Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Mieszka Ktos z Was na Wynajem?? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz maja 28, 2020 18:55
Posty: 2
Post Re: Mieszka Ktos z Was na Wynajem??
[To nie jest forum z ogłoszeniami mieszkań. Zbigniew]


Pt lip 24, 2020 7:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 28, 2021 11:45
Posty: 1
Post Re: Mieszka Ktos z Was na Wynajem??
Zdecydowanie warto, jeżeli macie tylko taką możliwość, wziąć kredyt i kupić własne mieszkanie, niż takowe wynajmować. W końcu płaci się za swoje :)


Pt maja 28, 2021 11:43
Zobacz profil
Post Re: Mieszka Ktos z Was na Wynajem??
No fajnie, tylko ze w tym własnym mieszkaniu nie można drzeć mordy po 22 bo sąsiedzi będą dzwonić na miejską. A ja lubię podrzeć mordę do kolegów w komputerze jak gram w Multiki albo MMO. Najlepiej się mieć własny dom, jak ja. Chociaz to nie mój dom tylko rodziców ale nic na to nie poradzę. Koledzy co mają po 40 lat też mieszkają w domach rodzinnych i nie narzekają. Nie stać mnie zeby wynajmować mieszkanie a tymbardziej żeby je kupić


Pt maja 28, 2021 21:33
Post Re: Mieszka Ktos z Was na Wynajem??
Nic nie wygrałeś w te Multiki MMO? Może zagraj w jakąś inną grę, np. Lotto. Ponoć nie trzeba drzeć mordy, tylko wypełnić kupon, tym samym zaoszczędzisz gardełko i możesz uczynić to we własnym mieszkaniu, a nie jak w piszesz w domu, który masz, ale nie jest Twoim, tylko rodziców.
Mieszkanie, dom, kupujemy, gdy nasza sytuacja życiowa jest w miarę ustabilizowana. Mając swoje własne mieszkanie w Pcimiu Małym związujesz się z tym Pcimiem, jak niegdyś z zakładem pracy poprzez kasę zapomogowo-pożyczkową. Mimo atrakcyjnej oferty pracy za ciekawe pieniądze, nie skorzystasz z niej, bo ona znajduje się kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów od Pcimia Małego, w którym masz swoje mieszkanko, z którym łączy cię pępowina.
PS
Dopóki nie zaprzestaniesz grać w to w co przegrywasz, to nie tylko nie będzie cię stać na wynajęcie mieszkanka, czy kupno domu, ale i na papu może zabraknąć. Uprawiając hazard, nie tylko pieniądze tracimy, tracimy przede wszystkim czas, a w Twoim przypadku możesz stracić również i głos.


So maja 29, 2021 8:07
Post Re: Mieszka Ktos z Was na Wynajem??
Ale MMO to nie hazard


Pn maja 31, 2021 18:59

Dołączył(a): Pn cze 07, 2021 9:10
Posty: 3
Post Re: Mieszka Ktos z Was na Wynajem??
Dziś jedyne wyjście na własne mieszkanie bez kredytu to wyjechać na kilka lat za granicę zarobić i wrócić.


Pn cze 07, 2021 9:26
Zobacz profil
Post Re: Mieszka Ktos z Was na Wynajem??
Zgadza sie


Śr cze 09, 2021 21:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL