Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:47



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Pożegnanie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Pożegnanie
Rozstaję się z grupą

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz mar 05, 2020 15:42
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Pożegnanie
Andy72, czy mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego, co i jak?

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz mar 05, 2020 17:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Pożegnanie
Mrs_Hadley napisał(a):
Andy72, czy mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego, co i jak?

Daj spokój. Chyba nie każesz mu się tłumaczyć jak jakiemuś uczniakowi??

@Andy72
Dzięki za te lata.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Cz mar 05, 2020 18:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Pożegnanie
Kozioł napisał(a):
Daj spokój. Chyba nie każesz mu się tłumaczyć jak jakiemuś uczniakowi??

Zaczęłam od zwrotu "Andy72, czy mógłbyś...", więc nie bądź złośliwy, sugerując że to forma jakiegoś rozkazu. Nie ma nic niestosownego w zapytaniu o powody odejścia, zwłaszcza gdy żywi się do kogoś sympatię i docenia wkład, jaki wniósł w społeczność forum.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz mar 05, 2020 20:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Pożegnanie
Nie chciał, to nie napisał. Chcesz sie spytac prywatnie pisz priv. A tak to domagasz się ... publicznej spowiedzi (co z tego, że w formie grzecznościowej)?

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Pt mar 06, 2020 17:40
Zobacz profil
Post Re: Pożegnanie
Ponieważ właśnie dowiedziałem się od Małgosii, że:
  • Głoszę tutaj sekciarskie nauki
  • Zaśmiecam forum pseudomądrymi postami
  • Wywyższam się na stanowisko guru
  • Odmawiam użytkownikom odpowiedzi na ich pytania tłumacząc to ich rzekomymi brakami duchowymi
postanowiłem odejść z forum. Nie ma sensu moje dalsze tutaj przebywanie, jeśli jestem przez moderację postrzegany w ten sposób. Przepraszam Małgosiuu – nie byłem tego faktu świadomy. Wydawało mi się, że wnoszę jednak jakąś wartość do społeczności. Dziękuję wszystkim za dyskusje.


Wt maja 26, 2020 16:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Pożegnanie
@Zefciu, odnoszę wrażenie, że Twoja decyzja o usunięciu profilu, została podjęta zbyt szybko, pod wpływem różnych gwałtownych impulsów. W gronie moderacji jest nie tylko @Małgosiaa i tak jak można mieć pretensje wobec konkretnego moderatora, tak nie oznacza to jeszcze, że moderacja stanowi jakiś monolit, po drugie krytykę trzeba czasem przyjąć na klatę, godząc się z tym, że nie zawsze będą nas chwalić, bo idealni nie jesteśmy. Gdybyś był postrzegany w sposób, który opisałeś, dostałbyś formalne ostrzeżenie, a takiego na liście nie widzę, więc trudno się zgodzić z tym, co napisałeś, bo tu nie chodziło przecież o całokształt, tylko o ocenę pewnych konkretnych postaw, z którą się nie zgodziłeś. W gronie bliskich, rodziny i znajomych, czasem się może zdarzyć różnica zdań, nie zawsze widzimy coś z tej samej perspektywy, ale to chyba nie jest powód, by z tego powodu zrywać kontakt, bo ktoś nam zwrócił uwagę?
Jeżeli doczytałeś do tego miejsca, to tak jak wcześniej dziękowałam, że ten wspólny czas w gronie moderacji, tak teraz dziękuję za Twój wkład w rozwój społeczności forum. Zawsze można wrócić tak jak to uczynił Andy72, może to nie przypadek, że żegnasz się w jego temacie ;) ?

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt maja 26, 2020 18:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pożegnanie
To są podłe oszczerstwa, bo nigdy nie zarzuciłam zefciowi głoszenia sekciarskich nauk, nigdy nawet nie zasugerowałam, że jest guru i nie powiedziałam, że odmawia odpowiedzi tłumacząc duchowymi brakami innych.
Nigdy nie przypuszczałam, że takich oszczerstw dopusci sie własnie zefciu i nie będę tu wyjasniać dlaczego. On dobrze wie, chyba że zapomniał, ale mogę przypomnieć jedynie jemu, nigdy na forum.
Co ciekawe, prawie mnie nie ma na forum, a tu taki kwiatek z zarzutami.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 26, 2020 19:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Pożegnanie
Małgosiaa napisał(a):
To są podłe oszczerstwa, bo nigdy nie zarzuciłam zefciowi głoszenia sekciarskich nauk, nigdy nawet nie zasugerowałam, że jest guru i nie powiedziałam, że odmawia odpowiedzi tłumacząc duchowymi brakami innych.
Nigdy nie przypuszczałam, że takich oszczerstw dopusci sie własnie zefciu i nie będę tu wyjasniać dlaczego. On dobrze wie, chyba że zapomniał, ale mogę przypomnieć jedynie jemu, nigdy na forum.
Co ciekawe, prawie mnie nie ma na forum, a tu taki kwiatek z zarzutami.

Trudno mi uwierzyć, że to Zefciu stawia takie zarzuty Małgosi ? :o Czy aby ktoś się nie włamał na jego konto? Z tego co zaobserwoawłem, to dotychzcas stosował racjonalne argumenty. Dość egzotyczne uzasadnienie odejścia z forum :? Szkoda, że nie chce merytorycznie o tym porozmawiać i się obraża.


Wt maja 26, 2020 22:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Pożegnanie
Andy72 napisał(a):
Rozstaję się z grupą


Z jaką grupą? coś mnie ominęło? to teraz nie ma forumowiczów tylko jest grupa? co to za jakaś nowomowa?
[Ciach. Jesteś nastawiony pozytywnie tylko do katolików? Możesz ten temat rozwinąć w innym temacie i nie w odniesieniu do osoby, której już nie ma na forum. Zbigniew] ale z Andy fajnie się gadało, trochę pechowo że już go nie ma.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt maja 26, 2020 23:59
Zobacz profil
Post Re: Pożegnanie
viewtopic.phpf=18t=42098p=1058407p1058407

Andy72 juz dawno wrocil.


Śr maja 27, 2020 5:39
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pożegnanie
proteom napisał(a):
Trudno mi uwierzyć, że to Zefciu stawia takie zarzuty Małgosi ? Czy aby ktoś się nie włamał na jego konto?

Nie, nikt nie włamał się na jego konto. Jego zarzuty odnoszą się do tego posta: viewtopic.php?p=1059567#p1059567
Jak można było odcztać go tak jak odczytał zefciu???? Nie mam pojęcia. Mnie chodziło o wzajemne okładanie się ad personam jednego i drugiego.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr maja 27, 2020 7:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Pożegnanie
Juz pisalem, za malo dystansu za duzo emocji.


Śr maja 27, 2020 15:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Pożegnanie
Małgosiaa napisał(a):
proteom napisał(a):
Trudno mi uwierzyć, że to Zefciu stawia takie zarzuty Małgosi ? Czy aby ktoś się nie włamał na jego konto?

Nie, nikt nie włamał się na jego konto. Jego zarzuty odnoszą się do tego posta: viewtopic.php?p=1059567#p1059567
Jak można było odcztać go tak jak odczytał zefciu???? Nie mam pojęcia. Mnie chodziło o wzajemne okładanie się ad personam jednego i drugiego.



Ja twoją wypowiedź zrozumiałem w ten sposób, że i Zefcio, i ten drugi forumowicz, nie mają żadnej wiedzy a się wypowiadają, i w dodatku się ze sobą kłócą.
Ale fajnie że jednak Andy wrócił, z kim bym tutaj dyskutował, jak nie z nim? :-D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr maja 27, 2020 16:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pożegnanie
W sumie, można było to tak zrozumieć, aczkolwiek jest to błedny wniosek (moderator nie jest od oceniania wiedzy uzytkowników), ale jak widzę nikt nie zrozumiał tak, jak zrozumiał zefciu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr maja 27, 2020 16:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL