Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
 Prośba o wsparcie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz gru 08, 2022 13:45
Posty: 4
Post Prośba o wsparcie
Drodzy Państwo,
Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie. Nazywam się Magdalena Pawłowska, mam 35 lata, mieszkam w Warszawie. W okresie pandemii straciłam prace co spowodowało u mnie głęboką depresje i stany lękowe. Ponad to wyrósł mi guz w pachwinie.
Nie będąc ubezpieczona zapożyczyłam się aby zrobić zabieg wycięcia guza ziarnisto komórkowego(nowotwor łagodny), po tym zabiegu nie mogłam chodzić i uczestniczyć w życiu społecznym, co pogłębiło mój bardzo zły stan psychiczny. Instytucje, do których się zgłaszałam rozkładały ręce i mówiły, że nie ma pieniędzy w budżecie na pomoc dla mnie.
Nie mam już sił aby walczyć o lepsze jutro, tracę nadzieje, że może mnie jeszcze coś dobrego spotkać. Proszę o pomoc Was drodzy Państwo.
Prosze o wsparcie 66 1140 2004 0000 3702 8269 2528
Dziekuje z całego serca za każdą pomoc.
Magdalena


Cz gru 08, 2022 13:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Prośba o wsparcie
W Polsce każda zarejestrowana osoba bezrobotna jest ubezpieczona do 270 dni. Jeżeli się Pani leczyła z depresji, to miała niezdolność do pracy, czasową rentę i ubezpieczenie. Zamiast się zadłużać wystarczyło się samemu ubezpieczyć (tak, każdy bez pracy moze sie samemu ubezpieczyć). Ponad to każda osoba w trudnej sytuacji materialnej nie mogąca się ubezpieczyć także może skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej: wystarczy złożyć podanie do wójta/burmistrza/prezydenta w miejscu zamieszkania. Poza opieką państwa jest mnóstwo organizacji i stowarzyszeń charytatywnych zarówno świeckich jak i wyznaniowych. Może też byc Pani objeta ubezpieczeniem najbliższych. Tego wszystkiego dowiedziałem sie w kilka minut i każda osoba tym tematem zainteresowana (a nie wyobrażam sobie braku zainteresowania przy rosnącym guzie), a mająca dostęp do Internetu (a Pani ma) także szybko by znalazła.

Krótko pisząc: ta historia jest bardzo mało realna i bez dokładnej weryfikacji nikt tu grosza nie wpłaci.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Cz gru 08, 2022 14:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 08, 2022 13:45
Posty: 4
Post Re: Prośba o wsparcie
Cos ci powiem panie mądralo, nie masz zielonego pojecia jak dzialaja instytucje w tym organizacje pozarzadowe. Probowalam wszystkiego. To ze ktos mi da ciuchy albo zupe no super jestem wdzieczna ale nie o to prosze w tym poście. Nie wiem po co sie odzywasz jesli jestes wrogo nastawiony do mnie. Daj spokoj czlowieku i odpusc hejt na mnie. Nie chcesz pomoc nie pomagaj. Jakby ktos poprosil o przedlozenie dokumentacji medycznej lub jakiejkolwiek nie byloby problemu.


Cz gru 08, 2022 14:51
Zobacz profil
Post Re: Prośba o wsparcie
AmanitaM napisał(a):
Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie.

Depresję, stany lekowe trzeba leczyć. Każdy zarejestrowany bezrobotny jest ubezpieczony i może skorzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej
Jeśli nie posiadasz majątku jesteś osobą nieściągalna dla komornika.
Chcesz pracować, w Warszawie to żaden problem, ot tak dla przykładu ponad 1000 ofert pracy znajdziesz tu: https://www.olx.pl/d/warszawa/q-praca/
Powodzenia
PS
W mBank S A, nie posiada konta 35 letnia pani Magdalena Pawłowska, zamieszkała w Warszawie


Cz gru 08, 2022 17:21

Dołączył(a): Cz gru 08, 2022 13:45
Posty: 4
Post Re: Prośba o wsparcie
Nolda chyba sobie zartujesz? Nie wprowadzaj w blad uzytkownikow. Co jest z wami ludzie? Nie chcesz pomagac to olej ten post a nie mowisz ze to nie moje konto bankowe . Bardzo pomocni jestescie


Cz gru 08, 2022 18:13
Zobacz profil
Post Re: Prośba o wsparcie
Ten link, z ponad 1000 ofert pracy nie było pomocnym? Rada byś zarejestrowała się się jako bezrobotna, jak też byś podjęła leczenie w związku z depresją, nie są wystarczającą pomocą, zostały odrzucone. Dajcie pieniążki, tylko takiej pomocy potrzebujesz?


Cz gru 08, 2022 19:14

Dołączył(a): Cz gru 08, 2022 13:45
Posty: 4
Post Re: Prośba o wsparcie
Ja sie lecze, biore leki,bylam w terapii, wysylam cv codziennie ok20. Nie bede wysylac cv gdzie bedzie odrzucone z miejsca. Chodzi mi o chwilowe przezycie a nie zycie samo w sobie ia nie dbanie o swoje wygody. Nic nie wiesz co znaczy prosic osob z zewnatrz o pomoc, jak sie z tym czuje, jakie mam w sobie emocje. Potrafisz oceniac i wymieniac w myślnikach zrob to tamto. Myslisz ze nie robilam? Nie rozumiem i nie zrozumiem osob ktore nie akceptuja gdy ktos prosi o pomoc. Tylko siepomaga sie liczy? Serio?
Wiesz ile osob jest w kolejce ? Nie wiesz bo tylko potrafisz oceniac z gory powierzchownie i nie poczujesz sie ze ktos moze nie miec takiej mozliwosci
Nie chcesz nie pomagaj.


Cz gru 08, 2022 19:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Prośba o wsparcie
Temat zamykam.
Regulamin:
Cytuj:
zamieszczenie prośby o pomoc (np. dla chorego dziecka) wymaga skontaktowania się z administratorem i podania danych umożliwiających potwierdzenie prawdziwości sytuacji. Prośby niepotwierdzone będą usuwane


_________________
ksiądz


Cz gru 08, 2022 21:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL