Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Kodowanie treści seksualnych w bajkach - poprzyj protest 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Jampol napisał(a):
Bliższych informacji można szukać w Internecie. Prof. Soro jest znany, jako znawca masonerii.

Nie wykręcaj się. Przez 10 stron google na hasło "Antonio Soro" podaje tylko linki do stron o niesławnej pracy na temat smerfów lub stron o osobach mających na imię Antonio lub na nazwisko Soro (ale nic o Antonio Soro).
Jeżeli wiec potrafisz wykazać że ów profesor zasłynął czymś więcej niż tą śmieszną pracą na temat smerfów, to zrób to proszę. Bo na razie nic nie wskazuje na to aby ów profesor Antonio Soro był wybitny w czymkolwiek.

Proszę abyś któreś z zawartych w apelu twierdzeń udowodnił, inaczej będziesz tylko miernym spekulantem robiącym hałas, a nie mającym nic do powiedzenia i będzie to tylko finałowy dowód na to, że ten apel to zwykła prowokacja.

Ja od początku wiem, ze to jest żart. Po prostu chcę zobaczyć jak się miotasz :)


Pt cze 01, 2007 19:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 7:17
Posty: 44
Post 
Dla niektórych prawda zawsze jest prowokacyjna. Wymienione w apelu informacje pojawiały się także w ostatnich miesiącach i latach na antenie Radia Maryja (oczywiście, nie wszystkie, ale wiele z nich). Liczymy jednak na wsparcie prawdziwych Polaków. Pozdrawiam!


Pt cze 01, 2007 20:05
Zobacz profil
Post 
Mozesz podac tytuły audycji w Radiu Maryja, w ktorych mówiono o tych bajkach oraz linki do nich (te z ostatnich miesięcy muszą być jeszcze w archiwum )??


Pt cze 01, 2007 20:19

Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 7:17
Posty: 44
Post 
Podkreślam, że nie wszystkie nasze argumenty są oparte na naukach płynących z Radia Maryja, a jedynie ich część. Jednak są oczywiście z nimi zgodne.

Przykro mi, ale nie odnotowuję wszystkich uwag O. Rydzyka wraz z datami dziennymi, kiedy zostały wypowiedziane. O poglądzie Ojca na temat "Teletubisiów" donosił m.in. prawicowy "Dziennik" - http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=46493 . Tekst ten nie jest zbyt przychylny Pani Sowińskiej, ale odnosi się do tej ważkiej wypowiedzi... Natomiast o zgubnych skutkach "Kubusia Puchatka" donosiły różne media już wiele lat temu - wskutek badań kanadyjskich psychologów, także Radio Maryja. Więcej szczegółów można znaleźć w Internecie. Pozdrawiam!


Pt cze 01, 2007 20:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 7:17
Posty: 44
Post 
Przepraszam, to jest wypowiedź sprzed kilku lat bodajże.

Szczęść Boże!


Pt cze 01, 2007 20:41
Zobacz profil
Post 
Taak...

W archiwum Radia Maryja mozna znaleźć wszystkie audycje-oprócz modlitw z ostatnich dwóch lat - a jesli chodzi o Rozmowy Niedokończone to nawet wiecej...

Najpierw piszesz, ze informacje byly sprzed kilku miesięcy- potem, ze jedna wypowiedź kilka lat temu...:?

I tak wszyscy wiemy, że to prowokacja...nie trzeba być Sherlockiem Holmesem...:?

Zazdroszczę wolnego czasu i życzę powagi w życiu ...

Teresse :) :?


Pt cze 01, 2007 20:56

Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 7:17
Posty: 44
Post 
To była akurat drobna pomyłka datacyjna.


Pt cze 01, 2007 21:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Audycje "kiedyś tam" w Radiu Maryja, zdanie "jakichś tam" kanadyjskich psychologów i artykuły "gdzieś tam" w Internecie.
Z mojej strony koniec, nie będę kopał leżącego.


Pt cze 01, 2007 21:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 7:17
Posty: 44
Post 
Przykro mi, ale nie jesteśmy kopalnią wiedzy nt. O. Rydzyka itp. Wystarczy zajrzeć do powyższego źródła z "Dziennika". Są osoby, które w nic nie wierzą.

W każdym razie, liczę na poparcie apelu. Niech Wam Bóg błogosławi!


Pt cze 01, 2007 21:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Na poprawę humoru, zrzut ekranu ze strony akcji na .za.pl.
Obrazek
Ach, te reklamy, czasami dodają treści smaczku :D


Pt cze 01, 2007 21:30
Zobacz profil
Post 
Niech będzie pochwalony...

Jampol !!

Mam prośbę. Czy mugłbyś skontaktować się z tfurcami apelu i poprosić ich o pewne rozwinięcie?
Hodzi o to, ze nalerzy kategorycznie domagać sie ósónięcia projekcji "Misia Ószatka" z wszystkich mediuf!! W tej bajce co prawda nie ma bezpośredniego odniesienia do dewiacji chomoseksóalnych, ale jest za to odniesienie pośrednie.
W czym zecz? Otusz karzdy odcinek kończy się scenką pokładania się Misia do łurzeczka. Będąc prawym i rodzinno-ligowym katolikiem, zaówarzyłem iż ten Miś przed zgaszeniem lampki nie odmawia wieczornego pacierza. Jest to postawa karygodna i godna potempienia!!! Co więcej!! Miś wkłada łapki pod kołderkę!!!! Obawiam się, że jest to jednoznaczna promocja mastórbacji!!!

Tak więc proszę o ómieszczenie tej bajki na cenzurowanym!! Miś ateista (r€wnoznaczne z homoseksualizmem) i na dodatek onanista!!!


Pozdrawiam jampola. Amen, amen

Prezes koła pżyjaciuł młodzierzy wszehpolskiej
Antoni Smoczyński

P.S.
Pszepraszam za błendy, ale cierpię na dysmusgofie ogulne. Koham jednak ojczyzne i narud polski.
czój czój czófaj!


Pt cze 01, 2007 21:39

Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 7:17
Posty: 44
Post 
Mogę powiedzieć tyle - jesteśmy prześladowani za wiarę i czuwanie. Nasza akcja jest atakowana przez różne środowiska. Boże, wybacz im, bo nie wiedzą co czynią!

A jeśli chodzi o reklamy wyskakujące na stronie, to taka jest niestety natura stron komercyjnych. Poza tym nie jesteśmy przeciwni heteroseksualizmowi.


So cze 02, 2007 12:54
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Boże, wybacz im, bo nie wiedzą co czynią!

Może mniej patetycznych i dramatycznych stwierdzeń, a więcej merytorycznej wypowiedzi.
Ta krucjata przypomina mi wyprawy krzyżowe, a nie Polskę XXI wieku.


So cze 02, 2007 14:15

Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 7:17
Posty: 44
Post 
To dla nas komplement. Wyprawy krzyżowe były uświęcone przez Kościół Chrystusowy, jak np. papieża Urbana II. Ze złem trzeba walczyć zdecydowanie.


So cze 02, 2007 17:06
Zobacz profil
Post 
Jampol napisał(a):
To dla nas komplement. Wyprawy krzyżowe były uświęcone przez Kościół Chrystusowy, jak np. papieża Urbana II. Ze złem trzeba walczyć zdecydowanie.

I to mnie właśnie przeraża.
Jakoś nie moge wyobrazić sobie krzyżowców walczących z misiem Calargolem, Uszatkiem, Tubisiami......itd. itp.
To jest tragifarsa a nie dramat.
Zamiast krwii zobaczymy w powietrzu fruwającą gąbkę oraz trociny.


So cze 02, 2007 17:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL