Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 6:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Ogromna Prośba 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So maja 22, 2010 9:27
Posty: 1
Post Ogromna Prośba
Mam ogromną prośbę, szukam osoby z kontem na allegro. Potrzebuję kupić prezent na komunię, a nie mam konta.

Wiem, że można prosto założyć, problemem jest to, że na aktywację trzeba czekać około 14 dni, a ja nie mam tyle czasu (na wybranej przeze mnie aukcji jest ograniczenie dla osób, które nie mają pełnej aktywacji). Nie mam na celu robienie komuś na złość, opiszę jak wyglądałby ten zakup:

Kupujesz przez "kup teraz" na wskazanej przeze mnie aukcji, podajesz mi numer konta na które ja wpłacam pieniądze, sprzedawca informuje że pieniądze wpłynęły, podajesz mój adres i czekam na przesyłkę.

Tak jak pisałam, odwdzięcze się.

Pozdrawiam i proszę o pomoc dobrych ludzi... Jeżeli ktoś zdecyduje się napisać do mnie, to odpiszę każdemu nawet jak pomoc nie będzie juz konieczna. Mój e-mail to: martacza@wp.pl

Z góry dziękuję za okazaną pomoc. W ogóle nie interesuje mnie stan komentarzy kupującego, potrzebuje po prostu kupić.

Przepraszam, że nie odpowiadam od razu, nie mam stałego dostępu do internetu.


So maja 22, 2010 9:33
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Śr maja 12, 2010 14:16
Posty: 234
Post Re: Ogromna Prośba
ok napisz do mnie to załatwie sprawe ale najpierw wyślij potrzebną kwote wraz z kosztem przesyłki na moje konto, plus adres Twój i numer przedmiotu na allegro.


So maja 22, 2010 10:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL