Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 26, 2018 22:40

Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
 Prośba o opinie - własny sklep internetowy 
Autor Wiadomość

Post Prośba o opinie - własny sklep internetowy
Mam ogromną prośbę. Proszę o opinie na temat mojego pomysłu na firmę, a mianowicie na sklep internetowy, który mam nadzieję, że wypali. Chce w nim oferować na początku ubrania, które sam zaprojektuję, więc zanim się bardziej zaangażuję w temat technicznych początków sklepu to póki co uczę się na czym polega projektowanie odzieży. Chciałbym swój pomysł oprzeć głównie na drukowaniu różnych grafik na koszulach z wielu dziedzin (np. podróże, zainteresowania, może nawet i motywy religijne), więc dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty liczę na powodzenie w swojej działalności. Proszę w takim razie o informację zwrotną, w jakich cenach najczęściej kupujecie koszulki i ile bylibyście w stanie przeznaczyć pieniędzy na koszulki naprawdę dobrej jakości. Jeżeli można to proszę o przedział cenowy. Z góry dziękuję za pomoc :)

So sty 16, 2016 3:51
Zobacz profil WWW

Post Re: Prośba o opinie - własny sklep internetowy
Ale wiesz, że w temacie koszulek z ciekawymi nadrukami nasycenie rynku jest już dziś spore?

Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.

So sty 16, 2016 10:41
wierzacy90 napisał(a):
Mam ogromną prośbę. Proszę o opinie na temat mojego pomysłu na firmę, a mianowicie na sklep internetowy, który mam nadzieję, że wypali. Chce w nim oferować na początku ubrania, które sam zaprojektuję, więc zanim się bardziej zaangażuję w temat technicznych początków sklepu to póki co uczę się na czym polega projektowanie odzieży. Chciałbym swój pomysł oprzeć głównie na drukowaniu różnych grafik na koszulach z wielu dziedzin (np. podróże, zainteresowania, może nawet i motywy religijne), więc dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty liczę na powodzenie w swojej działalności. Proszę w takim razie o informację zwrotną, w jakich cenach najczęściej kupujecie koszulki i ile bylibyście w stanie przeznaczyć pieniędzy na koszulki naprawdę dobrej jakości. Jeżeli można to proszę o przedział cenowy. Z góry dziękuję za pomoc :)

Chcesz projektować ubrania, czy nadruki na gotowe ubrania?
To naprawdę duża różnica. W drugim wypadku podłącz się pod już istniejące sklepy jako grafik, zobacz czy załapie i dopiero wtedy myśl o swoim.
W pierwszym - zorientuj się jak wygląda rynek polskich projektantów i jak większości jest ciężko o ile nie ustawią sobie pracy na samym początku.

So sty 16, 2016 12:26

:o Wg. mnie rynek koszulek i nadruków jest także przesycony, widać nawet na Allegro, że ludzie pozbywają się tych interesów bo wcale wbrew pozorom nie jest łatwo się przebić aby co nie co zarobić...

N sty 24, 2016 0:16

wierzacy90 napisał(a):
Mam ogromną prośbę. Proszę o opinie na temat mojego pomysłu na firmę, a mianowicie na sklep internetowy, który mam nadzieję, że wypali. Chce w nim oferować na początku ubrania, które sam zaprojektuję, więc zanim się bardziej zaangażuję w temat technicznych początków sklepu to póki co uczę się na czym polega (ciach) projektowanie odzieży. Chciałbym swój pomysł oprzeć głównie na drukowaniu różnych grafik na koszulach z wielu dziedzin (np. podróże, zainteresowania, może nawet i motywy religijne), więc dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty liczę na powodzenie w swojej działalności. Proszę w takim razie o informację zwrotną, w jakich cenach najczęściej kupujecie koszulki i ile bylibyście w stanie przeznaczyć pieniędzy na koszulki naprawdę dobrej jakości. Jeżeli można to proszę o przedział cenowy. Z góry dziękuję za pomoc :)

W sumie teraz to mnie nastraszyłeś, jak napisałeś, że ludzie pozbywają się takich biznesów. Aż mi ochota podupadła ;/

Cz sty 28, 2016 6:45
Zobacz profil WWW
Moderator

Skoro osoba ukrywająca się pod nickiem wierzący90 cytuje już swoje własne posty tylko po to, by zamieszczać reklamy, temat zamykam, a wierzącego odsyłam na stos

Cz sty 28, 2016 11:16
Zobacz profil WWW
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ]