWW
Post 
Nuuu dzieciaki :lol: :lol:
Czas na mnie :)
a oto i moj "barwny" minizyciorys :lol:
Urodzilem sie...........roku ;) uczeszczalem do zlobka, nastepnie do przedszkola i poprzez szkole podstawowa i dalej...osiagnalem obecny status zawodowy :lol: :lol: :lol:

Na serio to mam .....niektorzy twierdza ze 37 lat, ale jest to stwierdzenie bledne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie poparte zadnymi wiarygodnymi przeslankami :) Otoz ja mam 36 (slownie: trzydziesciszesc) latek i bede przy tym obstawal z uporem maniaka :lol: :lol: :lol: Spor wynikl z tego iz rocznikowo mam 37, ale ja jestem rodzony 29 grudnia o godz 23.30, czyli prawie 30. Totez niech mi nikt nie smie wmawiac ze jestem taki stary i mam 37!!!!! Bo takiegoz obywatela wyzwe na udeptana ziemie na smierc nie na niewole :lol: :lol:

W czasie mego (jeszcze raz powtarzam 36 letniego) zycia dorobilem sie:
1. Garba :)
2. ......nie pamietam, chyba sklerozy :lol:

Tak na serio to jestem szczesliwie( bo musze) zonaty, mam jedno dziecko, wspanialego synka, oboje rodzicow, mieszkanie, konto w banku :D (puste), samochod, krolika miniaturke, ogrodek dzialkowy, komputer, telewizor sztuk 2, radio sztuk 5 itd itp...... :lol: :lol: ... a sorki zapomnialem!!!! posiadam rowniez TESCIOWA :lol: sztuk 1 (slownie: jeden) - mimo swojej funkcji pelnionej w rodzinie jest to wspaniala kobieta (wcale nie dlatego ze gotuje pyszny Bigos :lol: ).
Teraz malutki rys psychologiczny :)
Zalety - wylacznie zalety :lol:
Wady - praktycznie brak, poza jedna - nadmierna skromnosc :lol:
uzaleznienia - Net, net, net, net, net, net i....PIWO :lol:
Sport: Niezwykle umilowanie do nart :) (szkoda ze zima nie trwa caly rok).

To wszystko. Wiecej nie napisze, bo majac wzglad na moja niespotykana wprost skromnosc :lol: nie bede sie chwalil :lol: :lol:


pozdrowka


Pt cze 13, 2003 13:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Kim jestem?

Sądzę , że nie żyję daremnie. Poznałam wiele wschodów słońca i wielkie jego cienie. Ciche kochane moje lasy, mury - różne miasta świata, wysokie góry, morza i oceany. Poznaje wiele mądrych rad z opasłych ksiąg i przeżyć.
Dostrzegam piękno świata, a także codzienną ludzką nędzę. Doznaje chyba więcej cięgów niż uniesień ale ze wszystkich dobrych i złych przeżyć wyciagam poprzez głębokie ich przemyślenie naukę, której przestróg staram sie przestrzegać. Kiedyś byłam w piekle, kilometr w środku ziemi, wiem czym jest ciężka praca górnika. Omal nie zostałam mniszką ;) . Zawsze chciałam czynić wiele dobrego dla najbliższych, dla wszystkich ludzi i zastanawiam się co mogę zrobić pożytecznego, co wnieść do dorobku ludzkości poprzez swój dalszy wysiłek i pracę. W tym wszystkim były i są błędy, pomyłki, rzeczy złe i haniebne jak w każdym życiu, nie jestem wolna od grzechów, do dziś stoją przede mna jak najcięższa kara, nie mogę ich cofnąć a wciąż wstydzę się ich od nowa. Żyje stapiając się z przyrodą, mocno stojąc na ziemi choć głowę noszę zawsze wysoko w chmurach.

OTO JA!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Wt cze 17, 2003 12:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
oj to chba na mnie teraz pora :)
Imie: ***** (nio nie powiem bo i tak wiecie, a jak nie wiecie to dowiecie sie jak sie spotkamy :D)

Nazwisko: nio nie powiem bo nikt nie mowil :P

Wiek: 19 zim = 18 lat :P

Rodzina: nio mam matule i vatera, ktorych bardzo kocham ale z ktorymi czasem musze sie poklocic, aby ustawic ich do pionu ;) Mam tez starszego brothera, ktory ostatnio zalozyl wlasna rodzine :D a ja chcac a przede wszytkim nie chcac zostalam matula chrzestna :) Nio co jeszcze o rodzinie hmm... cierpie bo braciszka teraz rzadko widuje :( a chrzesniak eh... same wydadki tylko ;) aaaaa !!! nio jeszcze moj pies ( a wlasciwie suka :D )

Miasto, gdzie stacjonuje: Gdansk oczywisic :D tym bardziej, iz dzis sobie zrobilam na polepszenie humoru spacerek po starym miescie.

Co robie: teoretycznie jeszcze przed tygodniem sie uczylam (praktyka nieco inaczej wyglada), teraz mam wakacje, ale jak to zawsze bywa jak ma sie za duzo wolnego to czlowiek swiruje wiec znalazlam prace. Efekt jest taki ze teraz wstaje jeszcze szybciej niz normalnie do szkoly a wracam ohoho nio szkada mowic :-) wiec przez najblizszy miesiac pilnie pracuje, potem mam nadzieje ze jednak zrobie sobie wakacje :P nio a od wrzesnia znow szkola (juz ostatnia) wiec bede dzielnie sie przygotowywac do matury :)

Cio bede robic: nie do konca to ja nie wiem moge isc sie ogniowac.... albo binarowac eh... sama nie wiem.

Nio interesuje sie: hmm.... nio interesuje sie psiakami i ich szkoleniem do celow uzytkowych (wow ale to brzmi :P), taka pasja rownarzedna jest hmm programowanie :?: nio sama nie wiem czy mozna to tak nazwac. W kazdym badz razie lubie sobie czasem podlubac w bitach :D (taki maly matrix eh...macierz)

Lubie: ja chyba gdzies tam na dnie mojego malutkiego serduszka naprawde lubie ludzi. Lubie poznawac i rozmaiwac z roznymi ludkami. To mi zazwyczaj daje duza frajde :) Moze wlasnie dlatego jakos tu tak czesto przychodze. Naprawde lubie was kochane ludki :D Kilku z was juz nam (reszty nie poznam bo nie bede na zlocie :cry:) i bardzo lubie, z kims chyba sie zaprzyjaznilam, a ktos inny to chyba dobry kandydat na przyjaciela. Wiec jednym slowkiem lubie rozne dziwne ludki, ktore sie tu pojawiaja. Ostatnia rzecza jaka trza tu wymienic to moj pies (qrcze znow zle - nio mialo byc suka) to jest moj qmpel, kompan w pracy, poduszka do wyplakania i jedyns stworzenie ktore nigdy sie nie meczy i motywuje mnie do alszej pracy ;) nio wiec lubojaje jeszcze mojeego czworonoga. Aha a z takich przyziemnych spraw to np. bardzo lubie sluchac (nie tanczyc, albo spiewac) ale sluchac i jeszcze raz sluchac myzyke, dobra muzyke. Nio np. w tej chwili slucham Dzemu :)

Nie lubie: nio tu powinno byc chyba tylko puste miejsce. Nio moze jednak nie. Nie lubie kilku wad u siebie.... nio wlasnie a teraz nastepny punkt...

Moje wady: 1. punktualnosc - tak naprawde to sie nagminnie spozniam :( nie moge nigdy zdazyc na czas (nio prawie)
2. lanie wody jak powinnam siedziec cicho (nio np. teraz nie wiem po co ja sie tak rozpisuje ;))
3. i chyba najgorsze - nie umiem sie zebrac. I to trza interpretowac we wszystkich mozliwych plaszczyznach. Poczawszy od wszech ogarnaiajacego moj pokoj balaganu (inaczej mowiac artystycznego porzadku) po moja nauke :)

Zalety: hmm... i tu zaczyna sie problem. Tak naprawde to nigdy sie nad tym nie zastanawilam. Dzis czyalam czyjes CV i tam ta osobka to dopiero pisala o swych zaletach. Dopiero teraz uswiadomilam sobie, ze w moim przypadku wymienienie zalet jest nie realne wiec jak przyjcie mi pisac jakis list motywacyjny (cv czy cokolwiek innego) to chyba nigdy sie do zadnej pracy nie dostane ;)

zielona_mrowka: nio to mj nick na czacie i forum i jeszcze kilku miejscach (sama dobrze nie pamietam), ah.... chcilaam napisac dlaczego ale juz za duzo tu pisze wiec jednak nie powiem dlaczego :-)

Pozdrawiam was kochani serdecznie.
jak macie jakies pytania to pytajcie. Moze wam kiedys odp :D Albo lepeijnie bo jeszcze mnie wywala z forum za gadulstwo :P ;)
zielona mrowka

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Wt cze 17, 2003 19:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 19:42
Posty: 7
Post 
my name is nobody

I have no interests, no emotions, no faith, no future...

...

nobody is perfect :badgrin:


Pn lip 21, 2003 16:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 11, 2004 22:48
Posty: 25
Post 
nio to może i ja sie opisze :)
mam na imie: ładnie :)
wiek: młodziej wygładam niż mam, zawsze sie na to ludzie nabieraja i mi nie wierza:(
zainteresowania: różne kwadratowe i podłużne, gram na gitarze-jedno z nich :)
wady: pare by sie znalazło :( niestety
uzaleznienia: net i najgorsze szkoła :(

jestem optymistka życiowa z ogromnym poczuciem humoru i wrodzona skromnościa :d

_________________
Wszystko moge w Tym Który mnie umacnia
Jezus umacnia mnie :)
dzieki Mu za to !!
Pozdrowka dla wszystkich :)


Pt mar 12, 2004 15:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
:zdziwko: eeeeh, to takie typowe dla strusia, pedzic na oslep i nie zauwazac, co sie dzieje. Takie zaproszenie :lol: A tak i coz ja teraz moge powiedziec nowego, kiedy juz wszyscy wszystko wiedza? ;)


So mar 13, 2004 13:12
Zobacz profil
Post 
Kim jest PTR?
Uuuuuu PTR jest tajemniczy :]

Ponadto tak się zasiedziałem na tych forach, że jestem zdziwiony tym wątkiem. To ja jestem? Czułem się już jak jakiś bardziej inteligentny botop, który został umieszczony na kilku forach by odpowiadać.

Tak. No, ale skoro jestem...
Po wieloletnich latach nauki, których naistotniejszy okres trwał 8 lat, poszedłem do LO.
W LO się nadwyrężyłem i miało to negatywny wpływ na mnie.
Przed LO byłem jeszcze w szkole muzycznej, gdzie doskonale sobie radziłem z grą na gitarce, mniej doskonale z grą na pianinie i niedoskonale z nauką historii muzyki :D

Studia sobie kończę właśnie. Informatykę kończę, miło mi :) Ale tak łatwo nie skończę, bo zainteresowałem się innym działem informatyki i chyba sobie odpalę kolejne uzupełniające, choć to zależy czy znajdę pracę i czy będzie za co :D

No i Odnowę poznałem. Bardzo interesująca wspólnota - przynajmniej ja tak sądzę. Byłem 3,5 roku i ostatnio nie bywam, ale to nie rzutuje ;)

Czy ja coś powinienem jeszcze napisać o sobie... a tak 23 lata mam, jedną siostrę, rodziców, dziadka, komputer (sztuk trzy - ale dwa są do bani ;) Jeden to 386DX a drugi był kupowany jako zestaw skrajnie najtańszy byle tylko działał :D) i parę książek.

Czy ja posiadam jakieś wady... :D


So kwi 10, 2004 17:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 09, 2004 18:16
Posty: 11
Post 
hmmm gratuluje pomysłu- z tym poznawaniem sie !!! :D

w tajemnicy Wam powiem że to moje pierwsze kroki na forum...

ale może ja też dołącze do Waszej grupki?
studiuje juz dobrych pare lat :) -chemię studiuję :D i nie prawdą jest że z zasady reaguję kwasem! :D
należe do grupy metali szlachetnych- które nie wchodzą w związki z byle czym :D

nie bede pisać wspomnień ze żłobka- bo tam nie zaglądnęłam z życiu :-) do przedszkola też chodziłam tylko rok, później lata i zimy spędzone w podstawówce- , później jeszcze technikum a teraz studia( jak by sie tak głębiej zastanowić to powinnam już być strasznie mądra- kurcze czemu nie jestem? :biggrin: )
Rodzina- a no mam :-D brata -sztuk jdna, tate i psa- też sztuk jedna:)

zainteresowania- wszechstronne!!!!od układania puzzli aż na chemii kwantowej skończywszy :biggrin:
wady- nie jestem uzależniona od NETU :biggrin:
zalety hmmmm- same - więcszkoda czasu na wymienianie:)

dobra zmykam - na piewrszy raz wystarczy :razz:
papap


Cz kwi 15, 2004 21:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL