Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:24



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Nie jestem autorem tego wątku 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Nie jestem autorem tego wątku
No właśnie – czy wiecie, że nie jestem autorem wątku – „Świętowanie Wielkanocy”
Była taka sytuacja:
Dyskutowaliśmy w temacie – „Msza się nie odbyła” i dyskusja dotyczyła tegorocznego okresu wielkanocnego. Było tak, że na trzy najważniejsze niedziele dla chrześcijaństwa, nasz kochany episkopat zgodził się na to żeby w kościele (bez względu na jego wielkość) mogło być tylko pięć osób świeckich. No bo wcześniej i później tak drastycznych restrykcji nie było. W pewnym momencie bramin wyciął z tego tematu trzynaście postów i zrobił watek – „świętowanie Wielkanocy”. Uczynił mnie zarazem autorem tego wątku, bo wypadło, że pierwszy post był mój. Dyskusja toczyła się starym torem, no ale według bramina to zaczęła wychodzić poza ramy które bramin ustalił dla tego nowego wątku. No, według bramina, to dyskusja miała raczej dotyczyć zwyczajów i liturgii okresu wielkanocnego.
Za chwile dostałem ostrzeżenie że nie dyskutuję w temacie.
No cóż, stwierdziłem, że w ramach tego wątku nie mam o czym dyskutować, więc zażądałem usunięcia mojego autorstwa tego wątku, skoro nie miałem wpływu na ustalenie tego, o czym mamy w tym wątku dyskutować. No ale moderacja nie chciała zmienić autorstwa tego wątku. Zwróciłem się w tej sprawie do administracji, no i otrzymałem odpowiedź, że moderacja wie i ja wiem, że nie jestem autorem tego wątku. No i administracja nie widzi w tym problemu, że zostałem autorem wbrew mojej woli tego, czego autorem nie jestem. Bramin przyznał, że jest autorem, no ale mnie obarczono autorstwem. No i co o tym myślicie?
No bo mnie się wydaje, że w ten sam sposób Bogu też wielokrotnie przypisywano autorstwo tego, czego autorem nigdy nie był. No i nikt nie protestował, bo przecież władza zawsze ma rację.


Pt sie 07, 2020 20:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nie jestem autorem tego wątku
Dostałeś wystarczające wyjasnienie dlaczego figurujesz jako autor wątku. Jesli tego nie rozumiesz, wyjaśnij na priv z braminem, zamiast zakładać nowy wątek.
ZAMYKAM

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sie 08, 2020 18:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL