Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 14:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Cowid atakuje głównie chrześcijan 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
krzysiekniepieklo napisał(a):
Cała covidowa strategia prowadzi do zwiększonej ilości zgonów.


Ta, maseczki zabijają dzieci, szczepionki też, a już przez lockdowny staruszkowie zamarzają w mieszkaniach, wszyscy to wiedzą. /s

Cytuj:
Dla umierających, zgon w koronie, czy bez korony, to żadna różnica. Nie dziwi Ciebie, że nawet zmarłych dzielą na lepszych i gorszych?


Może Ty dzielisz. W czasie ataków terrorystycznych czy tsunami też się szczególnie modli o pewne grupy zmarłych, nie oznacza to, że są oni w czymś lepsi od zmarłych na grypę lub ofiary wypadków.

Cytuj:
No bo ostatnio umierający w koronie mogą liczyć na większe względy. W modlitwach wiernych są często w szczególny sposób wyróżniani.


Już wiele teorii spiskowych słyszałem w temacie, ale teraz jeszcze księży w to wciągasz.

Cytuj:
No i lekarze też maja specjalne gratyfikacje od takiego zgonu. Nic dziwnego, że zarażonych przybywa, skoro to jest super interes dla lekarzy.


A to już klasyk gatunku teorii spiskowych, lekarze normalnie chyba złote góry zarabiają na tej pandemii. /s

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Cz kwi 08, 2021 11:35
Zobacz profil
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
krzysiekniepieklo napisał(a):
Cała covidowa strategia prowadzi do zwiększonej ilości zgonów. Dla umierających, zgon w koronie, czy bez korony, to żadna różnica. Nie dziwi Ciebie, że nawet zmarłych dzielą na lepszych i gorszych?
No bo ostatnio umierający w koronie mogą liczyć na większe względy. W modlitwach wiernych są często w szczególny sposób wyróżniani. No i lekarze też maja specjalne gratyfikacje od takiego zgonu. Nic dziwnego, że zarażonych przybywa, skoro to jest super interes dla lekarzy.

Jakiez to lekarze maja gratyfikacje od zgonu covidowego? Podziel sie zrodlami tego "faktu".

Oczywiscie, ze nalezy modlic sie za wszystkich, ale teraz akurat pandemia kosi coraz mlodszych, coraz szybciej i z zaskoczenia. Nalezy sie nie modlic, czy jak?

Widac, ze nikt w twoim otoczeniu jeszcze na covid nie chorowal/nie umarl.


Cz kwi 08, 2021 11:40

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
bert04 napisał(a):
krzysiekniepieklo napisał(a):
Liban na 41 miejscu, a Jordania na 56 miejscu.


Pozwolę sobie mocno powątpiewać te liczby. Zródło? Według moich danych, właśnie zaktualizowanych, Jordania jest na 11, Liban na 18 miejscu. W lutym Lilban przez chwilę był nawet na drugim.

Dasz linka do Twoich opracowań? Bo przecież masz jakieś źródło, nie zmyśliłeś tych danych?


Kael kilka postów wyżej podawała linka do statystyk. Wyfiltruj ilość zgonów na milion mieszkańców.
No a pożywką dla covida są uczniowie antychrysta.


Cz kwi 08, 2021 12:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
Kael napisał(a):
krzysiekniepieklo napisał(a):
Cała covidowa strategia prowadzi do zwiększonej ilości zgonów. Dla umierających, zgon w koronie, czy bez korony, to żadna różnica. Nie dziwi Ciebie, że nawet zmarłych dzielą na lepszych i gorszych?
No bo ostatnio umierający w koronie mogą liczyć na większe względy. W modlitwach wiernych są często w szczególny sposób wyróżniani. No i lekarze też maja specjalne gratyfikacje od takiego zgonu. Nic dziwnego, że zarażonych przybywa, skoro to jest super interes dla lekarzy.

Jakiez to lekarze maja gratyfikacje od zgonu covidowego? Podziel sie zrodlami tego "faktu".

Oczywiscie, ze nalezy modlic sie za wszystkich, ale teraz akurat pandemia kosi coraz mlodszych, coraz szybciej i z zaskoczenia. Nalezy sie nie modlic, czy jak?

Widac, ze nikt w twoim otoczeniu jeszcze na covid nie chorowal/nie umarl.


Słyszałem, że covidowi lekarze zarabiają dwa razy więcej od innych lekarzy i nie odpowiadają za swoje czyny. Z podejrzanym o covid mogą praktycznie zrobić wszystko. Nie jestem biegły w technikach internetowych, więc musisz sobie wyguglować sama. Dlatego lekarzy omijam szerokim łukiem, bo do takich ludzi, którzy za swoje czyny nie odpowiadają, to nie mam zaufania.


Cz kwi 08, 2021 12:48
Zobacz profil
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
Ach, slyszales! Jedna pani drugiej pani... a krzysiek klamstwa dalej powiela. Widac grzeszyc pomowieniami sie nie boisz.
Takie cos wymaga dowodow. Czekam.


Cz kwi 08, 2021 13:51

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
Tutaj możesz sobie poczytać:



https://pulsmedycyny.pl/dodatkowe-wynag ... ne-1102363

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktu ... ,7849.html


Cz kwi 08, 2021 14:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
Kael napisał(a):
Ach, slyszales! Jedna pani drugiej pani... a krzysiek klamstwa dalej powiela. Widac grzeszyc pomowieniami sie nie boisz.
Takie cos wymaga dowodow. Czekam.


Stwierdziłaś, że powielam kłamstwa. Masz jakieś źródła? Czekam na dowody.


Pt kwi 09, 2021 9:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
krzysiekniepieklo napisał(a):
Kael napisał(a):
Ach, slyszales! Jedna pani drugiej pani... a krzysiek klamstwa dalej powiela. Widac grzeszyc pomowieniami sie nie boisz.
Takie cos wymaga dowodow. Czekam.


Stwierdziłaś, że powielam kłamstwa. Masz jakieś źródła? Czekam na dowody.


Czekam na te dowody i doczekać się nie mogę. Oskarżyć jest bardzo łatwo. To na jakiej podstawie były Twoje twierdzenia?


Śr kwi 14, 2021 23:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
bert04 napisał(a):
atheist napisał(a):
Nawiasem mówiąc, żeby przeglądać statystyki Covida pid kątem tego, jakie wyznanie dotyka najbardziej i jakie z tego płynie przesłanie co do boskich zamiarów, to trzeba mieć naprawdę beret zryty przez religię...


Tak przez ciekawość sprawdziłem profil waćpana. I cóż się ukazało moim oczom jako drugi post na tym forum?

viewtopic.php?f=27&t=31091&p=665176#p665176

Tak więc zgoda, przeglądanie statystyk śmiertelności pod kątem religii w danym kraju nie najlepiej świadczy o poziomie dyskusji. Na przyszłość radzę powściągliwie rzucać tym kamieniem, może rykoszetem wrócić.


Aleś mnie złapał, ho, ho, ho! :-).

Niestety, nie masz racji. Określenie, którego użyłeś: "przeglądanie statystyk śmiertelności pod kątem religii w danym kraju" jest bardzo pojemne. Analiza statystyk, aby wykazać brak skuteczności modlitw, o czym pisałem we wspomnianym przez Ciebie poście, to nie mój pomysł, ale coś, co wielokrotnie robiono. Stoi za tym racjonalne myślenie, że skoro Bóg wysłuchuje modlitw, to powinno to znajdować odzwierciedlenie w statystykach. Czymś zupełnie innym jest przeglądanie statystyk śmiertelności na Covid celem sprawdzenia którą religię lub nację Bóg postanowił ukarać lub nagrodzić pandemią. Stoi bowiem za tym obłąkańcze religijnie, szczególnie jak na XXI wiek, myślenie, że to Bóg zsyła pandemię na ludzi, aby karać innowierców.

Tym samym nie skrytykowałem "przeglądania statystyk śmiertelności pod kątem religii", jak napisałeś próbując nieuprawnienie uogólnić to co napisałem, ale przesłanki myślowe, jakie stoją za tego typu analizą.


Wt maja 18, 2021 11:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
atheist napisał(a):
Tym samym nie skrytykowałem "przeglądania statystyk śmiertelności pod kątem religii", jak napisałeś próbując nieuprawnienie uogólnić to co napisałem, ale przesłanki myślowe, jakie stoją za tego typu analizą.


Uogólnienie jak najbardziej uprawnione, gdyż cała twoja krytyka nie dotyczy metody, a jedynie celu. A metoda naukowa powinna być zawsze neutralna co do celu. Nie ważne czy chodzi o udowodnienie isnienia eteru, zmienności prędkości światła czy istnienia flogistonu. Jeżeli dla Ciebie analiza statystyczna jest słuszna, jeżeli jej celem jest obalenie religii a niesłuszna, jeżeli jej celem jest wspieranie religii, to zamieniłeś metodę naukową na ideologizm naukowy.

W wolnej chwili polecam oglądnąć (jeszcze raz?) Interstellar. Tak, chodzi o ducha i analizę naukową.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt maja 18, 2021 11:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
bert04 napisał(a):
Uogólnienie jak najbardziej uprawnione, gdyż cała twoja krytyka nie dotyczy metody, a jedynie celu.

Dokładnie tak, cała moja krytyka dotyczy celu, a nie stosowania metod statystycznych.

bert04 napisał(a):
Jeżeli dla Ciebie analiza statystyczna jest słuszna, jeżeli jej celem jest obalenie religii a niesłuszna, jeżeli jej celem jest wspieranie religii, to zamieniłeś metodę naukową na ideologizm naukowy.

Nieprawda. Doświadczenie, o jakim pisałem mogło zarówno obalić jak i wesprzeć wierzenia religijne.
A drugie "doświadczenie" w żadnym stopniu nie wspiera religii, jak piszesz. Nie dlatego je skrytykowałem, że wspiera ono religię, bo w żadnym razie nie wspiera, nawet nie taki był jego cel. Skrytykowałem myślenie, jakie stoi za nim. A to uważam jest kluczowe w wykorzystywaniu metod i to podlega ocenie, nie metoda. Tę samą metodę naukową można zastosować do celów chwalebnych, do celów czysto poznawczych, do celów zasługujących na potępienie, jak i do celów idiotycznych. I takim idiotycznym celem jest badanie, jaką religię Bóg chciał ukarać Covidem. Wskazuje na to, że ktoś po prostu bierze pod uwagę taką ewentualność i ktoś taki jest moim zdaniem opętany religijnie.


Śr maja 19, 2021 9:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 26, 2021 10:22
Posty: 5
Post Re: Cowid atakuje głównie chrześcijan
włąsnie przez takie myśli ludzie odchodzą od Boga...

_________________
instalacje fotowoltaiczne Lublin


So maja 29, 2021 7:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL