Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 21:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Moja dziewczyna straciła dziewictwo z innym - zabić smutek. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 8:54
Posty: 58
Post Re: Moja dziewczyna straciła dziewictwo z innym - zabić smut
Mi nie chodziło o to, kto kogo zdradził, ale o to, że wydaje się, iż ten kontakt (przypadkowy) to rzecz, która nie zdarzyła się naprawdę, ale kłamstwo, które ta dziewczyna powiedziała autorowi wątku.

I moje dywagacje dotyczyły tylko uzasadnienia tego kłamstwa.


N mar 16, 2014 21:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 8:54
Posty: 58
Post Re: Moja dziewczyna straciła dziewictwo z innym - zabić smut
Hmm,...

Jeszcze coś dodam - przeczytałem dokładnie pierwszy post autora wątku.

Mam wrażenie, że autor wątku to osoba typu męczennik, czyli ktoś, kto chce być w relacji z osobą, która rani go etc., żeby przed otoczeniem dowartościowywać się pokazywaniem, jaki jest biedny.

Pewnie ta chora psychicznie dziewczyna go poniżała, raniła, etc. W końcu się z nią rozstał i poznał tę 19-letnią dziewicę, która traktowała go normalnie. Niestety w tym związku autorowi brakowało bycia biednym.

Wtedy zjawiła się ta wcześniejsza i swoimi tekstami o samobójstwie wstrzeliła się w oczekiwania tego faceta, który pewnie demonstrował otoczeniu coś w stylu: Patrzcie, jaki ja biedny, bo muszę stwarzać wrażenie, że jestem z nią, bo ona jest chora psychicznie i grozi mi samobójstwem.

Ta 19-letnia dziewica natomiast chyba musiała być przenikliwa, więc go odzyskała po prostu kłamiąc o tym seksie. Zobaczmy, jaki jest ton pierwszego postu autora wątku: Patrzcie, jaki ja biedny, bo moja ukochana puściła się.

Kwestią pozostaje tylko, czy w końcu przy ich pierwszym razie ujawni prawdę o swym dziewictwie (może znajdzie inny powód, żeby autor wątku dalej był biedny), czy też zrobi sobie przecięcie hymenu u ginekologa, żeby to ciągnąć. :-)


Pn mar 17, 2014 11:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 29, 2011 23:27
Posty: 153
Post Re: Moja dziewczyna straciła dziewictwo z innym - zabić smut
Wątek stary, ale popieram XVQXVQ i twierdzę, że opisana sytuacja to kłamstwo. Dziewczyna już wcześniej nie była dziewicą, widząc Twój stosunek do tych spraw nie wiedziała jak Ci to powiedzieć. Nadarzyła się okazja, bo ją zostawiłeś więc mogła zrzucić na Ciebie częściową odpowiedzialność za ten fakt.

Skąd taki wniosek:
Żadna normalna kobieta dla której dziewictwo jest sprawą ważną nie idzie do łóżka z murzynem, bo zostawił ją facet ,no sorry... mnie jak chłopak olał to jeszcze Bogu dziękowałam, że do niczego między nami nie doszło...

Ty biedny męczenniku zostaw tą dziewczynę, bo na szczęście są faceci którym to nie robi większej różnicy, a Ty po XXX latach wygarniesz jej to przy pierwszej lepszej kłótni , bo widać po Twojej wypowiedzi ,że to dla Ciebie problem...

Ona by dawno o tym zapomniała ,ale domyślam się ,że Twoja mina na wieść o tym ,że prześcieradło będzie jednak czyste, była masakryczna ...Gdybyś ją wtedy przytulił i naprawdę powiedział ,że to nic nie zmienia, żeby odczuła to nie tylko słowem, ale i czynem i nie wracał do tej sprawy, to by było okej... ale Ty jesteś męczennikiem. Współdzielisz z nią ten ból ,którego ona nie ma i jest on jedynie Twoją iluzją. Zrobiła to bo chciała, a nie w wyniku okoliczności. ...

powtarzam żadna normalna kobieta nie idzie do łóżka będąc dziewicą , bo zostawił ją facet (jak nią nie jest to inna bajka )kobiety mają swój instynkt samozachowawczy, a to historyjka przeczy temu instynktowi ... 19 lat to nie 15 i ma się trochę w głowie poukładane ...

Poza tym ta cała sytuacja z tą wariatką co się chciała zabijać też jest dziwna. Jakbyś nie mógł porozmawiać szczerze z kobietą którą rzekomo kochasz, że jest taka akcja ... a nie kręcisz lody na boku, a potem płaczesz ...
Kochasz, a zostawiasz - dziwne, nie spotkałam się z taką sytuacją ze strony faceta jeszcze... facet jak kocha to raczej próbuje zapewnić bezpieczeństwo kobiecie opiekę itd. a u Ciebie to jakoś odwrotnie wyszło...

_________________
"Człowiek za każdym ra­zem myśli, że coś wytłumaczy i tyl­ko brnie dalej. "


Pt mar 21, 2014 18:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 03, 2014 16:14
Posty: 240
Lokalizacja: nieciekawa
Post Re: Moja dziewczyna straciła dziewictwo z innym - zabić smut
Już to chyba linkowałem ale w innym wątku
posłuchaj http://dominikanie.pl/2014/02/czystosc-z-odzysku/

_________________
Na forach dyscyplina intelektualna jest sztuką raczej nieznaną.


Pt mar 21, 2014 18:55
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 19, 2023 7:22
Posty: 1
Post Re: Moja dziewczyna straciła dziewictwo z innym - zabić smut
Hej, jak wygląda sytuacja teraz? Rozstaliście się czy wziąłeś ślub z tą dziewczyną?


So sie 19, 2023 7:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 17, 2017 13:52
Posty: 394
Post Re: Moja dziewczyna straciła dziewictwo z innym - zabić smut
A skąd on wie, że ona z czarnym człowiekiem kopulowała ? No i gdzie tu zdrada ?


N sie 20, 2023 22:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL