Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 18:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 już wiem skąd się wzięły Opiki....... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post już wiem skąd się wzięły Opiki.......
po tysiącach godzin spędzonych na czacie i w necie wreszczie znalazłem dowody na to że Opik istniał naprawdę. I nawet jest to prawdziwe.....

Otóż w XIX wieku urodził się uczony Ernst Juliusz Opik który swe życie poświęcił badaniu Asteroidom i dziurom (kraterom) powstałym po Asteroidach jeszcze w w 1958 roku udowodnił, że Asteroidy i meteoryty ( które pojawiają się i znikają - podobnie jak Opiki, przyp. Aut.) wprawdzie tego zjawiska nie nazwał swoim nazwiskiem, ale mamy udowodnine pochodzenie nazwy naszych opików. Co do prekursora Opika dodać należy że jego syn jest deputowanym posłem do Izby gmin w Wielkiej Brytanii.
Co do naszych kochanych opików w zasadzie ich działania są podobne, chociaż czasami też po nich pozostają dziury a czasami to oni te nierówności wyrównują.
Cóż tyle wobec moich badań naukowych jeżeli macie jakieś dodatkowe źródła to proszę piszcie, a wy drogie (od dzisiaj już dużą literą) Opiki nie miejcie mi za złe moich dociekań.....[/b]

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Pn wrz 20, 2004 16:36
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
:hahaha:

ja słyszałem jakby przez sen ;) o urządzeniu zwanym opikulary

powodują one podobno radykalne zmiany w spojrzeniu na rzeczywistość nas otaczającą :jezor: :PPPP
często skutkiem nadużywania tego urządzenia jest tzw syndrom banowalny :cisza: , nienależy mylić z "kompleksem Opikowa" :o
Odnotowano również przypadki schizofremi nickowatej :glupek2: ;/ =] =]


dociekliwy badacz Mieszek :x

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


Pt mar 11, 2005 23:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL