Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So mar 30, 2024 1:05



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Pożegnanie 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Pożegnanie
Zbigniew3991 napisał(a):
Używanie "jakiś tam przysłów" jest konkretnym wypowiadaniem się.
Nie możemy zapytać Zefcia o jego interpretację tego powiedzenia, więc warto zakończyć ten wątek.


Zefciu rozumie to powiedzenie, tak jak to jest opisane na Wikipedii czy też w PWN, natomiast Małgośka na swój własny sposób rozumie to powiedzenie, i dlatego pojawił się tutaj problem.
I faktycznie nie ma o czym tutaj gadać, wszystko zostało już wyjaśnione.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So maja 30, 2020 19:39
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2603
Post Re: Pożegnanie
Robek napisał(a):
Zbigniew3991 napisał(a):
Używanie "jakiś tam przysłów" jest konkretnym wypowiadaniem się.
Nie możemy zapytać Zefcia o jego interpretację tego powiedzenia, więc warto zakończyć ten wątek.


Zefciu rozumie to powiedzenie, tak jak to jest opisane na Wikipedii czy też w PWN, natomiast Małgośka na swój własny sposób rozumie to powiedzenie, i dlatego pojawił się tutaj problem.
I faktycznie nie ma o czym tutaj gadać, wszystko zostało już wyjaśnione.


Jak widać nie tylko Małgosia rozumie to przysłowie inaczej niż Ty, o czym świadczą wypowiedzi innych użytkowników. Masz kontakt z Zefciem, że wiesz, jak on to rozumie?

Temat zamykam. Jeśli ktoś ma potrzebę kontynuacji, proszę o wiadomość prywatną lub post w dziale do tego przeznaczonym.

_________________
MODERATOR


So maja 30, 2020 20:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL