Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 3:21



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Pomoc pilnie potrzebna 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 14, 2009 16:38
Posty: 3
Post Pomoc pilnie potrzebna
Witam wszystkich.
Dzis chociaż nadzieja gasnie postanowiłam też napisac. Jestem osobą chorą na postępującą cięzką postać Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc ( POCHP ).Choroba ta powoduje ograniczenie przepłwu powietrza przez drogi oddechowe co prowadzi do niewydolnosci oddechowej i obniżenia sprawności wysiłkowej.Obecnie mam tylko 34% pojemnośCI płuc. Jedynym ratunkiem dla mnie jest zakup sprzęu rehabilitacyjnego,który poprawiłby wydolnośc oddechową usuwając zalegającą wydzielinę z oskrzeli.Spowolniłby proces chorobowy co za tym idzie przedłuzenie nawet życia.Niestety jest to koszt około 30 tys.zł.na co mnie nie stac.Nie mam rodziców ani nikogo kto mógłby mi pomóc a czas ucieka.W każdej chwili może przyjśc zaostrzenie choroby.Nie mam siły walczyc i iśc do przodu kiedy jest tak żle.Jeżeli ktokolwiek mółu pomó w jakikolwiek sposób to proszę o kontakt.Udzielę wszelkich informacji. Serdecznie pozdrawiam Basia. Podaję moją stronę www.basia.srem.info.pl


Cz paź 15, 2009 12:55
Zobacz profil
Post 
viewtopic.php?p=464209&highlight=#464209


Cz paź 15, 2009 13:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL