Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Prośba o pomoc 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt wrz 10, 2019 9:48
Posty: 1
Post Prośba o pomoc
Witajcie,

Potrzebuję pomocy, lecz trudno mi ją znaleźć. Kończą mi się już pomysły, gdzie szukać pomocy!?
Mianowicie uwolniłem się od wpływów na ciało, które miałem na sobie jakieś ponad dwa lata, które odbierały mi siły.
Uzdrowiłem wnętrze świadomością i świętość spod lewego żebra wyzwoliła mnie (zakładam, że to jakiś dar).
I ktoś po około 2 godzinach od tego zniewolił mnie. A wyglądało to tak, że pojawiła się gęsta energia i zaczęła zajmować wnętrze i nagle się wycofała i obłożyła mnie kokonem, a później zajęła wnętrze. Znów uwolniłem wnętrze, lecz ten dar mi zakomunikował, że przez to zniewolenie nie jest w stanie mnie uwolnić i dodał, że świadomość mnie uwolni. To było 2 tyg. temu, a przed wczoraj kuzyn - rolnik zniewolił mnie w taki sam sposób na oczach innych ludzi jak domniemam dla życiowej siły.
I jestem okradany z życiowej energii i cierpie na duchu i na ciele, gdyż to wpływa na ciało. Gdy powiedziałem świadomości, aby mnie wyzwoliła, to jednego dnia mnie wyzwalała, a drugiego dnia ledwo wstałem, bo siły życiowej nie miałem. Dusza z koleii powiedziała mi, że za jakieś 3-4 miesiące się wyzwole, ale nie mam pewności że znów ktoś mnie nie zniewoli.
Egzorcysta z mojego województwa powiedział mi, że nie kwalifikuje się do egzorcyzmu i odsyłał mnie do psychiatry lub psychologa. Szukałem pomocy, lecz bezskutecznie.
Polecono mi, aby znaleźć egzorcyste z prawdziwego zdarzenia.
Pomożecie? Poradzicie coś?
Pozdrawiam


Wt wrz 10, 2019 10:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Prośba o pomoc
I co? Byłeś u psychiatry lub psychologa? Jeśli nie została wykluczona choroba psychiczna żaden porządny egzorcysta się nie zajmie Twoim przypadkiem, szczególnie, że nawet na podstawie tego co piszesz można wstępnie dostrzec sporo myślenia magicznego i nie tylko, ale to oczywiście może ocenić tylko specjalista i w cztery oczy. Jeśli serio pragniesz pomocy to zacznij od wizyty u specjalisty z otwartością na jego opinię i zalecenia.
Powodzenia

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Wt wrz 10, 2019 12:43
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Prośba o pomoc
Zgadzam się z IrciaLilith, najpierw dobrze zgłosić się do psychiatry.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Wt wrz 10, 2019 14:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL