Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Czy to cud ?...... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:31
Posty: 50
Post Czy to cud ?......
Mam 65 lat, od miesiąca na lewej stopie nogi u góry pojawił się twardy guz wielkości 2,5 cm. Nie byłam u lekarza ale koleżanka z odnowy w duchu św. poradziła mi abym przez co najmniej 9 dni robiła znak krzyża nad tym guzem. Tak tez to robiłam i wczoraj budzę się rano i guza nie ma, jestem w szoku. Koleżanka może to potwierdzić bo widziała to wszystko, a nawet zrobiła zdjęcie.

_________________
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus


Wt mar 10, 2020 6:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Czy to cud ?......
Nie byłaś u lekarza, to pewnie dokuczliwe nie było. Teraz nikt diagnozy nie postawi. Że znikło? Zdarza się.
A odczynianie chorób np. znakiem krzyża to czyste gusła.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr mar 11, 2020 21:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:31
Posty: 50
Post Re: Czy to cud ?......
Kozioł napisał(a):
Nie byłaś u lekarza, to pewnie dokuczliwe nie było. Teraz nikt diagnozy nie postawi. Że znikło? Zdarza się.

U lekarza nie byłam bo nie bolało, bałam się żeby i mnie nie spotkało to co inną znajomą, która poddała się zabiegowi wycięcia i po 6 m-cach w tym samym miejscu utworzył się jeszcze większy twór.
Kozioł napisał(a):
A odczynianie chorób np. znakiem krzyża to czyste gusła.

Czyżby ?
"Znak Krzyża zabija zarazki
Naukowcy potwierdzają : znak krzyża zabija zarazki. Kiedy ostatnio przeżegnałeś się z wiarą?
„Potwierdziliśmy, że stary zwyczaj czynienia znaku Krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens” – mówi fizyk Angelina Małachowskaja. – Ukryta jest za nim również korzyść praktyczna: „Żywność oczyszcza się dosłownie w ciągu chwili. Jest to wielki cud, który dokonuje się praktycznie każdego dnia”.
https://bezale.pl/2016/10/08/znak-krzyz ... a-zarazki/

_________________
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus


Cz mar 12, 2020 5:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Czy to cud ?......
Tak, to zabobon. To myślenie magiczne. Podobnie jak "cudowne", "skuteczne" modlitwy, sol po katach, gromnica w oknie, czerwona wstążeczka i wiele innych. Ludzie wykształceni także zabobonom ulegają, nawet do wróżek chodzą, czy pija poświęcona wodę jako lekarstwo.

Nie wiem co spotkało twoja znajoma ale skoro potrafisz sobie postawić diagnozę, to może faktycznie nie ma kryzysu w służbie zdrowia: lekarze są niepotrzebni.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Cz mar 12, 2020 8:00
Zobacz profil
Post Re: Czy to cud ?......
Archa napisał(a):
"Znak Krzyża zabija zarazki
Naukowcy potwierdzają : znak krzyża zabija zarazki. Kiedy ostatnio przeżegnałeś się z wiarą?
„Potwierdziliśmy, że stary zwyczaj czynienia znaku Krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens” – mówi fizyk Angelina Małachowskaja. – Ukryta jest za nim również korzyść praktyczna: „Żywność oczyszcza się dosłownie w ciągu chwili. Jest to wielki cud, który dokonuje się praktycznie każdego dnia”.
https://bezale.pl/2016/10/08/znak-krzyz ... a-zarazki/

Skoro znak krzyża z automatu wszystko oczyszcza, to czemu wodą święcona pobierana z kropielnic w kościołach bardzo często wykazuje skażenie biologiczne.
Episkopaty wielu krajów właśnie z tych racji polecają usuniecie wody święconej z kościelnych kropielnic.


Cz mar 12, 2020 8:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2002
Post Re: Czy to cud ?......
@Archa, przede wszystkim nie bój się lekarzy. To, że wokoło słyszysz różne historie, nie znaczy jeszcze, że trzeba je brać sobie do serca i leczyć się domowymi sposobami, bo a nuż widelec lekarz okaże się konowałem i nasz stan się pogorszy, jak u koleżanki. Nie posiadamy wystarczającej wiedzy medycznej, ani doświadczenia, które przewyższałoby poziom lekarza. Co najwyżej nasze rozeznanie może wskazywać, że dany lekarz nie wzbudza naszego zaufania, ale to trzeba przyjść na konsultację i z nim porozmawiać, by wyrobić sobie opinię.

Co do guza, istnieje bardzo wiele przyczyn, które powodują ich powstanie, nie każdy guz jest złośliwy np. włókniaki. Niektóre guzki mogą zniknąć i w takim przypadku można się cieszyć, że obyło się bez wizyty u lekarza. Gdyby jednak guzek się powiększał, byłby to sygnał, by nie zwlekać z wizytą u lekarza. Tu historia dobrze się skończyła, ważna jest nasza wiara, by modlić się z zaufaniem do Boga. On nie pomaga nam tylko w sprawach beznadziejnych, wymagających spektakularnych cudów, ale właśnie w rzeczach małych, w naszej codzienności, warto Mu wszystko powierzać na modlitwie i dziękować za małe drobnostki, które wydają nam się oczywiste.

Nie przejmuj się złośliwymi wypowiedziami, to specyfika każdego forum.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz mar 12, 2020 18:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:31
Posty: 50
Post Re: Czy to cud ?......
Alus napisał(a):
Archa napisał(a):
"Znak Krzyża zabija zarazki
Naukowcy potwierdzają : znak krzyża zabija zarazki. Kiedy ostatnio przeżegnałeś się z wiarą?
.

Kiedy ostatnio przeżegnałeś się z wiarą?

_________________
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus


Pt mar 13, 2020 5:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:31
Posty: 50
Post Re: Czy to cud ?......
Archa napisał(a):
Mrs_Hadley napisał(a):
@Archa, przede wszystkim nie bój się lekarzy. To, że wokoło słyszysz różne historie, nie znaczy jeszcze, że trzeba je brać sobie do serca i leczyć się domowymi sposobami, bo a nuż widelec lekarz okaże się konowałem i nasz stan się pogorszy, jak u koleżanki. Nie posiadamy wystarczającej wiedzy medycznej, ani doświadczenia, które przewyższałoby poziom lekarza. Co najwyżej nasze rozeznanie może wskazywać, że dany lekarz nie wzbudza naszego zaufania, ale to trzeba przyjść na konsultację i z nim porozmawiać, by wyrobić sobie opinię.

Co do guza, istnieje bardzo wiele przyczyn, które powodują ich powstanie, nie każdy guz jest złośliwy np. włókniaki. Niektóre guzki mogą zniknąć i w takim przypadku można się cieszyć, że obyło się bez wizyty u lekarza. Gdyby jednak guzek się powiększał, byłby to sygnał, by nie zwlekać z wizytą u lekarza. Tu historia dobrze się skończyła, ważna jest nasza wiara, by modlić się z zaufaniem do Boga. On nie pomaga nam tylko w sprawach beznadziejnych, wymagających spektakularnych cudów, ale właśnie w rzeczach małych, w naszej codzienności, warto Mu wszystko powierzać na modlitwie i dziękować za małe drobnostki, które wydają nam się oczywiste.

Nie przejmuj się złośliwymi wypowiedziami, to specyfika każdego forum.


Dziękuję za wsparce

_________________
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus


Pt mar 13, 2020 5:44
Zobacz profil
Post Re: Czy to cud ?......
Mrs_Hadley napisał(a):
Nie przejmuj się złośliwymi wypowiedziami, to specyfika każdego forum.

Stwierdzenie naukowo dowiedzionego faktu, że w kościołach z leniwą obsługą nie wymieniającą dostatecznie często wody święconej w kropielnicach, znajdują się bakterie i inne zanieczyszczenia, to złośliwa wypowiedź.
https://gazetaprawna.pl/artykuly/733725 ... -coli.html


Pt mar 13, 2020 8:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL