Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:46



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
 Poszukuję osób do wywiadów - psychologia 
Autor Wiadomość
Post Poszukuję osób do wywiadów - psychologia
Witam!
Drodzy forumowicze, poszukuję osób do badań z zakresu psychologii. Piszę pracę na temat ofiar wykorzystywania seksualnego przez księży. Dodaję moją prośbę tutaj, gdyż może są tutaj takie osoby, lub kogoś takiego Państwo znają.
Jeśli ktoś taki tutaj jest i chciałby nawiązać ze mną kontakt, prosiłabym o napisanie do mnie na maila: [...] - tam wszystko wyjaśnię.

Pozdrawiam serdecznie!
Anna


Pt gru 07, 2018 18:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Poszukuję osób do wywiadów - psychologia
Wypadałoby powiedzieć, kim się jest, gdzie się prowadzi tę pracę i tym podobne szczegóły. Oraz dać możliwość ich potwierdzenia. Tak, żeby ofiary mogły mieć pewność, że ich zaufanie nie zostanie wykorzystane /nadużyte. Proszę wybaczyć, ale to nie jest temat na opowieści przy kawie przypadkowej osobie.

Mam nadzieję, że pani Anna ma świadomość, że w momencie uzyskania wiedzy na temat wykorzystania seksualnego osoby, która nie ukończyła 15 roku życia, niezależnie jak dawno miało to miejsce, jest prawnie zobowiązana do podzielenia się nią z prokuraturą, i zaniechanie w tej kwestii grozi karą pozbawienia wolności bodaj do 3 lat...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt gru 14, 2018 12:03
Zobacz profil
Post Re: Poszukuję osób do wywiadów - psychologia
No ja się zgadzam z @jotką, w ogóle czy jest sens akurat wyodrębniać ofiary księży - i pomijać inne ofiary...
Czy np. pisze się prace na temat ofiar molestowania przez lekarzy, prawników, psychologów? Nie wiem, moze tak...

Mail nawet bez nazwiska, a ktos ma wyjechac z tym ze był molestowany... :?


Pt gru 14, 2018 12:41
Post Re: Poszukuję osób do wywiadów - psychologia
Dziękuję za powyższe uwagi. Zgadzam się jak najbardziej i mam świadomość tego, co napisała Pani jo_tka w drugiej części wiadomości.
Teresse - to, że akurat potrzebuję takiej grupy wynika tylko i wyłączenie ze specyfiki tej pracy i jej tematyki. Jeśli post jest źle sformułowany, proszę o jego usunięcie (niestety nie jestem biegła dość na tym forum, żeby to zrobić sama/lub nie mam takiej możliwości). Dziękuję bardzo!


Śr gru 19, 2018 14:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Poszukuję osób do wywiadów - psychologia
gośćnaforum napisał(a):
Dziękuję za powyższe uwagi. Zgadzam się jak najbardziej i mam świadomość tego, co napisała Pani jo_tka w drugiej części wiadomości.
Teresse - to, że akurat potrzebuję takiej grupy wynika tylko i wyłączenie ze specyfiki tej pracy i jej tematyki. Jeśli post jest źle sformułowany, proszę o jego usunięcie (niestety nie jestem biegła dość na tym forum, żeby to zrobić sama/lub nie mam takiej możliwości). Dziękuję bardzo!

Powiem wprost: dostała pani szansę na przedstawienie się i nie skorzystała z tego. Żadnych danych tutaj, żadnych w profilu.
Jako osoba anonimowa jest pani niewiarygodna. Ktokolwiek się do pani zgłosi nie wie jak wykorzysta pani jego zaufanie i czy go nie nadużyje, czy go nie skrzywdzi.
Jeżeli nie jest pani tego świadoma, to określenie "amatorka" jest bardzo dużym niedopowiedzeniem. Użyłbym dosadniejszego słowa ale mam braki w słowniku (brakuje mi słowa wystarczająco mocnego a nie podpadającego pod regulamin zabraniający obrażania kogokolwiek).

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr gru 19, 2018 20:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Poszukuję osób do wywiadów - psychologia
Autorka usunęła konto, tym samym jej ogłoszenie stało się nieaktualne na forum. Temat zamykam.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Śr gru 19, 2018 22:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL