Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów 
Autor Wiadomość
Post Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Koszt jednego kompletu 5zł.

W skład kompletu wchodzi różaniec, modlitewnik do św. Ekspedyta, folder o Nowennie Pompejańskiej + instrukcja odmawiania z modlitwami wchodzących w skład nowenny.

Szczegóły na stronie https://pomagam.pl/rozaniec

Serdecznie zapraszam do zbiórki
„Bóg zawsze zwycięża!”

Adam Kaźmierczak
-------------------------------
https://bzz24.pl/


Wt wrz 15, 2020 15:43
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Jakiś bida biznes. Proszę moderatorów o usunięcie spamu.


Wt wrz 15, 2020 18:47
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
@nolda
To nie jest ani bida biznes ani złoty interes, zbieram na modlitewniki i różance od jakiegoś czasu, po prostu nie mogę co miesiąc czy dwa wydawać na to kasy którą mam na życie. Czy jakbym napisał że zbieram na 1000 modlitewników po 12zł za szt. To byłby złoty biznes? -otóż nie https://pomagam.pl/modlitewnik a skoro nie mogę nazbierać na wydanie specjalistycznego modlitewnika dla więźniów zbieram właśnie na to co jest minimum aby się więzień mógł się nawrócić tj. różanie + modlitewnik do potężnego i wypróbowanego orędownika w sprawach pilnych i najtrudniejszych, Patrona stron sądowych i Świętego „ostatniej godziny” - Świętego Expedyta.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego to właśnie w więzieniach Europy radykalizują się Muzułmanie (nawracają się na Islam)? Dlaczego w więzieniach Polski nie mieliby się narwać więźniowie na Chrześcijaństwo?

Dzieje się tak ponieważ każdy ma w sercu wpisany głód Boga zwłaszcza w nieszczęściu. A dla więźniów więzienie jest nieszczęściem chodź zdecydowana większość zasługuje na pokutę za swoje czyny. Jednak Maryja (która zawsze prowadzi do Jezusa) i Święty Expedyt może odmienić życie nawet zatwardziałego przestępcy. Trzeba tylko żeby więzień się dowiedział, że Są i można się do Nich zwracać o pomoc w modlitwie. A jak znam Matkę Bożą i Świętego Expedyta pomoc zamieni się w nawrócenie dla więźnia.

Serdecznie Pozdrawiam
Adam Kaźmierczak

P.S.
„Łatwiej jest nawrócić mordercę niż apostatę”
--------------------------------------------------
https://bzz24.pl/


Śr wrz 16, 2020 8:16
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
We wszystkich polskich więzieniach i aresztach posługują kapelani, zatem który wiezień potrzebuje nawrócenie, czy wzmocnienia wiary nie ma z tym problemu. A 5 zł to żaden wydatek dla poszczególnego więźnia.


Cz wrz 17, 2020 7:11

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Więźniowie nie mają ma żadnych problemów z dostępem do modlitewników i różańców. Naciągasz ludzi na jakieś modlitewniki, które są dawno wydane, a ich cena zaczyna się od 2,50 zł. https://allegro.pl/oferta/modlitewnik-d ... 6705164280


Cz wrz 17, 2020 10:06
Zobacz profil
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
george45 napisał(a):
Więźniowie nie mają ma żadnych problemów z dostępem do modlitewników i różańców.


Kapelan z aresztu śledczego twierdzi inaczej.

Modlitewniki 2.5 za szt. to bardzo dużo… ja kupuje je za 1,6zł przy zakupie powyżej 100 szt. Z przeznaczeniem rozdaniach nieodpłatnie wśród więźniów.
Różaniec 2,2zł za szt. przy zakupie powyżej 100 szt. Z przeznaczeniem rozdaniach nieodpłatnie wśród więźniów.
Wydruk instrukcji + folder z Nowenną Pompejańską + opakowanie to 35 gr. za szt.
Plus koszty przesyłek za pobraniem ok 12-15zł za przesyłkę -3 przesyłki.
Koszty operatora pomagam.pl do 7.5% od wpłaconej kwoty o ile dobrze pamiętam
Koszt 100 zestawów to ok. 500zł

P.S.
Ten modlitewnik do którego przesłałeś link mam jeden egz. Kupiłem go aby zobaczyć co tam jest (modlitwy podstawowe jak Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo.., Chwała Ojcu…, Przykazania, Tajemnice Różańca św. Litania do Leonarda i Dyzmy i modlitwy autorskie 32 str. mieści się w kopercie na list C6. I powiem Tobie wolę w tej samej cenie zakupić i rozdać modlitewnik do św. Ekspedyta do którego mam zaufanie, chociaż też kiedyś zastanawiałem się nad ta pozycją… i utworzyłem mój modlitewnik, jest on specjalistyczny i dobrze przemyślany a każdy z więźniów znajdzie pomoc Świętego specjalisty z danego problemu jaki go trapi. Koszt za przy nakładzie 1000 szt. Ok 12 tyś zł. Format A4 Oprawa Twarda link: https://pomagam.pl/modlitewnik Oto spis treści:

Modlitewnik dla więźniów
Spis treści:
Słowo Boże zawarte w Piśmie Świętym o modlitwie str.2
Modlitwy podstawowe str.3
Koronka do Miłosierdzia Bożego str.4
Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa str.5
Koronka Wyzwolenia str.8
Koronka Jedności str.9
Koronka o zwycięstwo nad szatanem str.11
Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa - odmawiana przez Ojca Pio str.12
Tajemnice Koronki do Ducha Świętego str.13
Litania do św. Charbela- „Cudotwórcy uzdrowiciela, mistyka i pustelnika” str.15
Litania do św. Cyriaka Rzymianina- „Patrona chroniącego od opętania” str.17
Litania do św. Dobrego Łotra Dyzmy- „Patrona złodziei-więźniów” str.18
Litania do św. Erazma- „Patrona ludzi doznających wielkich bólów fizycznych” str.19
Litania do św. Expedyta- „Patron spraw pilnych, stron sądowych str.20
Litania do św. Faustyny Kowalskiej - „Apostołki Miłosierdzia Bożego” str.21
Litania do św. Franciszka z Asyżu- „Który rok siedział w więzieniu” str.22
Litania do św. Idziego- „Patrona trudnej spowiedzi” str.23
Litania do św. Iwo Hélory z Bretanii- „Adwokata Biedaków” str.24
Litania do św. Jana Apostoła- „Patron przy pisaniu pism np. sądowych” str.25
Litania do św. Judy Tadeusza-„ Patron w sprawach beznadziejnych” str.26
Litania do św. Katarzyny Aleksandryjskiej- „Patronka pomagająca w mądrości”
str.28
Litania do św. Leonard z Noblac- „Patron wyzwalania więźniów z kajdan” str.28
Litania do św. Ludwika Marii Grignion De Montfort- „Więźnia Maryi” str.30
Litania do św. Marcina z Tours - „Patrona Więźniów” str.31
Litania do św. Marii Magdaleny -„Patronki Więźniów” str.32
Litania do św. Medarda z Noyon- „Patrona broniącego przed obłędem i szaleństwem”
str.34
Litania do św. Michała Archanioła- „Wodza wojska niebieskiego” str.36
Litania do św. Mikołaja- „Podpory Więźniów” str.37
Litania do św. Ojca Pio- „Więźnia konfesjonału” str.38
Litania do św. Peregryna- „Patrona ludzi cierpiących na choroby nieuleczalne” str.39
Litania do św. Rity z Cascii- „Wspomożycielki w sprawach beznadziejnych” str.40
Litania do św. Rocha- „Patron więźniów i chorych, który zmarł w więzieniu” str.41
Litania do św. Stanisława Papczyńskiego- „Patron uwalniania się z nałogów” str.42
Litania do Czternastu Świętych Wspomożycieli- „Orędownicy u Tronu Bożego”
str.43
Nowenna do św. Charbela -„Cudotwórcy, uzdrowiciela ze wschodu” str.46
Nowenna do św. Dobrego Łotra Dyzmy- „Patrona złodziei-więźniów” str.49
Nowenna do św. Expedyta- „Trzydniowa w naglącej sprawie” str.51
Nowenna do św. Expedyta -„Pośrednika w przypadkach nagłych i ważnych” str.52
Nowenna do św. Faustyny Kowalskiej - „Apostołki Miłosierdzia Bożego” str.57
Nowenna do św. Franciszka z Asyżu- „Który rok siedział w więzieniu” str.61
Nowenna do św. Judy Tadeusza- „Patrona w sprawach trudnych i beznadziejnych”
str.66
Nowenna do św. Katarzyny Aleksandryjskiej- „Patronka pomagająca w mądrości”
str.69
Nowenna do św. Ludwika Marii Grignion De Montfort- „Więźnia Maryi” str.75
Nowenna do św. Marii Magdaleny -„Patronki więźniów” str.84
Nowenna do św. Michała Archanioła- „Wodza wojska niebieskiego” str.87
Nowenna do św. Mikołaja- „Podpory Więźniów” str.90
Nowenna do św. Ojca Pio- „Więźnia konfesjonału” str.94
Nowenna do św. Peregryna- „Patrona ludzi cierpiących na choroby nieuleczalne”
str.95
Nowenna do św. Rity z Cascii -„Orędowniczki w sprawach trudnych i beznadziejnych”
str.99
Nowenna do św. Rocha- „Patron więźniów i chorych, który zmarł w więzieniu” str.102
Nowenna do św. Stanisława Papczyńskiego- „Patron uwalniania się z nałogów”
str.104
Nowenna do Miłosierdzia Bożego str.109
Nowenna Dziewięciu Komunii Świętych str.113
Nowenna Ku Czci Jezusa Prawdziwego Króla str.115
Nowenna Pompejańska - Rozważania tajemnic wg O. Wawrzyńca Wawro OP str.116
Nowenna zawierzenia Najświętszemu Sercu Jezusa (intencje danego dnia) str.130
Nowenna 7 Ojcze nasz i 7 Zdrowaś Maryjo ku czci najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa
str.131
Droga Krzyżowa (ks. dra Michała Sopocki (http://www.faustyna.eu)) str.134
Tajemnice Szczęścia str.139
Sen o dobrej spowiedzi str.145
Źródła
str.146
„Bóg zawsze zwycięża!”
Opracował: Adam Kaźmierczak


Cz wrz 17, 2020 18:55
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Byłem sceptyczny. Ale skoro nolda i george45 są przeciw, to sprawa najwyraźniej jest słuszna. Więc łapaj wpłatę :)


Pt wrz 18, 2020 8:29
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
@zefciu
Dzięki serdeczne wpłata wpłynęła na:
https://pomagam.pl/rozaniec

Serdecznie pozdrawiam
Adam Kaźmierczak
----------------
https://bzz24.pl/


Pt wrz 18, 2020 9:41
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
zefciu napisał(a):
Byłem sceptyczny. Ale skoro nolda i george45 są przeciw, to sprawa najwyraźniej jest słuszna. Więc łapaj wpłatę :)

Zdecydowanie wybieram wpłatę na ratowanie życia niemowlęcia u którego zdiagnozowano SMA, czy pomoc dla człowieka od dzieciństwa chorego na tą chorobę, czy innych chorych i niepełnosprawnych, niż na zdrowych, zdeprawowanych osiłków, którym do odmawiania Różańca wystarczą palce swych dłoni.
Osobiście gdy gdzieś jadę, czy idę, odmawiam różaniec posługując się palcami.

PS. Fundacja "siępomaga" prezentuje rzesze dzieci, które dla ratowania życia potrzebują bardzo drogiego leczenia, na które nie stać najbliższych.


So wrz 19, 2020 7:28
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Alus naprawdę chcesz się tak bawić? Proszę bardzo – na Twoją prośbę.
Alus napisał(a):
Zdecydowanie wybieram wpłatę na ratowanie życia niemowlęcia u którego zdiagnozowano SMA, czy pomoc dla człowieka od dzieciństwa chorego na tą chorobę, czy innych chorych i niepełnosprawnych, niż na zdrowych, zdeprawowanych osiłków, którym do odmawiania Różańca wystarczą palce swych dłoni.
Zdecydowanie wybierasz płacenie za dostęp do Internetu, niż na ratowanie życia niemowlęcia. Podejrzewam też, że zdecydowanie wybierasz dobre jedzenie, wygodne ciuchy i różne inne wygody, niż ratowanie życia niemowlęcia. Jednocześnie jednak uważasz, że masz prawo w Internecie zawstydzać chłopaka, który akurat uznał, że jego powołaniem jest ewangelizacja w więzieniach.

Cytuj:
Osobiście gdy gdzieś jadę, czy idę, odmawiam różaniec posługując się palcami.
Wspaniale, że się tym pochwaliłaś. Chcesz jakąś nagrodę?


So wrz 19, 2020 8:11
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Alus napisał(a):
Zdecydowanie wybieram wpłatę na ratowanie życia niemowlęcia u którego zdiagnozowano SMA, czy pomoc dla człowieka od dzieciństwa chorego na tą chorobę, czy innych chorych i niepełnosprawnych, niż na zdrowych, zdeprawowanych osiłków, którym do odmawiania Różańca wystarczą palce swych dłoni.
Osobiście gdy gdzieś jadę, czy idę, odmawiam różaniec posługując się palcami.

PS. Fundacja "siępomaga" prezentuje rzesze dzieci, które dla ratowania życia potrzebują bardzo drogiego leczenia, na które nie stać najbliższych.


Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: "Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".

Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?" A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili". (Mt 25, 31-40)

Ty popełniasz uczynki miłosierdzia dla chorych ja i Ci, którzy mi pomagają dla więźniów. Jezus nic nie powiedział, który sposób okazywania miłosierdzia jest lepszy. Ty pomagasz komu chcesz i jak chcesz, ja również komu chcę i jak mogę, ale chyba nie uważasz, że to Twój sposób okazywanego miłosierdzia jest lepszy od mojego bo to trochę trącałoby pychą.

Poza tym:
„Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.” (Łk 15,7).
Czyli większa radość będzie z więźnia który się nawrócił niż np. z Ciebie, który osądzasz tych ludzi którzy się często pogubili się w życiu i trzeba im wskazać właściwą Drogę, Prawdę i Życie -Jezusa, Którego w wolnej woli chcą przyjąć lub nie (przyjmą od kapelana o zestaw Różaniec + Modlitewnik + instrukcja różnicowa lub nie przyjmą). Taki więzień nawrócony w więzieniu nosi Różaniec na szyi tak mi powiedział kapelan aresztu śledczego. Czy Ty byś się odważył w takim miejscu tak zamanifestować swoją wiarę? Forum z pseudonimem to nie to samo co w więzieniu z imienia nazwiska. Areszty śledcze to dobry teren misyjny…

Większość więźniów nie odmówi różańca na palcach bo nie wie w ogóle jak odmawiać różaniec, często nie wiedzą, że jest cos takiego jak różaniec. Aby to zrobili potrzebują przeważnie instrukcji z modlitwami podstawowymi jak Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo.., Chwałą Ojcu…,Wierzę w Boga i samym różańcem i Modlitewnik do Potężnego Patrona przed Trójcą Świętą jakim jest Expedyt. Na sam początek dobre i to.

P.S.
Jeśli się uda to III edycje zbiórki przeznaczę dla narkomanów z ośrodka - tak wiem ludzi chorych z własnej winy- i co z tego?
Szczegóły podam na stronie https://pomagam.pl/rozaniec

Serdecznie zapraszam do zbiórki
„Bóg zawsze zwycięża!”
Adam Kaźmierczak
-------------------------------
https://bzz24.pl/


So wrz 19, 2020 12:26
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Wyłóż tą tyradę dzieciom/ludziom latami unieruchomionymi, bez nadziei wyzdrowienia i którzy nawet w promilu nie dołożyli się do tego stanu, w przeciwieństwie do więźniów, którzy sami sobie sprokurowali tą karę.


So wrz 19, 2020 12:44
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Alus napisał(a):
Wyłóż tą tyradę dzieciom/ludziom latami unieruchomionymi, bez nadziei wyzdrowienia i którzy nawet w promilu nie dołożyli się do tego stanu, w przeciwieństwie do więźniów, którzy sami sobie sprokurowali tą karę.


„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni„ (Mt 7, 1) osądzasz więźniów ok należy im się pokuta i tu jesteśmy zgodni ale czy Ty czasem też nie osądzasz Samego Boga, Który przecież dopuścił do nieszczęścia chorych dzieci/ludzi w „Sobie” tylko znanym celu latami unieruchomionymi, bez nadziei wyzdrowienia, którym Ty pomagasz? Czy w obu naszych przypadkach nieszczęście jest ponurą okazją dla zdrowych, wolnych aby okazywać miłosierdzie tym którzy źle się mają? Bo przecież Bóg Jest Dobry dla złych i dobrych, winnych i niewinnych -każdemu daj szansę nawrócenia! Wątpisz w to?

Serdecznie pozdrawiam
zapraszam do zbiórki https://pomagam.pl/rozaniec
„Bóg zawsze zwycięża!”
Adam Kaźmierczak

P.S.
Polecam Tobie obejrzeć film pt. Chata – ukazuje ona „punkt widzenia Boga” w kontekście nieszczęścia niezawinionego małej dziewczynki i cierpienia jej ojca.
-------------------------------
https://bzz24.pl/


So wrz 19, 2020 13:26
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
Alus napisał(a):
Wyłóż tą tyradę dzieciom/ludziom latami unieruchomionymi, bez nadziei wyzdrowienia
A czemu mam im wykładać tę tyradę? Ta tyrada jest przeznaczona dla osoby, która w Internecie atakuje kogoś, kto robi coś dobrego argumentując zupełnie od czapy, że przecież mogłaby robić coś innego dobrego. Nie widzę sensu wykładania jej komuś, kto tak się nie zachowuje.
Cytuj:
więźniów, którzy sami sobie sprokurowali tą karę.
Ale co to ma do rzeczy, czy sobie sprokurowali, czy nie sprokurowali w świetle Waszych durnych ataków na AdamaKazmierczaka?


So wrz 19, 2020 15:33
Post Re: Zbiórka na zakup różańców i modlitewników dla więźniów
AdamKazmierczak napisał(a):
Alus napisał(a):
Wyłóż tą tyradę dzieciom/ludziom latami unieruchomionymi, bez nadziei wyzdrowienia i którzy nawet w promilu nie dołożyli się do tego stanu, w przeciwieństwie do więźniów, którzy sami sobie sprokurowali tą karę.


„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni„ (Mt 7, 1) osądzasz więźniów ok należy im się pokuta i tu jesteśmy zgodni ale czy Ty czasem też nie osądzasz Samego Boga, Który przecież dopuścił do nieszczęścia chorych dzieci/ludzi w „Sobie” tylko znanym celu latami unieruchomionymi, bez nadziei wyzdrowienia, którym Ty pomagasz? Czy w obu naszych przypadkach nieszczęście jest ponurą okazją dla zdrowych, wolnych aby okazywać miłosierdzie tym którzy źle się mają? Bo przecież Bóg Jest Dobry dla złych i dobrych, winnych i niewinnych -każdemu daj szansę nawrócenia! Wątpisz w to?

Serdecznie pozdrawiam
zapraszam do zbiórki https://pomagam.pl/rozaniec
„Bóg zawsze zwycięża!”
Adam Kaźmierczak

P.S.
Polecam Tobie obejrzeć film pt. Chata – ukazuje ona „punkt widzenia Boga” w kontekście nieszczęścia niezawinionego małej dziewczynki i cierpienia jej ojca.
-------------------------------
https://bzz24.pl/

Byłem chory, a odwiedziliście mnie - choroba jest nieodłącznym elementem istot żywych, podobnie jak śmierć i nie stanowi żadnej "winy" Boga.
Każdy ma szansę do nawrócenia, ale niech nap zrezygnuje z paczki papierosów, czy innych wydatków. Dużo więźniów ma możliwość zatrudnienia i zarobku.
Osobiście wolę swoje pieniądze przeznaczyć dla tych, którzy pozbawieni są możliwości zarobku i możliwości wyrzeczeń z czegokolwiek, a bez leków dramatyczna jest ich egzystencja i uniknięcie szybkiej śmierci.


N wrz 20, 2020 10:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL