Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 13:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Ankieta na temat stosunku Polaków do dzikich zwierząt 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sie 06, 2015 1:06
Posty: 2
Post Ankieta na temat stosunku Polaków do dzikich zwierząt
Witam!
Jestem studentką kierunku zootechnika na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i prowadzę badania dotyczące stosunku Polaków do dzikich zwierząt, dlatego szukam chętnych do wypełnienia poniższej ankiety, która jest anonimowa i całkowicie dobrowolna, a jej wyniki zostaną wykorzystane przy pisaniu pracy inżynierskiej.
http://www.ebadania.pl/bc210827c69b0ccb
Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam do wypełnienia i z góry dziękuję wszystkim za pomoc. :)


Cz sie 06, 2015 1:16
Zobacz profil
Post Re: Ankieta na temat stosunku Polaków do dzikich zwierząt
Pozdrawiam koleżankę po alma mater (za moich czasów jeszcze AR). Ankietkę wypełniłem. Na przyszłość jednak, zdania w pytaniu 18 mają wymowę strasznie skrajną. Wyrażą raczej myślenie życzeniowe. Poza tym ankietka OK.


Cz sie 06, 2015 6:53

Dołączył(a): Cz sie 06, 2015 1:06
Posty: 2
Post Re: Ankieta na temat stosunku Polaków do dzikich zwierząt
Dzięki wielkie!!!


Cz sie 06, 2015 11:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 16:27
Posty: 331
Post Re: Ankieta na temat stosunku Polaków do dzikich zwierząt
Wypelnilem, bo lubie wszelkie ankiety, ale niektore pytania mnie rozwalily. "Czy widziales kiedys dzikie zwierzę? " - a czy ktokolwiek nie będąc niewidomym nie widział nigdy muchy czy gawrona? Pytanie o wyznanie jeszcze rozumiem, bo religie mają swoje do powiedzenia na temat zwierząt, ale... orientacja seksualna? No człowieku. Naprawdę nie jest tak, ze kazda ankieta musi to zawierać. Chyba że poważnie podejrzewasz istnienie jakiejś statystycznej korelacji. I potrafisz swoje podejrzenie uzasadnić. "Kiedy i kogo z twych bliskich ugryzl pies" - nawet gdybym pamiętał, to czy naprawdę ma to znaczenie, czy był to wujek, ciocia, czy stryjek, i czy bylo to lat temu dziesięć, czy dwadzieścia? A jakie?


Cz sie 06, 2015 12:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Ankieta na temat stosunku Polaków do dzikich zwierząt
Moim zdaniem pytanie nr 2 o stosunku do dzikich zwierząt - nie wiem ile osób może się wypowiedzieć że je nienawidzi lub kocha. W takiej sytuacji są mi obojętne, co nie znaczy jednak że ich los jest mi obojętny. Obawiam się czy różne rozumienia nie sprawią że wyniki będą mocno zafałszowane.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz sie 06, 2015 12:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL