Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 31, 2020 21:09
Posty: 23
Post Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Czasem trafię na jakiś filmik i jak mi się podoba, to muszę się nim podzielić
https://youtu.be/rkgunX_Sa_0


So lip 04, 2020 22:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Kor_Nel napisał(a):
Czasem trafię na jakiś filmik i jak mi się podoba, to muszę się nim podzielić
https://youtu.be/rkgunX_Sa_0


Fajny :mrgreen: kiedyś już go widziałem, zdarzają mi sie sny w podobnej tematyce, gdzie są małe zamknięte przestrzenie, i jakieś wrzaski krzyki, jak ktoś śni, czy też miał jakiś wypadek, tak jak było pokazane na tym filmiku, to tak samo, można mieć jakiś sen czy halucynacje, można w głowie wtedy różne wizje sobie wyprodukować, jeden wyprodukuje Niebo, inny piekło.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N lip 05, 2020 1:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Kor_Nel, ten filmik nie ma żadnego związku z działem "wierzyć, nie wierzyć".
O czym chcesz tu dyskutować?
Przeniosłem ten wątek do Hyde Park.

_________________
ksiądz


N lip 05, 2020 7:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Kolejny klik-bajt? Jakby nie było rozmowy pod ostatnim tego typu tematem.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


N lip 05, 2020 8:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Co do filmiku to opiszę emocje jakie wywołał w moim umyśle: nuda, trochę obrzydzenia i trochę poirytowania zarówno dźwiękami jak i jakością efektów.

W sumie nie wiem o czym mamy tu rozmawiać? O zekranizowanym czyimś archetypowym koszmarze?
O tym może miałoby sens pogadać- jakie lęki zostały tu w obrazowy sposób przedstawione, czyli słynne co autor miał na myśli, co chciał przekazać?
Moim zdaniem to artystyczna próba wydobycia z siebie lęku przez uwięzieniem, ograniczeniami, cierpieniem fizycznym, może klaustrofobii i lęku przed ciemnością oraz śmiercią.

Albo po prostu nakręcenia horroru, niestety mało strasznego- wolę creepypasty, bo mogę użyć swojej wyobraźni, tak aby to było straszne a nie obrzydliwe i nudne, bo z zasady horrory dają mi tylko takie wrażenia.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


N lip 05, 2020 11:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 31, 2020 21:09
Posty: 23
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
bramin napisał(a):
Kor_Nel, ten filmik nie ma żadnego związku z działem "wierzyć, nie wierzyć".
O czym chcesz tu dyskutować?
Przeniosłem ten wątek do Hyde Park.

Oczywiście, jakiś niekonwencjonalny obraz piekła to nie rzecz do dyskusji, przecież piekło, albo inaczej, to co czeka grzeszników po śmierci, to takie tam śmieszne albo straszne stworki z kopytkami, ogonkami i różkami biegające wesoło między baniakami z podgrzewaną smołą. Poza tym jest wesoło i jajecznie. To tyle w temacie tego filmu. Nie chcę być arogancki. ale akurat ten film po publikacji wywołał ogromną lawinę dyskusji na wielu forach, a już sam fakt wielokrotnwego usuwania go z internetu, może świadczyć, że ma coś w sobie. Poza tym i tak powinienem być Ci wdzięczny, przecież mój post mogłeś wywalić do kosza, Ty ty rządzisz.
Aha, zaintrygował mnie Twój NICK. Czy "bramin" to to co podają encyklopedie? Nie musisz oczywiście odpisywać.
Serdecznie pozdrawiam.


N lip 05, 2020 11:52
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 31, 2020 21:09
Posty: 23
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
bert04 napisał(a):
Kolejny klik-bajt? Jakby nie było rozmowy pod ostatnim tego typu tematem.

Te klikbajty za chwilę Cię dopadną, życzę Ci wszystkiego dobrego, ale notoryczne pisanie o klikbajtach może Ci siąść na głowę. Jak myślisz ile biorę za reklamowanie tego filmiku?


N lip 05, 2020 11:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Kor_Nel napisał(a):
Oczywiście, jakiś niekonwencjonalny obraz piekła to nie rzecz do dyskusji, przecież piekło, albo inaczej, to co czeka grzeszników po śmierci, to takie tam śmieszne albo straszne stworki z kopytkami, ogonkami i różkami biegające wesoło między baniakami z podgrzewaną smołą.


Jak cytujesz jakiś artykuł lub link do niego, filmik itp. to powinieneś dać swój komentarz, co o tym sądzisz, jakie jest Twoje zdanie i w ten sposób otwierasz dyskusję.

Kor_Nel napisał(a):
Nie chcę być arogancki. ale akurat ten film po publikacji wywołał ogromną lawinę dyskusji na wielu forach,

Tak pisząc pokazujesz swoja arogancję ponieważ wiesz dobrze, ze to forum jest forum dyskusyjnym. Gdybyś wrzucił oprócz filmiku parę swoich przemyśleń, to co innego.

Kor_Nel napisał(a):
już sam fakt wielokrotnego usuwania go z internetu, może świadczyć, że ma coś w sobie.

To świadczy tylko o tym ze, jest szmirowaty i badziewny, moim skromnym zdaniem, nie musisz zgadzać sie z moją opinią.

Kor_Nel napisał(a):
Poza tym i tak powinienem być Ci wdzięczny, przecież mój post mogłeś wywalić do kosza


Tak, mogłem, z powodów wyżej wymienionych.

Kor_Nel napisał(a):
Ty ty rządzisz.

Nie, ja tu tylko sprzątam. Rządzi tu administratorka Asiennkaa.

Kor_Nel napisał(a):
Czy "bramin" to to co podają encyklopedie? Nie musisz oczywiście odpisywać.

To żadna tajemnica, nick jak i awatar wzięły sie stąd:
https://www.shantivanamashram.com/

Już kiedyś to objaśniałem.
pozdrawiam

_________________
ksiądz


N lip 05, 2020 12:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Kor_Nel napisał(a):
Oczywiście, jakiś niekonwencjonalny obraz piekła to nie rzecz do dyskusji, przecież piekło, albo inaczej, to co czeka grzeszników po śmierci, to takie tam śmieszne albo straszne stworki z kopytkami, ogonkami i różkami biegające wesoło między baniakami z podgrzewaną smołą.


A skąd pomysł że to wizja piekła? to zostało gdzieś objaśnione? bo nie zauważyłem, no i której religii którego wyznania, jest to piekło? bo jak na moje przeczucie to raczej nie katolickie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N lip 05, 2020 18:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Ten film wywołuje ciarki. Jakby się dział naprawdę.
Kor_Nel napisał(a):
bert04 napisał(a):
Kolejny klik-bajt? Jakby nie było rozmowy pod ostatnim tego typu tematem.

Te klikbajty za chwilę Cię dopadną, życzę Ci wszystkiego dobrego, ale notoryczne pisanie o klikbajtach może Ci siąść na głowę. Jak myślisz ile biorę za reklamowanie tego filmiku?


Mnie nie obchodzi, czy dostajesz jakieś grube koperty za podsyłanie tych filmików czy masz po prostu taki styl. Ja mam obrzydzenie do tego typu wrzut. Nie bierz tego osobiście, po prostu zraziłem się na poważnych i mniej poważnych portalach "Sensacja, musisz to zobaczyć, wbiło mnie w sufit, rozjeżdża przy pierwszym oglądaniu, Twoje postrzeganie świata nie będzie już takie samo, tylko kliknij, kliknij, kliknij...". Jeżeli więc coś wygląda jak kaczka i chodzi jak kaczka, no właśnie.

Formuła tego forum jest dyskusyjna, dlatego przykładowo oczekujemy, żeby swoje opinie uzasadniać. Przykładowo no-go w dyskusji jest "poszukaj sobie sam". Rozszerzam tę zasadę na ogół wpisów. Jeżeli nie mogłeś opisać treści paroma słowami, to widocznie nie warto się tym głębiej zajmować. I nie czuję się w obowiązku do jakiegoś "Oglądnij zanim się odniesiesz", gdyż obecnie nie ma do czego się odnosić.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn lip 06, 2020 8:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL