Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 16:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 dlaczego sa różne prawa na czacie ??? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sty 09, 2005 21:40
Posty: 42
Post 
jeszcze jedno zdanie.... nie mówimy na temat dalczego mnie wyrzucono lub dlaczego kogoś nie wyrzucono.... głównym temat to różne prawa dla różnych bywalców czata


Pn maja 30, 2005 17:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Powtórzę - z tego co zrozumiałam, za obronę kogoś, kto przed chwilą floodował bluźnierstwami, mającą formę ataku.

I żeby zamknąć sprawę - nie byłeś jedyną osobą, która na stwierdzenie Belego zareagowała, zareagował (słownie) również jeden z operatorów. Nikogo nie wolno obrażać ani szkalować bez względu na to, co zrobił. Zgoda.

Ale po raz kolejny powtórzę - człowiek reaguje w danej sytuacji. Kogoś kto zaczyna obrażać, jeśli został wcześniej obrażony NIE WYRZUCĘ z czatu od razu. Nawet, jeśli za identyczne słowa nie sprowokowane sytuacją chwilę wcześniej kogoś wyrzuciłam natychmiast. I bez względu na to kim będzie i czy go znam czy nie, lubię czy nie.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn maja 30, 2005 17:32
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 09, 2005 21:40
Posty: 42
Post 
No ta już tak w formie zakończenie (podsumowania) - wynika że zostałem wyrzucony bezpodstawnie, po prostu wg widzimisie opika (Belizariusza), bo ja nie widzę pkt regulaminu który pasuje do tej sytuacji.


Pn maja 30, 2005 17:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dodam jedno - nie chcę oceniać niczyich decyzji. Nie było mnie tam. Bardzo dokładnie przeczytałam tylko ten fragment zapisu. Mogę ją jakoś zrozumieć - i to jedyne, co mogę o niej powiedzieć.

To nie jest taka prosta sytuacja jak napisałeś - lepsi i gorsi. I nie zawsze można się wprost powołać na regulamin.

A czy rzeczywiście są lepsi i gorsi? Swoje decyzje staram się wyważać uczciwie. Na tyle, na ile potrafię. Uwzględniając to, co mogę uwzględnić. Ocena należy do innych. I na pewno nie będzie jednoznacznie dobra.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn maja 30, 2005 18:00
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 19, 2006 7:02
Posty: 8
Post 
Na świecie niestety nie ma sprawiedliwości. Wiadomo że opik nie wyrzuci swojego kolegi czy koleżanki nawet jeśli na to zasłuży. Nowego może pod byle pretekstem. Byłem świadkiem jak ksiądz został wyrzucony wyłącznie dlatego, że nie chciał zarejestrować się jako osoba duchowna na wiara.pl.


So sie 19, 2006 9:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
Wg regulaminu na czat mogą wchodzić księża z nickami zarejestrowanymi, jeśli się podają za księży a niesą na liście, to nie ma pewności czy naprawdę to ksiądz, dlatego być może został usunięty
to sprawa weryfikacji i rzetelności danego księdza, chyba nie by ci miło gdybyś gadał wg twego mniemania z księdzem, a potem okazało by się że to np 16 letnia dziewczyna robiąca sobie żarty :)

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


So sie 19, 2006 10:12
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Wiesz Gepard... mieliśmy różne przypadki podszywania się pod osoby duchowne. Wbrew pozorom to poważny problem, gdyż wiele osób nabrało się również na rzekome "duchowe" rozmowy. Potem czuli się oszukani i własciwie doskonale ich rozumiem. Administatorzy czata, muszą więc dołożyć wszelkich starań aby w przyszłości eliminować takie sytuacje. Stąd bezwzglednie przestrzegany przez operatorów przepis, mówiacy o banowaniu osób które nie chcą się zarejestrować jako osoby duchowne, a usilnie manifestują swoją przynależność do stanu duchownego.

To chyba nie stanowi większego problemu, kiedy opik prosi o zarejestrowanie nicka?

A co do banowania kolegów czy koleżanek... Zgadzam się, że jest trudniej. Aczkolwiek wciąż wszyscy uczą się obiektywnej ceny sytuacji, i możesz nie wierzyc ale dla opików to nie jest kwestia naciśnięcia odpowiedniego przycisku ale rozważanie za i przeciw. A ile osób, tyle opinii...



Pozdrawiam.


So sie 19, 2006 10:31
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 19, 2006 7:02
Posty: 8
Post 
dzika może i masz racje co do osób duchownych.


N sie 20, 2006 15:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL