Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 14:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Hazard - co o tym myslicie? 
Autor Wiadomość
Post Hazard - co o tym myslicie?
To moja pierwsza wypowiedź więc: Witajcie!

Jestem zapalonym hazardzistą - oczywiście w granicach rozsądku xD To mimo wszystko bardzo fajne uczucie kiedy z maszyny sypią się pieniążki, tudzież kiedy na koncie pojawia się dodatkowa sumka :) Jednak często spotykam się z nieuczciwością bukmacherów wobec mnie. Czy to tylko mój problem?

[EDIT]
A swoją drogą, to ostatnio znalazłem bardzo ciekawą stronę internetową, która pomaga rozprawić się z nierzetelną pracą Bukmacherów. Dzięki tej stronie można rozwiązywać publicznie problemy związane z nieuczciwymi bukmacherami. Jej właściciele współpracują z kilkoma portalami bukmacherskimi więc można na niej polegać. Myślę, że taka pomoc może się okazać bardzo wartościowa dla wielu internetowych graczy
Gorąco polecam - [...]

mod. WIST


Wt cze 14, 2011 11:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 05, 2011 18:22
Posty: 109
Post Re: Hazard - co o tym myslicie?
Ja nie gram i nie zamierzam . Tobie radze zając się uczciwą pracą , która wniesie cos pozytywnego do społeczeństwa .


Śr cze 15, 2011 17:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 9:53
Posty: 42
Post Re: Hazard - co o tym myslicie?
Moim zdaniem jak traktujesz to jako hobby to nie mam nic przeciwko temu lecz gdy jest to twoja jakby praca co nie można to nazwać to myślę że to jest całkiem nie uczciwa. Spróbuj teraz w czasie postu przestać z hazardem to świąt.

_________________
Tyle mam żalu i goryczy w sobie. Moje serce jest tym przepełnione. Ile jeszcze życie mi bólu przyniesie I czy w końcu czymś to ukoję. Więcej bólu moje serce nie zniesie A moja dusza pragnie spokoju. A może kiedy korycz w moim sercu się przeleje.


Śr mar 28, 2012 8:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Hazard - co o tym myslicie?
to Cie zgubi jak sie z tego nie wyrwiesz..

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pt mar 30, 2012 13:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 02, 2012 14:20
Posty: 11
Post Re: Hazard - co o tym myslicie?
ach to reklamowanie i spamowanie...


Wt kwi 10, 2012 14:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 9:53
Posty: 42
Post Re: Hazard - co o tym myslicie?
Moim zdaniem hazard powinien być bardziej przyjemniejszy pieniądze nie powinni być prawdziwe lecz wirtualne i dopiero za wirtualne pieniądze by mogło się coś kupić ale jakąś małą nagrodę do 20zł wtedy było by bardziej dla rozrywki a nie jak dla niektórych na życie, moim zdaniem to jest hobby lub rozrywka a nie praca i niektórzy przez to wgl. nie pracują.

_________________
Tyle mam żalu i goryczy w sobie. Moje serce jest tym przepełnione. Ile jeszcze życie mi bólu przyniesie I czy w końcu czymś to ukoję. Więcej bólu moje serce nie zniesie A moja dusza pragnie spokoju. A może kiedy korycz w moim sercu się przeleje.


Cz kwi 12, 2012 13:51
Zobacz profil
Post Re: Hazard - co o tym myslicie?
"Hazard jest zagrożeniem dla społeczeństwa, a śmiertelnym jest zagrożeniem dla moralności, życia społecznego, ekonomicznego i duchowego, jak również dla istnienia dobrego systemu władzy. W imię wiary i troski chrześcijanie powinni unikać udziału w grach hazardowych oraz powinni starać się nieść posługę tym, którzy padli ofiarę hazardu.
W przypadkach kiedy hazard stał się nałogiem Kościół powinien zachęcić uzależnioną osobę do korzystania z pomocy terapeutycznej, tak by mogła ona być na powrót skierowana ku pozytywnym i konstruktywnym działaniom. Kościół powinien promować taki styl życia osobistego, który z góry czyniłby korzystanie z gier hazardowych, nie wyłączając loterii publicznych, rzeczą zbędną i niepożądaną, bez względu na to, czy służy ono rozrywce, ucieczce od rzeczywistych problemów życia, czy jest też środkiem służącym tworzeniu dochodów na cele publiczne albo funduszy dla wsparcia działalności charytatywnej czy kampanii politycznych."
ZASADY SOCJALNE 2000-2004, NAUKA SPOŁECZNA ZJEDNOCZONEGO KOŚCIOŁA METODYSTYCZNEGO


Cz kwi 12, 2012 14:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL