Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 5:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Porada 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 18, 2015 19:41
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Post Porada
Cześć. Zwracam się do Was z prośbą o radę. Jakiś czas temu zostałam potrącona przez samochód, trafiłam do szpitala, teraz uczęszczam na rehabilitację, na którą muszę dojeżdżać do innego miasta. Czy w związku z tym mogę liczyć na zwrot kosztów leczenia i dojazdów? Jak myślicie, co powinnam zrobić?


Pn lis 30, 2015 15:57
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Porada
Ja myślę, że skoro chodzi o zwrot kosztów, to poszukanie porady na jakimś forum prawniczym albo finansowym przyniesie o wiele lepsze efekty.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn lis 30, 2015 16:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Porada
wiooolrttek napisał(a):
Cześć. Zwracam się do Was z prośbą o radę. Jakiś czas temu zostałam potrącona przez samochód, trafiłam do szpitala, teraz uczęszczam na rehabilitację, na którą muszę dojeżdżać do innego miasta. Czy w związku z tym mogę liczyć na zwrot kosztów leczenia i dojazdów? Jak myślicie, co powinnam zrobić?


pewnie mogą ci to zwrócić, ale powinnaś iść w tej sprawie do urzędu, sam nie wiem, w Starostwie chyba się tym zajmują, pewnie jest jakaś taka opcja, żeby ci zwracali koszta dojazdu albo to z ubezpieczenia tego kogoś kto potrącił idzie, wtedy od niego możesz tego 'wołać'.
z Bogiem i powodzenia, i rychłego powrotu do zdrowia, Oby Dobry Pan Bóg dał ci pełnię sił i Mama Niebieska pocieszyła w trudnych chwilach :)

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


Pn lis 30, 2015 17:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Porada
Powinnaś zapytać kogoś kto może udzielić odpowiedzi. Zwrócić się do ubezpieczyciela albo w szpitalu w recepcji zapytać. Nie za bardzo rozumiem po co pytasz tutaj.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn lis 30, 2015 19:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Porada
Wystąpić z roszczeniem wobec sprawcy wypadku? Myślę, że jego OC powinno to pokryć...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt gru 01, 2015 10:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Porada
Najlepiej chyba zwrócić się z zapytaniem do ubezpieczyciela. Obawiam się jednak, że trzeba będzie założyć sprawę z powództwa cywilnego przeciwko sprawcy zdarzenia. Jeżeli chodzi i kwotę rzędy 10-20 zł dziennie to chyba nie ma sensu, bo koszty złożenia sprawy będą większe, ale nie jestem prawnikiem.Miałam do czynienia z podobnymi sprawami z punktu widzenia osoby poszkodowanej. Zawsze można sprawdzić.
Poniżej coś powinno być na temat.
http://www.odszkodowania-versus.pl/szkody-osobowe.html


N gru 06, 2015 17:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 18, 2015 19:41
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Porada
Dziękuję Wam za rady. Mam nadzieję, że uda mi się coś zdziałać. Zdaje mi się że znalazłam kancelarie, która mogłaby mi pomóc, (ciach) A może znacie jakieś inne godne polecenia?


Pn gru 07, 2015 18:24
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL