Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 0:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 swiadome uderzenie w Kościół... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 10, 2020 15:49
Posty: 53
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
To że nie mam racji to tylko twoje zdanie gzaze. A twoje zdanie dla mnie jest nic nie warte pidobnie jak moje dla ciebie. Sprawa jest więc jasna.

A kończę bo nie ma z kim dyskutować.

bert04 napisał(a):
Gdzie konkretnie? Z tym "kretynem" to już chyba wyjaśniałem, nikt tak nikogo nie nazwał, choć oboje macie takie teoretyczne wrażenie. Jeżeli widzisz to inaczej to zacytuj, jeżeli masz na myśli inny motyw, to podaj. Ja tam nie zauważyłem.


I to pisze osoba która cytowała mi regulamin. Teraz przy tej odpowiedzi wygląda to tak jakbyś wykorzystywał regulamin do potwierdzania swoich i gzaze racji. To jest dopiero poziom dyskutanta.
Potwierdzasz tym jeszcze bardziej że z wami nie da się dyskutować. Brak szacunku dla oponenta,stawianie swoich racji za prawdziwe z olaniem zdania i źródeł informacji innych uznając je za kłamstwa. Ja rozumiem że można mieć inne zdanie ale przy takim stosunku do dyskusji i dyskutantówto tylko szkoda czasu. Bawcie się sami. Może się razem dogadacie. Ja w tym cyrku nie zamierzam dalej uczestniczyć. Żegnam w tym temacie.

_________________
"CHRYSTUS PAN KARMI NAS SWOIM ŚWIĘTYM CIAŁEM, CHWALMY GO NA WIEKI"


Wt cze 16, 2020 11:49
Zobacz profil
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
TOMVAD45 napisał(a):
A twoje zdanie dla mnie jest nic nie warte pidobnie jak moje dla ciebie.
No nie. Twoje zdanie jest dla mnie dużo warte. Przecież spędziłem znaczący czas i wysiłek na podjęciu polemiki z Twoim zdaniem.
Cytuj:
A kończę bo nie ma z kim dyskutować.
No widzisz – kolejna różnica cywilizacyjna. W naszej cywilizacji szacunek należy się każdemu człowiekowi. Zatem nie można powiedzieć „nie ma z kim dyskutować”, jeśli po drugiej stronie jest chętny do dyskusji człowiek. Natomiast u Was można zignorować bliźniego całkowicie.
Cytuj:
Brak szacunku dla oponenta
Ponawiam prośbę o wyjaśnienie, w czym ten brak szacunku się przejawia. Ja naprawdę sam się nie domyślę.
Cytuj:
stawianie swoich racji za prawdziwe z olaniem zdania i źródeł informacji
Proszę wskazać, jakie źródła informacji „olałem”.
Cytuj:
Żegnam w tym temacie.
Również żegnam i przykro mi, że uciekłeś od konfrontacji.


Wt cze 16, 2020 12:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
TOMVAD45 napisał(a):
I to pisze osoba która cytowała mi regulamin.


No faktycznie. Jaki ma to związek z omawianą problematyką? To takie straszne, cytować regulamin? Czy może gdzieś dopatrzyłeś się u mnie "błędów i wypaczeń"?

TOMVAD45 napisał(a):
Teraz przy tej odpowiedzi wygląda to tak jakbyś wykorzystywał regulamin do potwierdzania swoich i gzaze racji.


Bzdura. Po pierwsze primo "Wykorzystuję" regulamin do tego, żebyś Ty, TOMVAD45 uzasadnił swoje racje. Po drugie primo, ja żadnych "swoich racji" nie przedstawiłem. Nie miałem nawet jeszcze okazji. Odnosiłem się jedynie do Regulaminu i przykazań.

Gzaze zdaje się coś tam twierdził na temat przeludnienia i aborcji, ale ani on mi brat ani swat żebym musiał jego zdanie podzielać. Zresztą, nie podzielam, ale nie zdążyłem nawet się odnieść. W zasadzie włączyłem się do dyskusji z samej chęci podroczenia się, widząc jakość argumentów. Czasem oponent się reflektuje i zaczyna starać lepiej. Cóż, niestety nie zawsze.

TOMVAD45 napisał(a):
Potwierdzasz tym jeszcze bardziej że z wami nie da się dyskutować


Dyskusja, mój drogi TOMVAD45 składa się z argumentów. Nie opinii. A Ty najwidoczniej różnicy nie łapiesz, i raz traktujesz opinię jako argument, a raz argument jako opinię.

Cytuj:
Brak szacunku dla oponenta,stawianie swoich racji za prawdziwe z olaniem zdania i źródeł informacji innych uznając je za kłamstwa.


Szacunek dla oponenta mam na wstępie zawsze, ale zapracowałeś sobie na to, że się poważnie zmniejszył.

Swoich racji nie uzasadniłeś (opinia nie jest uzasadnieniem, jest tylko racją właśnie), więc nie wiem, czemu miałbym moje racje zmieniać. Bo tak się miło uśmiechasz? Bo tego wymaga szacunek? Bo piszesz nicka wielkimi literami? Nie wiem...

A "źródło", cóż, samo się pogrąża. I Ty je pogrążasz. Po wykazaniu jednego fałszu mogłeś poszukać, czy gdzieś jest podobna informacja, ale bez tych błędów. Mogłeś poszukać na referowanych źródłach ( lifesitenews.com / catholicnewsagency.com, na samym dole artykułu), bo często błędy na polskich stronach biorą się przez tłumaczenie. Mogłeś wykazać choć odrobinę researchu.

Ale jak widać, Tobie research jest tak mało potrzebny, jak autorowi artykułu na pch24. Nawet nie wiesz, że to podstawa tak dziennikarstwa jak i dyskusji. Każdą informację sprawdza, weryfikować, potwierdzać. Zamiast tego coś w stylu "I tak nie wiadomo, jakie media mówią prawdę a jakie nie, więc mogę sobie podawać jedne a ignorować inne". To parafraza, nie cytat, żeby się nikt nie czepiał.

TOMVAD45 napisał(a):
Żegnam w tym temacie.


Cóż, mógłbym skłamać, że będzie mi Ciebie brakowało w tej dyskusji. Ale ja nie lubię kłamać.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt cze 16, 2020 13:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 10, 2020 15:49
Posty: 53
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
Nie wiem czy oglądaliście to:

Usunąłem link. Proszę nie spamowac i nie siać paniki. bramin
To pokazuje jaki jest ten cały Gates udający katolika.

Ale to pokazuje tez straszną prawdę o koronawirusie jako celowym działaniu ludzi z fundacji Gatesa. Tyle ofiar dla sprzedaży szczepionek,tyle skrzywdzonych dzieci. Otwórzcie w końcu oczy na prawdę.

_________________
"CHRYSTUS PAN KARMI NAS SWOIM ŚWIĘTYM CIAŁEM, CHWALMY GO NA WIEKI"


Pn lip 06, 2020 19:32
Zobacz profil
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
Czyli jaka prawde? Nie potrafisz strescic tej "prawdy"?


Pn lip 06, 2020 19:39
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
Prawda jest taka, że mamy nabijać wizyty na fanpejdżach, które nam tutaj TOMVAD wkleja. Zignorujmy ten spam, a może moderacja też z nim coś zrobi.


Pn lip 06, 2020 20:01

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
Nie ma co prowadzić dyskusji z oszołomem.
Zdublowany post został usunięty. Proszę Cię o nieużywanie obraźliwych sformułowań. bramin


Wt lip 07, 2020 5:42
Zobacz profil
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
TOMVAD45 napisał(a):
Nie wiem czy oglądaliście to:

https://www.facebook.com/watch/?v=608977003059704

To pokazuje jaki jest ten cały Gates udający katolika.

Ale to pokazuje tez straszną prawdę o koronawirusie jako celowym działaniu ludzi z fundacji Gatesa. Tyle ofiar dla sprzedaży szczepionek,tyle skrzywdzonych dzieci. Otwórzcie w końcu oczy na prawdę.

To może dla odmiany policzysz np. ofiary epidemii polio w latach 50-tych XXw - te zmarłe i te kalekie dzieci - w szkole średniej miałam dwie koleżanki z niedowładem kończyn, pozostałością przebytej choroby.
A już opowieści o celowym działaniu w przypadku koronawirusa to "prawdy" z rodzaju opowieści o smoku wawelskim.
Koronawirus został opisany, wyodrębniony już 20 lat temu - kolejne jego mutacje wywołały pandemię SARS w 2002-2003r, aktualnie kolejna - 9 mutacja - wywołała pandemię Covid.
W spiskowej teorii dziejów jej twórcy nie mogą się zdecydować który jest większym zagrożeniem - Soros, czy Gates - obaj to uosobienie zła, pytanie który większego.


Wt lip 07, 2020 7:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
TOMVAD45, choć jesteśmy w Hyde Parku to jednak także tutaj obowiązują nas pewne zasady.
Mamy większą swobodę wypowiedzi ale szacunek dla rozmówców nakazuje aby mniej lub bardziej trzymać się tematu i czytać co mój przedmówca chciał mi powiedzieć.
Hyde Park to nie jest miejsce na propagowanie szkodliwych społecznie treści np. na temat szczepionek. Wydaje mi się, ze szczepionki nie są akcją wymierzoną w Kościół, wiec proszę wrócić do tematu wątku.

_________________
ksiądz


Wt lip 07, 2020 10:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
subadam napisał(a):
Nie ma co prowadzić dyskusji z oszołomem.
Zdublowany post został usunięty. Proszę Cię o nieużywanie obraźliwych sformułowań. bramin


Dziekuje.
Mocno sie staralem ale sie nie udalo, przepraszam.


Wt lip 07, 2020 20:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 10, 2020 15:49
Posty: 53
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
bramin napisał(a):
TOMVAD45, choć jesteśmy w Hyde Parku to jednak także tutaj obowiązują nas pewne zasady.
Mamy większą swobodę wypowiedzi ale szacunek dla rozmówców nakazuje aby mniej lub bardziej trzymać się tematu i czytać co mój przedmówca chciał mi powiedzieć.
Hyde Park to nie jest miejsce na propagowanie szkodliwych społecznie treści np. na temat szczepionek. Wydaje mi się, ze szczepionki nie są akcją wymierzoną w Kościół, wiec proszę wrócić do tematu wątku.


Dziwne że mi mówisz o szacunku a gdy równano mnie z kretynem to reakcji moderacji nie było. Ja nikogo nie obrażałem w przeciwieństwie do dyskutantów. Poza tym nie chodziło o propagandę tylko wyjaśnienie niektórym kwestii działania Gatesa. Jeśli każdy materiał traktujecie jako propafgandę to rzeczywiście szkoda czasu na to forum.

https://www.youtube.com/watch?v=GdHG480Aksk&fbclid=IwAR1yCS-76TUM54nZCTIuMIVETlhBoicfM4qrrpMLwQZ7JJlcMqZa-CwL2A0&app=desktop

To tez nazwiesz propagandą? Tylko 700 tyś ludzi dotkną szczepionki,ale katolika Gatesa to nie rusza,,bo co to jest 700 tyś ludzi? Chodzi o prawdę a nie propagandę ale aby to zrozumieć to moze trzeba choć trochę pomyśleć -tutaj bez urazy, nie miałem na celu obrażanie moderacji tylko wyjaśnienie kwestii.

P.S Widać jak się traktuje ludzi na forum. To pięknie świadczy o forum. Przejrzyj sobie temat szanowny moderatorze i zobacz czy kogoś obrażałem a jak mnie potraktowano. I ode mnie oczekiwano przeprosin choć nie było za co ale za równanie mnie z kretynem to tego już dyskutanci nie uwzględniają obrażając mnie. Szkoda słów.

_________________
"CHRYSTUS PAN KARMI NAS SWOIM ŚWIĘTYM CIAŁEM, CHWALMY GO NA WIEKI"


Pt lip 17, 2020 9:56
Zobacz profil
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
Oczywiscie, ze to co zalinkowales to czyste oszczerstwo. Szczepionki ciagle nie ma a juz pozyteczni idioci nia strasza.
Moze twierdzisz tez, ze wszystkie szczepionki zabijaja i dlatego ludzi ... przybywa na swiecie?

Wiesz ilu ludzi do tej pory zabil COVID-19? 593 tysiace. Do 700 tysiecy niewiele brakuje, oficjalnie. W rzeczywistosci ta liczba jest na pewno przekroczona.
A pandemia dopiero nabiera tempa.


Pt lip 17, 2020 10:18
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
TOMVAD45 napisał(a):
Dziwne że mi mówisz o szacunku a gdy równano mnie z kretynem to reakcji moderacji nie było.
Kto i z jakim kretynem Cię równał? Wskaż konkretny przypadek równiania Cię z jakimś kretynem, zamiast pomawiać moderację.
Cytuj:
Ja nikogo nie obrażałem w przeciwieństwie do dyskutantów.
Proszę wskazać, gdzie byłeś obrażany, zamiast pomawiać moderację.
Cytuj:
Poza tym nie chodziło o propagandę tylko wyjaśnienie niektórym kwestii działania Gatesa.
Ale to co piszesz o Gatesie kupy się nie trzyma. Wyjaśniałem, czemu, ale Ty zignorowałeś moje argumenty.

Cytuj:
To tez nazwiesz propagandą?
Oczywiście. I to w dodatku kiepską. Gates mówi „700 tys. ludzi dotkną różne skutki uboczne”. A na górze jest napis, że szczepionka zabije 700 tys. ludzi. To jest właśnie obrażanie inteligencji użytkowników forum.

Cytuj:
Tylko 700 tyś ludzi dotkną szczepionki,ale katolika Gatesa to nie rusza,,bo co to jest 700 tyś ludzi?

Po pierwsze – „tyś” to zrost zaimka i łącznika. Używany przy orzeczeniach imiennych i w czasie przeszłym: „Tyś jest TOMVAD”. „Tyś wkleił bzdury uwłaczające inteligencji”. Prawidłowy skrót od „tysięcy” to oczywiście „tys.” Dlaczego go nie używasz, tylko kaleczysz język polski?
Po drugie – nie chodzi o to, że „co to jest 700 tys. ludzi”. Chodzi o różnicę między korzyściami a szkodą. Przed wprowadzeniem szczepionki na odrę choroba ta zabijała ponad 2 mln osób rocznie. Kilkaset razy więcej osób cierpiało symptomy tej chorobę. Zatem fakt, że 700 tys. ludzi dotkną jakieś efekty uboczne jest do zaakceptowania wobec liczby żyć, które uratujemy.

Cytuj:
Chodzi o prawdę a nie propagandę ale aby to zrozumieć to moze trzeba choć trochę pomyśleć -tutaj bez urazy, nie miałem na celu obrażanie moderacji tylko wyjaśnienie kwestii.
No i to jest kolejne obrażanie interlokutorów. Tym razem stwierdzasz wprost, że każdy kto się z Tobą nie zgadza, nie myśli ani przez chwilę.

Cytuj:
Przejrzyj sobie temat szanowny moderatorze i zobacz czy kogoś obrażałem a jak mnie potraktowano.
Jak Cię potraktowano? Gdyby rzeczywiście Cię źle potraktowano, to byś wkleił linka, gdzie Cię źle potraktowano.
Cytuj:
I ode mnie oczekiwano przeprosin
Ale już się nie oczekuje. Wyjaśniłem, czemu oczekiwałem, a czemu teraz nie oczekuję. Proszę zatem nie drążyć już tego.


Pt lip 17, 2020 10:28
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
Kael napisał(a):
Oczywiscie, ze to co zalinkowales to czyste oszczerstwo. Szczepionki ciagle nie ma a juz pozyteczni idioci nia strasza.
Moze twierdzisz tez, ze wszystkie szczepionki zabijaja i dlatego ludzi ... przybywa na swiecie?

Wiesz ilu ludzi do tej pory zabil COVID-19? 593 tysiace. Do 700 tysiecy niewiele brakuje, oficjalnie. W rzeczywistosci ta liczba jest na pewno przekroczona.
A pandemia dopiero nabiera tempa.

Jedynie Bóg zna prawdziwe liczby zmarłych na skutek pandemii covid - nikt nie pozna rzeczywistych liczby zmarłych w: Chinach, Indiach, Brazylii, Rosji, krajach Afryki.
Podobnie jak nieznana będzie liczba osób zainfekowanych.


Pt lip 17, 2020 11:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 10, 2020 15:49
Posty: 53
Post Re: swiadome uderzenie w Kościół...
Ale ja nie pisałem o moderacji że mnie wyywała tylko o tobie gzaze. Sklerozę masz? To ci odświeżę pamięć:

gzaze napisał(a):
Zaraz zaraz. Czy zadajesz mi pytanie „czy jesteś aż takim kretynem, że dysponując przytłaczającymi dowodami statystycznymi na temat skuteczności szczepionek, zrezygnujesz z ich brania, bo przeczytałeś dwie anegdoty w sieci”? Domagam się przeprosin za tę sugestię.


Już sam fakt że chrzanisz o moderacji skłania mnie do zakończenia dyskusji z tobą. Chciałeś abym ciebie przepraszał nie wiadomo za co a sam jak do mnie się odniosłeś?
I nie wchrzaniaj moderacji bo ja do moderacji nie mam nic w kwestii obrażania mnie-nikt mnie nie obrażał z moderacji tylko właśnie ty.

To że wkleiłem link z konkretnym tekstem to jak wiadomo by coś pokazać. Nie wypowiadam tych słów które są na filmiku. Kto jest na nim? Oceniam filmik na podstawie tego co tam jest mówione. Jak się ogląda jakies filmy to tez się je ocenia ale jak się ma w d.. to co ktoś przedstawia i uznaje się to za propagandę nie przedstawiając nic poza jakimiś bajkami które wcześniej wstawiłeś to wybacz, ale nie ma o czym z tobą dyskutować. Ja się opieram na konkretnych wypowiedziach ludzi a ty na bajkowych prezentacjach. I wszystko jasne. Szkoda czasu.

_________________
"CHRYSTUS PAN KARMI NAS SWOIM ŚWIĘTYM CIAŁEM, CHWALMY GO NA WIEKI"


Pt lip 17, 2020 21:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL