Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:16



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Poszukuje wsparcia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 11, 2022 16:15
Posty: 1
Post Poszukuje wsparcia
Drodzy Państwo,
Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie. Nazywam się Magdalena Pawłowska, mam 34 lata, mieszkam w Warszawie. W okresie pandemii straciłam prace co spowodowało u mnie głęboką depresje i stany lękowe. Ponad to wyrósł mi guz w pachwinie. Nie będąc ubezpieczona zapożyczyłam się aby zrobić zabieg wycięcia guza (mam dokumenty potwierdzające moje słowa), po tym zabiegu nie mogłam chodzić i uczestniczyć w życiu społecznym, co pogłębiło mój bardzo zły stan psychiczny. Instytucje, do których się zgłaszałam rozkładały ręce i mówiły, że nie ma pieniędzy w budżecie na pomoc dla mnie.
Nie mam już sił aby walczyć o lepsze jutro, tracę nadzieje, że może mnie jeszcze coś dobrego spotkać. Proszę o pomoc Was drodzy Państwo. Oto moje dane:


Wt sty 11, 2022 16:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Poszukuje wsparcia
Regulamin:
- zamieszczenie prośby o pomoc (np. dla chorego dziecka) wymaga skontaktowania się z administratorem i podania danych umożliwiających potwierdzenie prawdziwości sytuacji. Prośby niepotwierdzone będą usuwane;


Temat zamykam, chyba ze sprawa się wyjaśni i będzie zweryfikowana.

_________________
ksiądz


Wt sty 11, 2022 18:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL