Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 6:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Czekając na SMS od Pana Boga. Komórka wzmacniaczem Nadzieji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Steffi, powiem tylko tyle, że ja Cię doskonale rozumiem :) I mam takie samo szczęście jak Ty :D

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So wrz 02, 2006 8:57
Zobacz profil
Post 
Towarzysze! Chodzi o to, że wpadliście w sidła wypromowanej wojskowej technologii dla celów cywilnych i powielacie wszyscy schemat reklam tak jakby to był wirus, który infekuje olbrzymie ilości mas i zmusza wszystkich do podobnego zachowania. Czy to nie jest chore, że tak łatwo dajecie się manipulować?


So wrz 02, 2006 9:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 9:08
Posty: 1456
Post 
A ja mam pytanie, trochę z innej bajki. Przytopiłam ostatnio moją komórkę (jak rzadko nosiłam ją cały czas przy sobie, bo o ironio, czekałam na ważny telefon), to znaczy wpadła mi do wody. wyłowiłam ją, sprawdziłam na innym telefonie kartę, działała, aparat oczywiście nie działał. Ale suszyłam go 2 dni (najpierw suszarką do właosów, ale z daleka, żeby nie przysmażyć, a potem wystawiłam ją na umiarkowane słońce), no i teraz działa. Do suszenia rozłożyłam ją na 4 albo 5 części (na więcej nie starczyło mi odwagi :P i nie miałam stosownego mini-śrubokręta). Kilka częsci suszyłam wiec w stanie nierozkręconym.
I teraz zastanawiam się czy iśc z tym tel. do serwisu, żeby go rozłożyli na czynniki pierwsze i obejrzeli. Czy sobie odpuścić. Nie chciałabym żeby mi po jakimś czasie zaczął parować, albo rdzewieć.
Doradźcie mi :help:


Pn wrz 04, 2006 11:14
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Kropko, zanużenie mojej Nokii trwało niecałe 2 sekundy. Najpierw przestał działać głos, ale po kilku dniach, jak się wysuszył (nie używałam suszarek) wrócił do normalności. I tak przez miesiąc, do niedawna, kiedy to pewnego dnia nie zadzwonił budzik :| Nic chyba nie da się zrobić. Dobrze, że chociaż wibracja działa.
Nie chce mi się iść do serwisu, bo nie mam pieniędzy, ale jak Ty masz, to polecam ;)

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pn wrz 04, 2006 11:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 9:08
Posty: 1456
Post 
Właśnie się zastanawiam ila ta impreza może kosztować...


Pn wrz 04, 2006 11:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
Kropka napisał(a):
Właśnie się zastanawiam ila ta impreza może kosztować...

Najprostsze i najpewniejsze jest zapytanie w serwisie. W każdej miejscowości cena takiej usługi może być inna. Nawet w różnych serwisach w tej samej miejscowości.

Jeśli woda nie była słona, kwaśna (np. z octem do marynat), nie była brudna lub tłusta, nie był to wrzątek - to w telefonie nie ma się co zepsuć.
Pozostałości soli mogą wzmagać korozję styków. Zanieczyszczenia mogą powodować zwarcia. Temperatura pow. 45-60 C mogą powodować odkształcenia plastików.
Jeśli w twoim telefonie nie ma aparatu fotograficznego (obiektyw, migawka) to procedura którą wykonałaś jest wystarczająca. W serwisie nie zrobiono by nic więcej.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Pn wrz 04, 2006 13:32
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 9:08
Posty: 1456
Post 
łojej to była, szczerze mówiąc, deszczówka :o Więc zawiera w sobie prawdopodobnie wszystko :pada:


Pn wrz 04, 2006 14:27
Zobacz profil
Post 
Mój kolega kiedyś zatopił przez przypadek swój cyfrowy aparat fotograficzny. Suszył go i tak wracał on do stanu używalności mniej wiecej.


Pn wrz 04, 2006 23:08

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 21:25
Posty: 7301
Post 
Wszystkich chcących się wypowiedzieć w tym wątku prosiłabym o wcześniejsze przeczytanie pierwszego posta i zastanowienie się, czy ich wypowiedź na pewno będzie na temat ;)

_________________
Czuwaj i módl się bezustannie,
a czyń to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.

P. M. Delfieux


Wt wrz 05, 2006 9:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL