Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Ile razy dostałeś na czacie bana? 

Ile razy na czacie otrzymałeś/-aś/ bana
ani razu 55%  55%  [ 41 ]
1 raz 8%  8%  [ 6 ]
3 razy 5%  5%  [ 4 ]
5 razy 14%  14%  [ 10 ]
10 razy 1%  1%  [ 1 ]
więcej niż 10 razy 16%  16%  [ 12 ]
Liczba głosów : 74

 Ile razy dostałeś na czacie bana? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post Ile razy dostałeś na czacie bana?
Czytając rozwijającą się dyskusję odnieść można wrażenie, że na czacie nie zajmujemy się niczym innym, tylko banowaniem i wypraszaniem niechcianych gości. Dlatego warto przekonać się, jak to wygląda naprawdę. Ilu było w ostatnich miesiąsach wyproszonych z pokoju, a ilu prowadziło spokojnie i kulturalnie rozmowy na czasem bulwersujące tematy, często znajdujące kontynuację na tym forum. Zatem zapraszam.


So lis 08, 2003 21:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Od samegop początku wchodzenia na ten czat to już nie pamiętam ile razy zostałem wyproszony z pokoju przez operatora, a w większosci nie wiem za co.


So lis 08, 2003 21:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
nio tak - widze, ze zanizam statystyke ;)
Tak przez 11mc 5 razy polecialam z czego 2 to bany nadane mi przez PolChat, a 3 od operatorow pokoju.
Mysle, ze w pytaniu brakuje uwzgledniena jakiegos przedzialu czasu. Bo trudno porownywac np 3 bany w przeciagu 1.5 roku z 3 banami z ostatniego tygodnia np ;)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


So lis 08, 2003 22:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
Bany zawsze były dośc kontrowersyjna częscia czatowania. Mnie już dawno nikt nie banował... na szczęscie ;-)

Jednak jak to się mówi pierwszego razu sie nie zapomina :D

:arrow: Kiedyś ks_na_czacie3 (w sensie jeszcze dawnego padre Roberta W.) zafundował mi wylotke za jakieś stwierdzenie, które wg niego nie było zgodne z tematem, a wg mnie było. Byłam tak wkuta (jak to niektóre nieprzeklinające osoby mówią ;) ) że w ramach odwetu zostawiłam na stronie o.Roberta wpis w księdze gości w stylu "jest ojciec kochany, ale tego bana i tak ojcu nie zapomnę" czy jakoś tak :D

:arrow: Z drugim razem jak mnie ten sam ks wywalił to na nastepnym jego czacie, na którym byłam, po kazdym stwierdzeniu, jakie wklepałam na ogól dorzucałam obrazek banana ;) za co też sie zaczął "rzucać" :p

:arrow: Później rzecz jasna wszystko się uspokoiło i było bardzo miło gadac o KKK i innych takich. Mało tego teraz żałuje, że już nie będzie okazji brania udziały z o. Robertem, bo przynajmniej rozmowa sie trzymała kupy i nie powstarzano 5 razy tego samego innymi słowani 5 razy w miesiącu... :?

:arrow: Zapewniam, że kiedyś np. taka agni sie uspokoi i nawet zateskni za tymi wiecznymi banami :lol:

:arrow: Teraz za to chyba nikomu nie podpadam i spokojnie mogę sobie poczatować... no co najwyżej jakiś botopek się odzywa i upomina, zeby nie pisać mlotek, terefere ani nie podawac linków bez uwzglednienia !seen przed nimi :-)



:idea: Jeśli ktoś może i ma kontakt to niech pozdrowi o.R.W. OMI ode mnie!

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N gru 07, 2003 0:31
Zobacz profil WWW
Post 
Po jakymu wy godocie? Ech, niy godocie ino piszecie.


N gru 07, 2003 8:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
za duzo banow z nerwow

za duzo banow ze zlosliwosci

gdzie jak gdzie... ale na tym czacie pewien rodzaj zachowan akurat operatorom sie zdarzac nie powinien

czatownicy sa rozni, operatorzy sa stali

Teofil, Jan - jesli ci sie nie podoba "gwara" internetowa, to podlacz sie do innego internetu
wszystkim nam oszczedzi to zbednych frustracji

_________________
no to pa


So gru 13, 2003 0:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 03, 2003 8:21
Posty: 21
Post 
Ja na czacie wiara.pl dostałem jeno może ze 2 bany a powinienem znacznie więcej więc też się dziwuję skąd te problema. Więcej banów daje się na katolik.pl ale i to ma swój urok. Czym byłby świat gdyby od czasu do czasu człek bana nie dostał ku otrzeźwieniu.... khekhekhekhe :)


Śr mar 10, 2004 13:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post 
Hej :)
W sumie dostałam około 4 banów,w ciągu mojego dotychczasowego czatowania:D
Pierwszy ban - botopek,to chyba bylo z radości,jak pierwszy raz weszlam na czat :D
Drugi ban-botopek,nie wiem za co :)
Trzeci ban-juz nie botopek,ale ewidentnie na tego bana sobie zapracowałam.
Czwarty ban-botopek,za długo siedział na czacie,i pamietał moją niecenzuralną koncowke slowa:zakochują :D,z poprzedniego dnia, niczego nieswiadoma ponownie wpisałam jakąś "dziwną"koncowke, botopek widocznie już miał dosyc upominania i od razu mi podziękował za czat :D

Pokoj z wami :)


Śr mar 10, 2004 16:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 30, 2004 12:20
Posty: 44
Post 
A ja ani razu nie dostałem bana, bo ja jestem grzecznym chłopcem - nie to co Wy łobuziaki :P


N mar 21, 2004 20:58
Zobacz profil
Post 
Hehehe :)
No tak ja wyleciałam za "mlotek", po 1 użyciu, i raz mnie botopek-polonista napomniał za "wysłuchuje" odtąd polecam wszystkim mówić/pisać: "wysłuchiwa". :biggrin:
Pozdrawiam


Pn mar 22, 2004 12:56
Post 
:-D
Mnie wywalili z 5 razy!
Wredne bestie !!!! ;-)


Śr mar 24, 2004 16:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
To chyba czas na mnie :D
Nie będę liczyc banów od botopka, bo to nie są bany z prawdziwego zdarzenia :D Botopek wywalił mnie kilka razy, ale nawet nie pamiętam ile. Tak naprawdę zostałam zbanowana przez opika jeden raz i myślę, że o jeden raz za dużo :) Gdy dostałam bana, byłam bardzo zła, ale teraz wspominam to z uśmiechem na twarzy :)
Polecam wszystkim bany - to bardzo pomaga w zdystansowaniu się do czata :D

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Cz maja 27, 2004 15:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 18:45
Posty: 156
Post 
Ja bana nie dostalam jako takiego, tylko przez przypadek,jesli sie nie myle dostalam kicka od opika5 :), zostalam jednak przeproszona, co opikowi sie chwali :)). a tak to jestem grzeczna :D przynajmniej mam takie wrazenie ;). Rozalko jak polecasz, to moze bym wyprobowala?? Tylko hmm, zeby tez nie przesadzic, bo nie chce na tydzien wyleciec:)albo moze powiecie na jakie czasowo sa bany, to sobie wybiore :P Chociaz moze, by sie przydalo, moje uzaleznienie by sie zmniejszylo ;). Pozdrawiam

_________________
Zycie to wielkie i wspaniale plotno, nanies na nie wszelka i mozliwa farbe jaka zdolasz.
(mi autor nieznany)


Wt lip 13, 2004 20:18
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
a ja jeszcze nie dostalam bana... moze powinnam przejsc sie do lekarza, bo moze jest ze mna cos nie tak?

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Pt wrz 17, 2004 11:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Nie martw się Julio :D Kiedyś na to też przyjdzie czas :P:D:P:D

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pt wrz 17, 2004 22:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL