
Krzyż i miecz, czyli trzeci numer pisma Krzyżowiec!
Trzeci numer pisma Krzyżowiec!Fragment wstępniaka: W zglobalizowanym świecie idee rozprzestrzeniają się bardzo szybko, dlatego głupotą byłoby poklepywanie się w duchu, sądząc naiwnie, że nic nam nie grozi. Europa jest jednym z najmniejszych kontynentów, do tego opanowanym przez „postępowe” instytucje, które dążą do wyeliminowania chrześcijaństwa z przestrzeni publicznej. Nie oszukujmy się: każda religia, aby pozostać żywotną, musi przenikać wszystkie sfery życia człowieka, a więc również kulturę i politykę.
W numerze m.in:- Akcja brelokowa "Nie wstydzę się Jezusa":
Rozdaliśmy już ponad 430 000 breloków!- Klasyka doktorów kontrrewolucji:
"Duch rewolucyjny i kontrrewolucyjny" autorstwa prof. Plinio Corrêa de Oliveiry
- Pole walki:
"Bierzemy udział w krucjacie!" - wywiad z Raymondem de Souza,
"10 argumentów w obronie własności prywatnej",- Religia i cywilizacja:
"Krzyż i miecz" ks Grzegorz Śniadoch IBP,
"Różaniec jako służba wojenna" ks Robert Mäder
W jaki sposób można otrzymać Krzyżowca?1) Za darmo drogą pocztową. Prosimy naszych czytelników o rozpowszechnianie pisma wśród swoich znajomych, dlatego chętnie wyślemy każdej zainteresowanej osobie kilka lub nawet kilkanaście numerów pisma. W celu zamówienia prosimy o kontakt e-mailowy.
2) Na spotkaniach oraz akcjach organizowanych przez warszawski oddział Krucjaty Młodych (informujemy o nich wcześniej na stronie Krucjaty –
http://www.krucjata.org.pl oraz na innych katolickich stronach www i portalach społecznościowych)
3) Odbiór osobisty w naszej siedzibie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie (prosimy wcześniej umówić się telefonicznie bądź e-mailowo)
4) Ściągnięcie wersji elektronicznej pisma (do pobrania również archiwalne numery) -
http://www.krucjata.org.pl/krzyzowiec.php3Kontakt z redakcją:krzyzowiec@krucjata.org.pl