Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 prośba do dziewcząt, które odeszły z zakonu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sty 11, 2014 20:58
Posty: 2
Post prośba do dziewcząt, które odeszły z zakonu
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Jestem pierwszy raz na tym forum - zachęcona przez osobę, która bywa tu bardzo często - chciałabym przedstawić się i skierować do Was moją wielką prośbę: studiuję psychologię (V rok na UKSW) i obecnie piszę pracę magisterską, dotyczącą dziewcząt, kobiet, które odeszły z zakonu.
Wiem, że jest to temat, który budzi często różne emocje - wszak zwykle dotyka głębokiego cierpienia danego człowieka. Znam takie osoby i zawsze zastanawiałam się, w jaki sposób można ich wesprzeć i im pomóc. Towarzyszę też od dawna zarówno modlitwą, jak i słowem wsparcia kilku takim osobom. Mam wielki szacunek do nich i myślę, że zrozumiałym jest, że temat ten leży mi bardzo na sercu.
Na dzień dzisiejszy tym, co mogę zrobić, to postarać się - dzięki badaniu - lepiej zrozumieć ich sytuację, by móc też skuteczniej pomagać.
Dlatego poprzez to forum zwracam się z wielką prośbą do takich dziewcząt, które zechciałyby wspomóc mnie w moich poszukiwaniach i zgodziłyby się wypełnić 2 testy psychologiczne - odbywa się to całkowicie anonimowo i naprawdę nie zajmuje dużo czasu.
Byłabym ogromnie wdzięczna każdej z Was, która zechce poświęcić mi trochę swego czasu - ogarniam Was swoją modlitwą i życzę cierpliwości w trudnościach i odkrywania pasji życia :)
Proszę o kontakt na mój adres mailowy: srkp@wp.pl, chciałabym osobiście przekazać Wam pozostałe informacje oraz zagwarantować anonimowość.
Dziękuję już teraz za zaufanie - Katarzyna


So sty 11, 2014 21:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: prośba do dziewcząt, które odeszły z zakonu
Ogłoszenie zostawiam, ale uprzedzam, że moderacja nie weryfikowała w żaden sposób osoby, która je pozostawiła...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn sty 13, 2014 12:10
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 11, 2014 20:58
Posty: 2
Post Re: prośba do dziewcząt, które odeszły z zakonu
Dziękuję za pozostawienie ogłoszenia :)
Jeśli ktoś chciałby o coś zapytać, czy w czymś się upewnić, to jestem do dyspozycji :)
Pozdrawiam - Katarzyna


Pn sty 13, 2014 21:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL