Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 PTR odszedł - niech mu ziemia lekką będzie 
Autor Wiadomość
Post 
nieumarłym, czyli żywym? :tuptup:
;-)


Cz cze 02, 2005 13:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Hehe, a niby moderator ;)

_________________
Mors dicit


Cz cze 02, 2005 14:39
Zobacz profil
Post 
Moderator, czyli bramkarz :D Czyli pilnuję kultury :D A jak ktoś nie kulturalny, to wirutalnie dostaje w zęby hyhyhy

To teraz możesz kilka kamerdolców dorzucić w ramach ułagodzenia mnie ;-)

( :D:P:D )


Cz cze 02, 2005 21:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Co wy byście beze mnie zrobili gdybym wam linków nie wstawiała 8) Latalibyście po stronach ot co :P:P:P
Dostawiłom to i owo ;)

grobowiec Żaróweczki

_________________
Obrazek Obrazek


Pt cze 03, 2005 7:21
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Może uda mi się wynogocjować dobrą cenę za ten cmentarz. Wtedy zrównałbym go i postawił dyskotekę :P

:peace: :peace: :peace: >Saturday Kamerdolc Party< :peace: :peace: :peace:

_________________
Mors dicit


Pt cze 03, 2005 9:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Bylem odwiedzic znajomych wampirkow, i odkrylem ze nasza zaroweczka zostala troche zapomniana. Moje krasnale zamiotly i posprzataly jak nalezy i dorzucily trche wszytkiego. Nie dajmy spokoju zarowie, jeszcze sie nie skonczylo odwiedzanie go.


N lip 03, 2005 23:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
:glupek2: :glupek2: :glupek2:
faktycznie zaniedbałam żaróweczkę :glupek2: :glupek2: :glupek2:
To przez sesję :glupek2: :glupek2: :glupek2:
się poprawię
i już to i owo dostawiłam :yes: :yes: :yes:

_________________
Obrazek Obrazek


Pn lip 04, 2005 9:15
Zobacz profil YIM
Post 
No nie chciałem się napraszać :tuptup:


Pn lip 04, 2005 9:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Dostawka :))
i link
na wszelki wypadek jakbym wypadła na next page ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Cz lip 07, 2005 7:24
Zobacz profil YIM
Post 
Też kiedyś miałem w podpisie te podskakujące jajecko :)


Cz lip 07, 2005 11:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
To czasowo dopóki nie znajdę fajnego paska.

_________________
Obrazek Obrazek


Cz lip 07, 2005 12:16
Zobacz profil YIM

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Przeszedlem tu zeby sie upewnic ze nasz PTR na pewno lezy w grobie, bo wydawalo mi sie ze startujemy do tej samej dziewczyny. Chcialem dolorzyc wiecej kamieni by na pewno sie wydostal, a tu witryna nie dziala. Cmentarz zamkniety. Widac moze juz wydoslal sie z grobu i wladze Teutonii zamknety cmentarz gdyz najczesciej odwiedzany tu zabytek nagle opustoszal.

Swietnie, nie ma to jak zdrowa konkurencja. Moze jakis ciekawy pojedyneczek. Gdyby ktos go spotkal moze mu powiedziec ze ja najchetniej na topory.


Wt wrz 13, 2005 20:47
Zobacz profil
Post 

hm... Przecież PTR w tym wątku to nie jest dusza nad którą sąd już dokonany ciąży na wieki. PTR to dusza, która się wałęsa po tym szarym świecie. A to sam kładzie sobie kamerdolca na grobie. A to nawiedza cesarza Teutonii by mu zwrócić uwagę, że czas PTR'owi wybudować nowy, większy grobowiec. PTR to taka dusza, która na sąd nie dotarła. Zatrzymała się świelistym tunelu, bo ten się jej bardzo spodobał, a teraz się wałęsa. Sam więc rozumiesz, że ilość kamieni na grobie PTR'a nie wpłynie na jego poczynania.
;-)


Śr wrz 14, 2005 21:50

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
dobra w takim razie jestem gotow zostawic swoje cialo w przechowalni u jakiegos znajomego maga i udam sie w poszukiwanie Twej duszy by ja doprowadzic na sad. Bys juz mogl odpoczac po tych wedrowkach, Byc moze nie bedziesz do konca przekonany ze jestes zmeczony, pomoge ci duchowym toporem.
O kamienie sie nie martw bede dokladal regularnie. Sam moge nawet chodzic do cesarza Teutonii


Śr wrz 14, 2005 22:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
No chce Wam powiedziec ze spotkalem PTR, niestety nie chcial sie bic, albo mi wyciagal jakies bronie dalekiego razenia, oczywiscie na takie tez moge, ale wlasnie to jest najciekawsze ze trzeba podejsc blisko wroga popatrzec mu w oczy zmierzyc sie z nim, strzelajac na odleglosc nawet mozna nie uslyszec wyrazow bolu, a tu dopiero spotykasz w pelni drugiego czlowieka. Jego strach przeciwko mojemu, jego pewnosc siebie przeciwko mojej, jego pojecie slusznosc przeciwko mojej, nawet jego humor przeciwko mojemu, to nie jest tylko zranienie tego drugiego, to jest pelny z nim konkakt.

No nic zostawia sobie to na kogos innego, narazie tylko chcialem powiedziec odwiedzajacym ten grob ze od dzis przy nim bedzie uzbrojona warta moich krasnali, by nikt tu nie balaganil i nie mowil obrazliwych wyrazow. Spodobal mi sie chlop (tylko bez podtekstow) i wart jest pamieci, duzo bardziej niz po nieodbytej walce placze po tej dziewczynie co mi ja odbil, ale widac tak lepiej dla niego i niej, ja coz wedroca nieskojny duch, ze mna mozna tylko zatanczyc.


Wt wrz 27, 2005 23:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL