Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 15:43



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Psychologia i duchowość 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N kwi 30, 2023 20:55
Posty: 1
Post Psychologia i duchowość
Chciałabym zaprosić na swoja stronę internetowa. Jestem psychologiem chrześcijańskim. Jeżeli ktoś potrzebowałby psychologa zgodnego z jego wartościami. Dwie pierwsze sesje sa bezpłatne.
Link usunięty. bramin


N kwi 30, 2023 20:58
Zobacz profil
Post Re: Psychologia i duchowość
Hej, tak przy porannej kawie spożywanej na tarasie mej rezydencji, odwiedziłem między innymi to forum i … może tak w ramach darmowej sesji (dla jasności – bezpłatnej) zechciałabyś wyjaśnić:

To, że Bóg stworzył cię jako kobietę, to jestem w stanie uwierzyć, ale tego psychologa chrześcijańskiego to chyba sobie wymyśliłaś. Jeśli wolno spytać, to od kiedy uważasz, że jesteś psychologiem (chyba poprawniej byłoby psycholożką) i to do tego chrześcijańskim? Nastąpiło to w wyniku objawienia, czy może prostu pomyliłaś zawód, który wykonujesz z tym kim jesteś? A może piszesz tak, bo ktoś kto wykonuje zawód psychologa, księdza, lekarza, jest mniej wiarygodnym od tego kto jest psychologiem, księdzem lekarzem?
To dotyczy pierwszej (darmowej) sesji.
W drugiej (również darmowej) sesji mogłabyś odpowiedzieć, czy podając link do strony, kierujesz się pomocą innym, czy sama masz problemy (np. finansowe) i potrzebujesz je rozwiązać, czy może jedno i drugie. Z informacji jakie posiadam, osoby wykonujące zawód psychologa nieźle przędą. No ale jak to z informacjami pozyskanymi pośrednio bywa, mogą być przekłamane, dlatego postanowiłem zasięgnąć ich u źródła.


Pn maja 01, 2023 7:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Psychologia i duchowość
@Poradnictwo, regulamin forum mówi wyraźnie, ze nie zamieszczamy reklam, chyba ze po skontaktowaniu sie z działem reklamy uzyskamy na to zgodę. Temat zamykam.

_________________
ksiądz


Pn maja 01, 2023 7:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL